Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kalendarz FŚM 2011


Carlos

Rekomendowane odpowiedzi

Tam trzeba się rejestrować, żeby mieć dostęp m.in. do tematu z kalendarzem. Nie wiem co to ma na celu, ale jak ktoś wcześniej ie miał do czynienia z forami to pewnie myśli, że ludzie dzięki temu będą się rejestrowali. W praktyce większość czym prędzej stamtąd ucieknie.Niech ktoś pokaże tutaj zdjęcia, na które tam głosują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

skinny500 @ 10.11.2010 12:47Tam trzeba się rejestrować, żeby mieć dostęp m.in. do tematu z kalendarzem. Nie wiem co to ma na celu, ale jak ktoś wcześniej ie miał do czynienia z forami to pewnie myśli, że ludzie dzięki temu będą się rejestrowali. W praktyce większość czym prędzej stamtąd ucieknie.Niech ktoś pokaże tutaj zdjęcia, na które tam głosują.
To ma na celu żeby osoby z poza forum czy też tzw dzieci neostrady nie robiły bałaganu co na starym forum czesto mialo miejsce.Nie ma sensu pokazywać zdjec na ktore TAM głosuja. Bo to TAM a nie tu, i tym ktorych nie ma TAM i tak bedzie to po nic bo tak jak wyzej zauwazyles trzeba być zarejestrowanym. A żeby oddany głos sie liczył trzeba bodajże miesiac albo 2 w tył być już użytkownikiem (zeby naraz nie powstało tysiac kont zalozonych tylko po to zeby zaglosowac na zdjecie albo "podbić" jakies swoje fotki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skinny500 @ 10.11.2010 12:47Tam trzeba się rejestrować, żeby mieć dostęp m.in. do tematu z kalendarzem. Nie wiem co to ma na celu, ale jak ktoś wcześniej ie miał do czynienia z forami to pewnie myśli, że ludzie dzięki temu będą się rejestrowali. W praktyce większość czym prędzej stamtąd ucieknie.Niech ktoś pokaże tutaj zdjęcia, na które tam głosują.
Masz rację proces rejestracji to okropne przeżycie ,można mieć zgagę, biegunkę albo nawet koszmary w nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostucha @ 10.11.2010 14:23
skinny500 @ 10.11.2010 13:13A zdjęcia chcę obejrzeć, a nie głosować na nie.
zeby obejrzeć zdjęcia, musisz być zarejestrowany. To są zdjęcia prywatne, nie onet.pl, więc czego nie rozumiesz? Forum działa nie od dziś, a tu nagle od dziś takie zainteresowanie, i to z powodu kalendarza? :PJak zdjęcia do kalendarza mogą być prywatne? Autorzy je udostępnili. Czyli regulamin kalendarza nie zawiera informacji o tym, że zdjęcia będą udostępniane? To ciekawe jak ten kalendarz ma powstać nie naruszając praw autorskich. Niestety nie mogę go przeczytać bez aktywnego konta.
T_rex @ 10.11.2010 19:33
skinny500 @ 10.11.2010 12:47Tam trzeba się rejestrować, żeby mieć dostęp m.in. do tematu z kalendarzem. Nie wiem co to ma na celu, ale jak ktoś wcześniej ie miał do czynienia z forami to pewnie myśli, że ludzie dzięki temu będą się rejestrowali. W praktyce większość czym prędzej stamtąd ucieknie.Niech ktoś pokaże tutaj zdjęcia, na które tam głosują.
Masz rację proces rejestracji to okropne przeżycie ,można mieć zgagę, biegunkę albo nawet koszmary w nocy.Czyli sugerujesz, że nie mam racji i konieczność rejestracji wpływa korzystnie na liczbę użytkowników? To ciekawe, bo w branży IT panuje przeciwne przekonanie i konieczność rejestracji na forach i portalach jest uznawana za fatalny ruch. BTW . Akurat ja założyłem konto, tyle że nie zostało aktywowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czyli sugerujesz, że nie mam racji i konieczność rejestracji wpływa korzystnie na liczbę użytkowników? To ciekawe, bo w branży IT panuje przeciwne przekonanie i konieczność rejestracji na forach i portalach jest uznawana za fatalny ruch.BTW . Akurat ja założyłem konto, tyle że nie zostało aktywowane."Aaaaaa widzisz, kto powiedział ze chodzi o to żeby "zadbac" o wieksza ilosc uzytkownikow? Tam to nie ma znaczenia, a wrecz chodzi o to zeby wielu ich nie bylo - myslisz ze dlaczego forum nie jest rozreklamowane? bo nikt tego nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to też śmieszne, że wrzuciłem swoje zdjęcia jako propozycje do kalendarza - admin je umieścił a ja zarejestrowałem się dopiero wczoraj i nie mam prawa głosu... tu cytuje: "Prawo głosu mają osoby zarejestrowane do 31.10.2010 ". Czekam na odpowiedź ze strony admina bo dla mnie to dziwny pomysł. Ja chcę tylko zagłosować na fajne zdjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Robiłem pierwszy kalendarz i to jest praca dla wielkiego pasjonata.Wszyscy chcą więc wykładasz kasę na zrobienie np 30 osób koszt kalendarza 15 zł czyli 450 zł a potem nikt nie chce zapłacić albo weźnie ale jak mu dowieziesz albo zapłaci za miesiąc itd.

