Jump to content
Sign in to follow this  
Carlos

Kalendarz FŚM 2011

Recommended Posts

Sezon się kończy i rok się kończy. Fajnie by było w styczniu sobie powiesić na ścianie kalendarz FŚM na 2011 rok. Może na Forum jest ktoś uzdolniony, mający możliwości i chęci zorganizowania, druku i dystrybucji takiego wydawnictwa.

No rok temu było profesjonalnie, konkurs zdjęć do kalendarza, dobra dystrybucja, później nawet nagrody po zakupie kalendarza. Oby tak w tym roku ;)

byłoby genialnie zrobić w nim jakąś rozpiske stałych imprez nie tylko motocyklowych... (choć co roku sie to zmienia)Jeśli kalendarz z motocyklami sie pojawi wchodze w to :]

Coś ni ma odzewu za bardzo . Nie mam czasu na fotograficzne konkursy jakie robił Kosma , ale mogę wydrukować prosty jednostronny kalendarz w formacie B3 do powieszenia nad biurkiem . Kilka motocyklowych fotek i logo forum . Na większy prodzekt nie mam zwyczajnie czasa . Mam robić projekta ? czy olewamy temat . Bo 5 sztuk to też nie ma sensu drukować .

Sidney^^ @ 12.10.2010 22:53Wzięło by więcej osób wierzcie mi ;)Ale jakby był taki porządniasty a nie taki malutki :DJa bym na 10000& wziął ;D
Ja tam wierzę , tylko cza wywalić kasę na papier i druk . Wywalisz ?? Na B3 jeszcze wyłożę , na większy raczej nie . Jak jest chętny , to czekam na PW .

giemul to olej to lepiej, bo znajac zycie - szumu bedzie duzo, chetnych na 'teraz' tez sie znajdzie paru a jak przyjdzie co do czego i o kasie bedzie mowa - chocby symbolicznej, to beda problemy. Smutne, ale prawdziwe.

giemul @ 12.10.2010 22:15Coś ni ma odzewu za bardzo . Nie mam czasu na fotograficzne konkursy jakie robił Kosma , ale mogę wydrukować prosty jednostronny kalendarz w formacie B3 do powieszenia nad biurkiem . Kilka motocyklowych fotek i logo forum . Na większy prodzekt nie mam zwyczajnie czasa . Mam robić projekta ? czy olewamy temat . Bo 5 sztuk to też nie ma sensu drukować .
Jak będzie 12 stron to biorę 4 sztuki..nie ma się co bawić w konkursy zdjęć, moje propozycje:1) przysyłamy ciekawe fotki a Ty wybierasz w/g uznania;2) żeby określić nakład może przedpłaty na konto bankowe np. 20 zeta...

OK ,możemy tak zrobić jak piszesz . Będę u kumpla w drukarni z piątek to zapytam o dokładny koszt , podam tu i zobaczymy ilu będzie chętnych . Druk poniżej 200 sztuk raczej nie wchodzi w grę .