Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

80km/h


flashar

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie muszę Was przeprosić ale mnie nie będzie, miałam mały wypadek w szkole i mam uraz głowy nie wiadomo co to ale chcą mnie wziąć na obserwacje.. Dzięki Ci Banita no ale już jak sam widzisz nie musisz się fatygować po mnie.. jednak wypadki chodzą po ludziach, a jak nie uda się spotkać w tym roku to się poznamy w przyszłym sezonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda Karola - mam nadzieje ze nic powaznego sie nie stalopytanie do BOSMAN i PIRAT - bedziecie na ognisku?----------

flashar @ 03.11.2010 21:20PODSUMUJMYOGNISKO NA ZAMKU W CHUDOWIE - 6 listopada godz 18:00Menu:- Kielbasa z ogniska- Chleb (wlasnego wypieku)- smalec- ogorki- Gulasz z kaszą- kawa/herbata- piwo 0,5l na osobę- grzaniec 150 ml na osobeKoszt na osobe wynosilby 35 zł/wyzywienie + 2,50zl/drzewodzieciaki do 7 lat - 17,50,-dzieciaki do 14 lat - 26,-Oberza w weekendy otwarta jest do godziny 22:00-23:00.Jeżeli chielibysmy sie przeniesc do srodka to po godzinie 23:00 wiazało by sie to z dodatkowym kosztem 200 zł.calkowity koszt to 37,50,-OFICJALNA LISTA1) flashar + zona2) Banita :) sam ale za dwoch:p3) Husar4) heniek + zona5) bastor6) dawid7) dario127 + zona8) bosman + zona9) Piwowarek + Ania ... nie odpuszczę takiej imprezy :)10) Pirat + Arleta ... Jeśli pogoda i dziecko będzie z kim zostawić11) Mario + żona12) Eve13) Karolaoczywiscie zapraszamy wszystkich chetnych na caleognisko:) nie tylko na krotkie "wbicie"jutro wieczorem jade zaplacic zaliczke i wtedy musze podac w miare przyblizona ilosc osob (chodzi o przygotowanie posilkow i picia) wiec PROSZE JESZCZE DZIS LUB NAJPOZNIEJ JUTRO DO 14:00 wpisac sie na liste (w szczegolnosci dotyczy to ...PI i reszty:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaliczka wplacona - jedzenie bedzie na "mniejwiecej" 20 osob - te osoby ktore sa na podstawowej/oficjalnej liscie prosze o rozliczenie sie po przyjezdzieosoby ktorych nie ma na liscie niech tez przyjada:) w razie gdyby czegos braklo (a nie sadze zeby braklo) mozna dokupic na miejscugulasz z kasza bedzie w termosach, grzaniec rowniez, piwo bedzie butelkowane, dla niepijacych cola, woda, kawa, herbata, kielbasy tez bedzie pod dostatkiem - powinno straczyc rowniez dla tych z poza oficjalnej listy, w miedzyczasie swojski chleb z tustym i ogorkija bede na miejscu kolo 17:30 zeby rozpalic ogien - przydalby sie ktos do pomocy (czasy harcerstwa mam juz dawno za soba i przez przypadek moge pusicic zamek z dymem:) w razie "wielkiej niepogody" impreze mozemy przeniesc do gospody - cala gora jest dla nas - sprawdzalem jest bardzo przytulnie i duze miejscatak wiec jeszcze raz zapraszam wszystkich niezdecydowanych i do soboty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze dołączyć do imprezy? 2 osoby?

flashar @ 04.11.2010 14:40szkoda Karola - mam nadzieje ze nic powaznego sie nie stalopytanie do BOSMAN i PIRAT - bedziecie na ognisku?----------flashar @ 03.11.2010 21:20PODSUMUJMYOGNISKO NA ZAMKU W CHUDOWIE - 6 listopada godz 18:00Menu:- Kielbasa z ogniska- Chleb (wlasnego wypieku)- smalec- ogorki- Gulasz z kaszą- kawa/herbata- piwo 0,5l na osobę- grzaniec 150 ml na osobeKoszt na osobe wynosilby 35 zł/wyzywienie + 2,50zl/drzewodzieciaki do 7 lat - 17,50,-dzieciaki do 14 lat - 26,-Oberza w weekendy otwarta jest do godziny 22:00-23:00.Jeżeli chielibysmy sie przeniesc do srodka to po godzinie 23:00 wiazało by sie to z dodatkowym kosztem 200 zł.calkowity koszt to 37,50,-OFICJALNA LISTA1) flashar + zona2) Banita :) sam ale za dwoch:p3) Husar4) heniek + zona5) bastor6) dawid7) dario127 + zona8) bosman + zona9) Piwowarek + Ania ... nie odpuszczę takiej imprezy :)10) Pirat + Arleta ... Jeśli pogoda i dziecko będzie z kim zostawić11) Mario + żona12) Eve13) Karolaoczywiscie zapraszamy wszystkich chetnych na caleognisko:) nie tylko na krotkie "wbicie"jutro wieczorem jade zaplacic zaliczke i wtedy musze podac w miare przyblizona ilosc osob (chodzi o przygotowanie posilkow i picia) wiec PROSZE JESZCZE DZIS LUB NAJPOZNIEJ JUTRO DO 14:00 wpisac sie na liste (w szczegolnosci dotyczy to ...PI i reszty:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.