Proponuje w tym roku zrobić wirtualny.Może by dało się aby Pcheła jako tło forum co miesiąc dawał nowa fota

albo gdzieś w jakiejś formie podczepić go pod forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...ja mogłabym zrobić taki kalendarz z tym,że albo jedno zdj+12 mc kalendarza pod nim albo każdy mc na osobnej kartce,format do wyboru 10x15,13x18,15x21(wiadomo foto + cyferki kalendarza)Musielibyście mi tylko przesłać fotki jakie by tam miały być(każdy ma pewnie swoje ulubione).Koszt taki co za wywołanie zdj i przesłania do danej osoby.Jak co podaje e-meil [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden. zbiera zdjęcia na poczte, nastepnie je wystawia wszystkie i robimy ngłosowania (moge się tym zająć)

Drugi. zbiera kase ( po zakonczeniu głosowania)

Trzeci+ pomocnik odpowiedzialny za wydruk i wysyłkę

A i jedna osoba która ewentualnie zajełaby sie drobnymi poprawkami/ulepszeniami zdjęc.

Proponuje do 17 października nadsyłać zdjęcia maila.18 zdjęcia ukazuja sie w odpowiednim miejscu.

Do 30 października głosujemy na zdjęcia (osoby zajerejstrowane do 1.10.2011 maja prawo głosu. Nastepne niestety, ale nie.

Powiedzmy około tygodnia czasu Wam trzeba na sporzadzenie listy chętnych i do działania wkracza Kolejny człowiek (ten Drugi) i zbiera kase, przez okres powiedzmy 2-3 tygodni

To tak wstepnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namiar na drukarnie która dość tanio wykonuje różne usługi, miedzy innymi kalendarze. Jutro postaram się z nią skontaktować i dopytać jak wygląda sprawa, czy trzeba minimalną ilość zamówić itp.

Co do ulepszeń zdjęć, jestem za tym żeby każdy wysłał takie jak uważa - trudno poprawiać kogoś, komu akurat jego dzieło się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Manka dobry pomysł, ale trzeba by tez wiedziec jakie jest zainteresowanie bo 5-10sztuk to nie wiem czy ma sens. do tego musza byc pewne osoby i przedewszystkim odpowiedzialne. pierwszy kalendarz był super, kawał dobrej roboty. pieknie sie na niego patrzyło. ale chyba sporo osób go zakupiło?

inne grupy/fora juz zaczynaja zbiórkę zdjęc - patrz. vfr-oc.

powyższe posty nie na temat zraportowane do moderatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kalendarza to tez sie pisze :) bo tego roczny kalendarz z golymi babami jaki przyniosl mi tata doprowadza mnie do kompleksów:D. Jak bedzie juz cos wiadomo konkretnie to prosze o info:)

MaŁa co do Twoich wypocin to robią sie już one nudne dużo gadasz mało robisz i do tego w tym wypadku w wiekszości tematow je poprostu zaśmiecasz. Proponowala bym się tak troszkę ogarnąć i odpocząć od komputera dobrze to zrobi wszystkim. A co do chudowa to w końcu będziemy mieli okazje Cie ujrzeć na żywo...

Przepraszam musialam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.