Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ASM Ruda Śląska - UNFRIENDLY!!!!!


maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę tu opowiadał o mojej historii znajomości z panem Tadeuszem Oszkiem oraz jego synem Tomaszem, ale serdecznie odradzam wam korzystanie z ich serwisu oraz kupowanie jakichkolwiek pojazdów od nich... Szczerze powiedziawszy moim zdaniem, mechanik który tam pracuje jest bardzo dobry, ALE! panowie są niestety pazerni na pieniądze, a podpisując umowę kupna/sprzedaży polecam dokładnie zapoznać się z jej treścią... i nie wierzyć w obietnice, że później jakieś dokumenty zostaną dostarczone itd... Byłem świadkiem sytuacji, kiedy auto po bardzo dużych przejściach ( np. pożar ) było sprzedawane jako bezwypadkowe... i wielu innych sytuacji, które dyskwalifikują ich jako serwis godny zaufania. A jaką Wy macie opinię o nich? Pozdrawiam,Maciek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zgadzam się z przedmówcą w 100 a nawet 200%. I dobrze radzę omijać ten serwis (zarówno jesli chodzi o motocykle jak i samochody) szerokim łukiem. Obaj panowie Oszek tak samo młodszy jak i starszy maja jednakowe podejscie tak do naprawianych pojazdów jak i do klienta-szybko, byle jak, bezczelnie i przede wszystkim NIEPRAWDZIWIE!!! W tym pseudo autoryzowanym serwisie chodzi tylko o zbicie kasy a nie o rzetelna usługę! Jesli chodzi o bezwypadkowośc sprzedawanych tam samochodów/motocykli to nie ma nawet o czym pisac bo Panowie na pewno nie znaja znaczenia tego słowa! NAPRAWDĘ SZCZERZE ODRADZAM I POLECAM KAŻDĄ INNĄ KONKURENCJĘ Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

niewiem jak koledzy co się wypowiadali wczesniej ale moja opinia jest odmienna narazie mam dobre zdanie o firmie ASM jeden z ich mechaników sknocił moją maszynkę ale drugi musiał ją naprawiać jo z tego powodu niemiałem kosztów tylko stracony czas i oczywiscie nerwy z powodu braku moplika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

POLECAM!!!

Korzystam z usług warsztatu ASM, zaskoczyła mnie niska cena miła obsługa i fachowość. Auto zostało naprawione sprawnie i fachowo. Ceny według mnie są niskie biorąc wyceny innych lokalnych mechaników... wiec smiało moge polecić warsztat innym potrzebującym. Naprawiałem tam już 3 samochody, dwa firmowe starsze z dużym przebiegiem i jedno nowsze prywatne. Warsztat jest dobrze wyposażony nie ma problemu z podpięciem pod komputer itp. Mechanicy pracujący w serwisie są świetni i widać od razu że znają się na rzeczy.

ODRADZAM!!!

Mechanika i Elektromechanika Samochodowa S.C. Ryszard Polewczak z Zabrza:

jeśli nie popsuje wam pojazdu praktykant albo kiepski mechanik... to macie pewność że po bardzo przeciągniętej w czasie naprawie ostro przepłacicie.

Nawet nowej miski olejowej w SC 1.1mpi nie założyli poprawnie po odebraniu na drugi dzień olej (wcześniej mineralny był od 145000km - wlali półsyntetyczny -pewnie taki mieli więc wlali) wyciekł na kostkę brukową. Pojechałem reklamować - poprawili: znowu długie czekanie po ponownym założeniu miski relatywnie mniejsze wycieki ale już nie chciałem tracić nerwów na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM!!!

Korzystam z usług warsztatu ASM, zaskoczyła mnie niska cena miła obsługa i fachowość. Auto zostało naprawione sprawnie i fachowo. Ceny według mnie są niskie biorąc wyceny innych lokalnych mechaników...

WTF ?

Normalnie sie uśmiałem - kim jesteś kolego że to piszesz 1 post odnośnie tego serwisu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.