Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

80km/h


flashar

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe :) Czyli inicjatywa 80kmph ruszyła :)To ja się wstępnie również dopisuję ;)Nie obiecuję na 100%, ale raczej będę, tzn chcę być i mam nadzieję że nieoczekiwane złośliwości rzeczy martwych i ożywionych mi w tym nie przeszkodzą ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA:1)flashar - carrefour chorzow2)pirat1984 - dobija w siewierzu3)bastor - dobija w siewierzu4)banita - carrefour chorzow5)Tinula + XXXX - mirow6)Elminio - mirow7)Mario - carrefour chorzow ??8)Husar - carrefour chorzow ??9)Szymon - albo Chorzów, albo dolecę z Eve i Lipkensem ( 3,14 ).10) TNT - carrefour chorzow11)Heniu - carrefour chorzowno ladnie... bedzie czad.. zeby tylko zamek calkeim nie popadl w ruine:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie damy czdu oby sie nikt nie wycofal bo kasa juz jest:p----------czadu:P----------a czy bedzie lało?----------LISTA:1)flashar - carrefour chorzow2)pirat1984 - dobija w siewierzu3)bastor - dobija w siewierzu4)banita - carrefour chorzow-chyba sie nie rozleci:p:):):):):)5)Tinula + XXXX - mirow6)Elminio - mirow7)Mario - carrefour chorzow ??8)Husar - carrefour chorzow ??9)Szymon - albo Chorzów, albo dolecę z Eve i Lipkensem ( 3,14 ).10) TNT - carrefour chorzow11)Heniu - carrefour chorzow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tinula: zeby sie nie okazalo ze kobiet bedzie wiecej niz facetow:) poza tym kobiety slyna z twardego charakteru:) czy deszc czy snieg, tornado czy trzesienie ziemi - zawsze sie zjawia na miejscu:)piwowarek: bardzo sie ciesze i mam nadzieje ze wyglosisz nam mowe nt bezpiecznej jazdy - czytaj wszelkie doswiadczenia z tras, dziwne przypadki, smieszne sytuacje, te mniej smieszne tez - generalnie wszystko co mogloby nam pomoc w przyszlosci w ocenie zagrozen na drodze:)do zobaczenia z cala ekipa 3,14:)LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flashar @ 30.09.2010 15:20piwowarek: bardzo sie ciesze i mam nadzieje ze wyglosisz nam mowe nt bezpiecznej jazdy - czytaj wszelkie doswiadczenia z tras, dziwne przypadki, smieszne sytuacje, te mniej smieszne tez - generalnie wszystko co mogloby nam pomoc w przyszlosci w ocenie zagrozen na drodze:)
Będziemy w licznym składzie, więc każdy coś powie od siebie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz raz sie zyje takiej przygody mozna juz niemiec w dalszym zyciu a koncu to ekipa 80/h ;) to bezpiecznie i mokro bedzie ;) a zawsze kawe ciepla po drodze idzie wypic:D----------LISTA:80/h moze + - 20:p1)flashar - carrefour chorzow2)pirat1984 - dobija w siewierzu3)bastor - dobija w siewierzu4)banita - carrefour chorzow5)Tinula + XXXX - mirow6)Elminio - mirow7)Mario - carrefour chorzow ??8)Husar - carrefour chorzow ??9)Szymon - albo Chorzów, albo dolecę z Eve i Lipkensem ( 3,14 ).10) TNT - carrefour chorzow11)Heniu - carrefour chorzow----------twardziele:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to 11 zrzędzących tetryków będzie hehe upsss zapomniałem i jedna tetryczka hehehehe----------

Marcos @ 30.09.2010 15:29WitamTo Wy nawet w deszczu jeździcie?? he nieźle:)Pozdrawiam
Słuchaj ja twierdze tak że jeśli ktoś kocha motocykle i są one dla niego pasją to nie patrzy się na pogodę ja jak miałem XTZ 750 to zimą śmigałem i żyje----------Troche o bezpieczeństwie jazdyhttp://www.wild-dogs.pl/zasady_bezpiecznej_jazdy.phphttp://www.klubmotocyklowy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=9http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56421,1532418.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA:80/h moze + - 20:p1)flashar - carrefour chorzow2)pirat1984 - dobija w siewierzu3)bastor - dobija w siewierzu4)banita - carrefour chorzow5)Tinula + XXXX - mirow6)Elminio - mirow7)Mario - carrefour chorzow ??8)Husar - carrefour chorzow ??9) TNT - carrefour chorzow10)Heniu - carrefour chorzowGrupa pościgowa ...3,14 i reszta:1. Eve2. Lipkens + plecaczek3. Zllew4. Greenmack5. Szymon6. Piwowarek7. DJK + plecaczek8. LSebo + plecaczek (dołączą na BZ w Siewierzu)9. SeldonLista jeszcze się wydłuży :)PSMacie już wybraną knajpę, która pomieści tylu motonitów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony potwierdzam jutro obecność w Chorzowie.1)flashar - carrefour chorzow2)pirat1984 - dobija w siewierzu3)bastor - dobija w siewierzu4)banita - carrefour chorzow5)Tinula + XXXX - mirow6)Elminio - mirow7)Mario - carrefour chorzow ??8)Husar + może kolega 9) TNT - carrefour chorzow10)Heniu - carrefour chorzow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak:trasa sprawdzona - do siewierza moga byc korki w kilku miejscach (roboty drogowe, ale od siewiwerza juz jest fajna jazda..knajpa na samym parkingu - bardzo fajna - jak bedzi ecieplo mozemy siedziec na zewnatrz przy stolikach, jak bedzie zimno mozemy w srodku (z zestawieniem stolikow nie bedzie problemu, o ile nie bedzie nawalu klientow)wstepnie ugadalem sie tez ze jesli zrobimy zbirczy rachunek to dostaniemy rabat - tyle ze to na miejscu bo nie wieadomo kto co bedzie bral..parking spory ale warto miec przy sabie deske pod stopke (brak asfaltu na parkingu)dla przypomnienia plan jazd:termin: 2 padziernika miejsce docelowe: parking pod zamkiem w mirowiegodzina spotkania pod zamkiem: 13:00wyjazd z chorzowa:parking carrefour ul. parkowa (zaraz przy zjezdzie z ronda, przy postoju taxi) o godz 11:30 - wyjazd 11:45w siewierzu zabieramy pirat1984 (i reszte ludzi ktorzy dolaczaja w siewierzu) na skrzyzowaniu ulic bytomskiej i wesolej kolo godz 12:30(zaraz za skrzyzowaniem po prawej stronie jest sporo miejsca gdzie sie mozna zatrzymac)TRASA:maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=50.289899,18.967541&daddr=Siewierz,+Weso%C5%82a+to:Mir%C3%B3w,+Myszkowski,+%C5%9Al%C4%85skie&geocode=Fetc_wId9WshAQ%3BFesNAgMdAHolASl_O00MhSgXRzG1CsjWgDFelQ%3BFTFSBAMdYQ4pASlzWkhs8jsXRzFAjRHYxolWiQ&hl=pl&mra=pd&mrcr=1&sll=51.542919,20.039063&sspn=4.031783,11.634521&ie=UTF8&z=10z Mirowa skoczymy na Ogrodzieniec i przez Zawiercie na Katowice (bardzo fajna trasa widokowa + winkle)ogolnie trasa bardzo przyjemna (poza odcinkiem z katowic do siewierza)przypominam ze z zalozenia jedziemy predkoscia przelotowa 80km/h (oczywiscie czasem pociagniemy 100 ale to max:) jedziemy tempem spacerowym zeby podziwac jesienne widoczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.