Jump to content
flashar

80km/h

Recommended Posts

...oj Mohery!!! Prawdziwe z Was Mohery. Dużo gadaliście i nikt z Was się nie zjawił :) Pogoda była piękna na moto więc bez ściem!!! Powiem Wam jedno - ognisko w zeszłym tygodniu było zajebiste, ale "Uroczyste zakończenie sezonu Grupy ...3,14 i reszta" było mega odjechane w kosmos. Żałujcie, że się nie zjawiliście!!!W przyszłym sezonie musimy organizować więcej takich imprez jak te dwie ostatnie :)Lewa w górę i... do przodu!!!

Nie, w tym roku nie będzie zimy xDBędzie taka fajna zima jak X (chyba 5?) lat temu ;P Troszkę poprószy na święta a tak będzie sucho i powyżej 0 :PMam nadzieję, że jestem dobrym prorokiem ;P

Zapowiadaja ze do 2 tyg zima nadejdzie, wiec jeszcze ten tydzien i moto kłade na sen zimowy do garażu kuzyna, wiec nawet jak slonko zaswieci z styczniu i bedzie sucho to i tak nie pojezdze:(. Ale przyszły sezon coś czuje ze będzie pelen atrakcji i wspolnych wypadow 3,14 razem z 80-tkami

adanior - musialem sie przewoetrzyc bo caly dlugi wekend spedzilem na remontowaniu mieszkania.. masakra.. musialem sie troszke odstresowac i wyciagnalem na szybko sprzeta..w wisle mijalem sie rowniez bodajze z bastorem (pozdro;) ogolnie motongow wczoraj wiecej niz puszek na drogach:)

Moherki moje ukochane, chciałbym poznać waszą opinię odnośnie przenosin na nowe-stare czy staro nowe czy jak się to tam nazywa, w każdym razie to drugie forum. Wiem na bank, że dwie osoby już od nas tam są a 3,14 przeprowadzają niemal masowy eksodus. Forum całkiem fajne a człowiek nie czuje się tam nowy bo co i rusz widać starych znajomych heheh.

Motonici,Z racji postępującej śmierci obecnego forum ...3,14 i reszta przeprowadza się na "nowe forum"Obecnie dogaduję kwestię organizacyjną z adminem czyli utworzenie nowej zakładki "GRUPY MOTOCYKLOWE", w której zamieszczę nasz wątek oraz Wy Moherki będziecie mogli założyć swój.Link do "nowego forum" znajduje się poniżej - zamiast myślników wstawcie kropki i odpalcie w przeglądarce.www-forum-motocyklistow-slask-pl

Skoro wszyscy to wszyscy, wiec sie przeprowadzamy, a o tym forum zapominamy, bo jak to zrobi tylko cześc naszej grupy to sie pogubimy. Tak wiec szykowac kartony i do przeprowadzki:))

Żyje tu ktoś czy nie?? Sezon się zaczyna :)----------no i pozamarzali.... hehehe Ja dziś swoją maszynę odpaliłem i w weekend robię wypad na kawę do Olsztyna z Leszkiem, bo 20-tego idzie na serwis na nowy sezon...:)

też prawda... a mnie kiedyś od wolnej jazdy bardzo oczy łzawiły hehe ale niektórzy z wiekiem mądrzeją hihi (bez urazy)----------Odpowiedz sobie sam:Hymn MotocyklistówPodobno czymś zwykłym twór ludzki jest zgoła,Chwała jednak temu, kto wynalazł koło.Miast czterech wystarczą nam tylko te dwa,Radości w dodatku z nich więcej świat ma.Rumaka kopnięcie czujesz, gdy dasz gaz,To horda szaleńców w swej największej z szarż.Na stalowych osłach mkniemy dziś przez kraj,Sławiąc imię tego, kto dał nam ten raj.Krzyk opon wibruje, to bieżnika jęk,Tak właśnie być musi, tego właśnie chcę!Kolano przy ziemi, tygrysi to skok,Gdy z radosnym rykiem silnika mkniesz w mrok.Od zera do setki w sekundy rwiesz trzy,Runęły granice, pędzisz ile sił...Zuchwale zakrzyknąć aż wtedy się chce:"Me ciało jak umysł jest szybkie, czyż nie?"Dlaczego w skrajnościach szczęścia szuka człek?Dlaczego czas traci na ryzyka wdzięk?Niektórych głębin nęci nieskończona toń,Drudzy o stromą skałę oprzeć pragną dłoń,W niepogodę następni krążą pośród fal,Kolejnych zaś nieodparcie wzywa nieba dal.Na motorze rzecz prostą cała zdaje się:żadne zbędne koncepcje nie dogonią cię.Intensywność sprawia, że myśli i sny,Zostawią cię w spokoju, nie zaszkodzą ci.Przeżycie jest tak silne, że spoczywasz w nim,Podczas gdy srebrna strzałka za "dwusetką" lśni.Gdy wszystko wokół przepływa, sztuka cała w tym,By spocząć właśnie w chwili,Bo chwila to TY.

Amen.

ja jeżdze w Gliwicach, ucze sie wiec dosyć wolno, kawasaki zr7s, czesto wieczorami i moglbym sie na przejażdżke w okolicach gliwic wybrac. sa chetni?

Jak zrobie prawko bardzo chetnie moge pojezdzic , pracuje w chorzowie i w tych godzinach koncze wiec bedzie mozna zrobic kilka fajnych wypraw po okolicy