Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Miejscówa do stuntu (powiedzmy Rybnik)


Rudy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ale przy odcince na 1-szym biegu spadlem z krzywą kierownicą na jakis piasek. przednie koło zaczeło się ślizgać a motor kłaść. Niewiem jakim cudem odbiłem się nogą od ziemi i koło chwyciło przyczepność. Jak będziesz tam koło mnie kiedyś to w środku tej prostej jest taki 2m czarny ślad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do a1 wjezdzajac wjazdem od sośnicy w kierunku rybnika przed pierwszym zjazdem na knurów jest bardzo piekny długi i szeroki kawałek zabarykadowany betonami IDEAŁ DO GUMOWANIA (kumpel gixerem nie mogł sie nacieszyć)zjadłem troche szpinaku niczym Papaj i "beton przesuniety"Mozecie swobodnie wjechaćMIŁEJ ZABAWY ŻYCZE oby tylko pogoda dopisała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ralfązo. @ 25.10.2010 12:21Panowie co do a1 wjezdzajac wjazdem od sośnicy w kierunku rybnika przed pierwszym zjazdem na knurów jest bardzo piekny długi i szeroki kawałek zabarykadowany betonami IDEAŁ DO GUMOWANIA (kumpel gixerem nie mogł sie nacieszyć)zjadłem troche szpinaku niczym Papaj i "beton przesuniety"Mozecie swobodnie wjechaćMIŁEJ ZABAWY ŻYCZE oby tylko pogoda dopisała
Niestety to miejsce to nie jest nowość, a dodam od siebie tyle, że za wjazd tam sypią się spore mandaty. To jest teren prywatny i jakiekolwiek poruszanie się po tym odcinku jest ZABRONIONE. Wszystko konsultowane z zarządcami dróg. Panowie doskonale znają ten odcinek i kontrolują go systematycznie. Jeśli tam kogoś dorwą to w koszta wchodzi dodatkowo naprawa ogrodzenia, które musisz zniszczyć, aby tam wjechać. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

davidek102 @ 31.10.2010 20:37
ralfązo. @ 25.10.2010 12:21Panowie co do a1 wjezdzajac wjazdem od sośnicy w kierunku rybnika przed pierwszym zjazdem na knurów jest bardzo piekny długi i szeroki kawałek zabarykadowany betonami IDEAŁ DO GUMOWANIA (kumpel gixerem nie mogł sie nacieszyć)zjadłem troche szpinaku niczym Papaj i "beton przesuniety"Mozecie swobodnie wjechaćMIŁEJ ZABAWY ŻYCZE oby tylko pogoda dopisała
Niestety to miejsce to nie jest nowość, a dodam od siebie tyle, że za wjazd tam sypią się spore mandaty. To jest teren prywatny i jakiekolwiek poruszanie się po tym odcinku jest ZABRONIONE. Wszystko konsultowane z zarządcami dróg. Panowie doskonale znają ten odcinek i kontrolują go systematycznie. Jeśli tam kogoś dorwą to w koszta wchodzi dodatkowo naprawa ogrodzenia, które musisz zniszczyć, aby tam wjechać. Pozdrawiam. wiesz co ale nie zauważylismy zadnej informacji, znaku, itp.wiec mysle że chłopcy mogą nam "nakekać" jedziecie moze jutro ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ralfązo. @ 31.10.2010 23:01
davidek102 @ 31.10.2010 20:37
ralfązo. @ 25.10.2010 12:21Panowie co do a1 wjezdzajac wjazdem od sośnicy w kierunku rybnika przed pierwszym zjazdem na knurów jest bardzo piekny długi i szeroki kawałek zabarykadowany betonami IDEAŁ DO GUMOWANIA (kumpel gixerem nie mogł sie nacieszyć)zjadłem troche szpinaku niczym Papaj i "beton przesuniety"Mozecie swobodnie wjechaćMIŁEJ ZABAWY ŻYCZE oby tylko pogoda dopisała
Niestety to miejsce to nie jest nowość, a dodam od siebie tyle, że za wjazd tam sypią się spore mandaty. To jest teren prywatny i jakiekolwiek poruszanie się po tym odcinku jest ZABRONIONE. Wszystko konsultowane z zarządcami dróg. Panowie doskonale znają ten odcinek i kontrolują go systematycznie. Jeśli tam kogoś dorwą to w koszta wchodzi dodatkowo naprawa ogrodzenia, które musisz zniszczyć, aby tam wjechać. Pozdrawiam.
wiesz co ale nie zauważylismy zadnej informacji, znaku, itp.wiec mysle że chłopcy mogą nam "nakekać" jedziecie moze jutro ?????Pisałeś, że przesuwałeś bloki betonowe żeby wjechać, ok. Za to dojazd od drogi jest zagrodzony ogrodzeniem, które non stop ktoś niszczy, aby tam wjechać ( jesteś z miejsca o to posądzony) No i właśnie od tej drogi są znaki zakazu. Piszę to z życzliwości, znajomi mieszkają obok tego miejsca i wiem jak tam jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.