Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

80km/h


flashar

Rekomendowane odpowiedzi

Wasza grupa jest zróżnicowana pod względem doświadczenia, podobnie z nami było. Wspólne wypady szlifują odpowiednie zachowanie, więc nic innego mi nie pozostaje jak życzyć Wam kolejnych bezpiecznie przejechanych kilometrów z bananem na twarzy :)Praktyka czyni mistrzem :)Lewa w górę i do przodu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he również dzięki wszystkim, wypad udał się super ;)Melduję się w tyle, najpierw musiałem się przespać i zjeść :DLWG! ;)EDIT:

flashar @ 02.10.2010 10:18
TNT @ 02.10.2010 10:15(...)do zoo pod carrefourem :D
carrefour pod stadionem slaskim (nie pod zoo - tam chyba nie ma carrefoura?)Flashar, moherku :( 'Do zoo' znaczy do zobaczenia ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresowanych prosze o adres mailowy na pw - fotki udostepnilem na picassie----------hej ludziska:)mam nadzieje ze inicjatywa 80' nie upadnie i "posmigamy";) jeszcze razem..teraz sezon sie juz niestety konczy ale tak sobie mysle ze moze warto dolaczyc do motomikolajkow? a na wiosne sprobujemy zorganizowac spotkanie na torze (rowiez dla emerytow;) - zeby przyswoic sobie bezpieczna jazde w zakretach hamowanie itp... bylaby to grupa poczatkujaca (sadze ze takie kursy tez sa organizowane) wiec nie bedziemy osiagac zawrotnych predkosci:) zobacze co da sie w tym temacie zrobic...LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flashar- Ja pracuje w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Częstochowie i mam dostęp tu w czewie do domków i Campingów w takim ośrodku można by jakieś spotkanko "Integracyjne" zrobić hehehe nawet i Zimą :) A na wiosne mam do dostępu tu u nas park Lisiniecki gdzie są 3 jeziorka i duży park:) oraz hale i stadion:)----------Banita jak tam się czujemy po wczorajszym?? A ty chociaż wierz że wszystkie grzyby są jadalne tylko jest taki mały szczegół że niektóre tylko RAZ hehhe----------Taka śliczna pogoda dziś a ja siedzę w domu bo moja 2 polowa w pracy i ja z dzidzią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tak sobei mysle ze mozna by taka imprezke zrobic.. pytanie o terminmoze w polowie listopada? ugadalibysmy przy okazji szczegoly wyjazdu na moto mikolajki? oczywisie wypowiedzcie sie w temaciemiesjce tez do uzgodnienia - ale jakos bardziej wolalbym klimaty wisla, istebna, brenna.. oczywisice to tylko taka moja sugestiano i podstawowe pytanie kto jest chetny? bo impreza integracyjna na 3 osoby to troche tak.... pedalsko;) aha i czy bierzemy dzieciaki? czy lepiej zeby tych mord nei widzialy:D?ktochetny skopiwoac ponizsze i sie dopisac:=============================================moze zrobmy liste na IMPREZA INTEGRACYJNA (termin probably polowa listopada)1) flashar + zonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek do motomaniakow i grudzien nie pozny ;)----------http://www.brenna.org.pl/chatka_brenna-2765.html tu nawed ciekawie jest bysmy pojechali i obczaili sprawe co nato flashar?----------i reszta grupy----------flashar?????spotkanie na torze (rowiez dla emerytow;;):P:P:P----------IMPREZA INTEGRACYJNA (termin probably polowa listopada)1) flashar + zonka2) banita + 1 lub +3:D 3) pirat + żonka 4) husar5) jacek318----------http://www.youtube.com/watch?v=5_Pa5BDv_hM&feature=related zobacie jaki pojazd ekonomiczny:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy. pirat 1984 - skontaktuj się proszę z "soprano" w sprawie motomikołajów (o ile już tego nie zrobiłeś) ;)http://forum.motocykle.slask.pl/zloty-motocyklowe/23/14803/page/1 i może umówimy się o którejs godzinie na zakończenie w Mikołowie. Postaram sie zebrać kilka maszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.