Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Impreza Integracyjna FORUMOEICZÓW


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Albo inaczej - kto w ogóle przyjedzie ;) Bo na niejednym forum siedziałem i jak co do czego przychodziło, to się kupa robiła - z zadeklarowanych kilkudziesięciu przybyło np trzech :-/ Jakiś ten śląsk zawsze był niezgrany :-( W Chudowie przecież co tydzień impreza :-) Ale nie powiem, fajnie byłoby się spotkać i poznać tych, których znamy tylko z postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam miejscówkę w miejscowości Sól przed Zwardoniem. Dom 2 piętra, pokoiki w drewnie. Ładny zakątek Beskidów. 10 minut na słowację do sklepiku po Zlaty Baźant ;) Ale wychylę się dopiero w przyszłym roku, przecież pociągiem nie pojadę :/ a siadać komuś na plecy nie wypada ;) Gospodyni liczy sobie 30 za noc + 15 obiadokolacja. Razem 45/osobe. Wnerwia mnie to czekanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden tego nie ogrnie musialo by sie zgadać 2-3 osoby i organizować ale z tego co widze to niezbyt duże zainteresowanie takowa imprezą...----------

Toomek @ 10.10.2010 21:27Gospodyni liczy sobie 30 za noc + 15 obiadokolacja. Razem 45/osobe.
To faktycznie nie dużo można by jeszcze jakiś Catering zamówić ewentualnie albo zagadać z Gospodynią aby trochę więcej papu uszykowała...----------
michal_mazur @ 10.10.2010 20:24ja bylbym za tylko zawsze jak byl tego typu temat to po poczatkowym zapale po kosciach sie rozchodzilo
Masz racje i w Tym wypadku tak samo się stanie...jak się zdenerwuje to zrobię taką imprezę u mnie w Częstochowie, załatwię kapele katering i miejscówkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie nie dużo można by jeszcze jakiś Catering zamówić ewentualnie albo zagadać z Gospodynią aby trochę więcej papu uszykowała...----------Catering raczej nie dojedzie tam :P A co do papu kwestia do obgadania, gospodyni będzie raczej na TAK. Tylko pokoje mieszczą 16 osób. Można by jeszcze coś "dostawić". Dobrze by było, żeby był komplet. Napisałem powyżej, że się wychylę w przyszłym roku, bo raz że będzie w końcu moto, a dwa, gdyby było więcej osób chętnych można by namioty postawić i kwita. Z tego co widzę na różnych filmach i fotkach to na takie zloty jeździ masa motocykli, no to chyba za mała coś ta moja miejscówka. Tak czy siak chciałem dobrze ;) Gdyby było zainteresowanie wrzucę fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem brak frekwencji bierze sie stad, ze ludzie sie nie znaja - a jak sie nie znaja, to nie wiedza czego sie spodziewac... a skoro nei wiedza to lepiej wybrac sie na impreze z kilkoma znajomymi z ktorymi impreza zawsze wypali na pewniaka.. nawet na forum mototcyklistow robia sie grupy "wzajemnej adoracji" (nie mam na mysli nic negatywnego) - tego sie nie da uniknac choc czasem zdarzaja sie cuda (jak np wypad na mirow) gdzie skrzyknelo sie ponad 30 maszyn i impreza byla wzglednie udana:) i uda sie skrzyknac wiksza grupe ludzi..aczkolwiek mysle ze jednak spotkania w swoich grupach sa "bardziej owocne";)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, w zasadzie dla mnie to jest jeden telefon do wykonania. Potrzebujemy 15-17 osób, dzwonię, że przyjeżdżamy i już. Raptem jest to 2 godziny od Katowic. Bawimy się przez wekend i tyle. Nie wypali - trudno, próbowaliśmy. Jest "tancbuda" / jadalnia, Jakaś muzyczka będzie, postrzelamy z bata po góralsku, dwie łazienki z natryskami, sklepy blisko, knajpa też. Jak nie będzie mokro to się zrobi ognicho i kiełbaskę z kija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pochodze z WLKP i tam jakoś ludzie są bardziej zgrani od 8 lat jeżdżę moto, 3 sezony na Śląsku gdzie teraz mieszkam i co i kaplica totalna, widzę brak zaangażowania jak ktoś już przyjdzie to na gotowe byle tylko nic z siebie nie dać.

thrillco @ 12.10.2010 18:18eeee Marcin jak długo jesteś na forum?
prawda nie długo tu na forum goszczę ale wole to forum niż nasze Częstochowskie bo tu już totalnie klika zamknięta w sobie!!!Nie wiem może już jestem za stary....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!Jeśli macie ochotę możemy zorganizować coś u mnie w Red Route w Tychach:-)))Jesli chodzi o jedzenie to można zamówić na miejscu coś z dowozem,albo wymyślimy coś w RR-po kosztach oczywiście,żeby nie było że chce na tym zrobić interes:-)Piwko mamy tanio 4zl-0,5,napoje 3zl,co do bardziej % napitków,haha, tez się dogadamy.Jest u nas stała moto-ekipa forumowiczów z Tychów,która też pewnie będzie na tak co do takiej imprezki.Lokal nie jest duży,ale myśle że damy rade.Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gwiazda @ 14.10.2010 09:43Jest u nas stała moto-ekipa forumowiczów z Tychów.
hehehe forumowiczówA tak poważnie, na 4um siedzie chyba od początku istnienia i zostały mi w pamięci naprawde solidne biby forumowe więc jest to możliwe.Na ludzi zasada jest prosta ELIMINOWAĆ tych co "by chcieli a nie mogą".Jeśli chodzi o knajpe w tychach jest to wporzo sprawa - motocyklowy klimat wporzo wystrój i lokalizacja, a myśle do tego że większość z nas ogólnie nie ma zbyt dużo czasu ani chęci ani doświadczenia w branży, na podejmowanie się organizacji więc tutaj apeluje do Gwiazdy z Czerwonej drogi o współprace i zorganizowanie takich spotkań (czemu nie cyklicznych) dla forumowiczów oczywiście nie za darmo ale skoro mamy w śród nas ludzi którzy się tym trudnią zostawmy to im - profesjonalistom :) to ich praca a każdy musi jeść :)Co do tego zwardonia... wg mnie lipny pomysł... chodźby dlatego że to forum ŚLĄSKICH motocyklistówTakie chatki są wporzo jak już jest zwarta ekipa i idzie sie dogadać co do wyjazdu i całej organizacji.W skrócie, moim zdaniem trzeba do tego podejsc profesjonalnie żeby coś z tego było bo jeśli nie, ludzie nie przyjdą.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałam wcześniej:)jestem za!Knajpa jest przede wszystkim dla motocyklistów,i z takim założeniem była tworzona.Od razu dodam,bo często słyszę takie pytania- odnośnie( jak kolega ładnie napisał,haha)'CZERWONEJ DROGI'..nie ma znaczenia czy zrzeszonych w jakimś klubie czy też nie:)Jeśli chodzi o organizację to jak najbardziej możecie to zostawić mnie,tylko coś mało zapału widzę u kolegów co do wspólnej imprezki:)))Jest miejscówka,można się spotkać,poznać nowych ludzi..hmm..nie wiem ile macie lat chłopaki;)ale za moich czasów najważniejszy był spontan,i tak jest do dziś..pracuję już 14 lat w tej branży i czasem mam wrażenie że ludzie zapomnieli co to znaczy.Pozdro i dawajcie znać,kto "chce i może" ..no i ustalamy termin:))) Post edytowany: 03.11.2010 17:39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.