Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska obiecałem młodemu że pośmigamy na 2 kółkach co by się nie wydarzyło napierdzielam , przykro że nie będzie nikogo , ale i tak was kocham :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jutro z córą ok 11 sadzimy do Cieszyna na knedliki i smażony syr ☺ ktoś chętny ? Tempo patrolowe ☺ 80-110 jak ktoś chce pośmigać piszcie albo dzwońcie 794-909-646

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pamiętaj ,że droga do Cieszyna jest w przebudowie (zamknięta ) i trzeba patrzeć na objazdy .Dzisiaj dużo motongów popędzi na Anaberg .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i się stało ☺ Czeski Cieszyn to jeden wielki plac budowy , ale knedliki z gulaszem super 

20180805_134616.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem kiedyś podobnie wyprofilowaną szybę od Rometa, lecz jakoś ostatnio krucho z częściami do nich  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SIema ludzie , w sobotę jak będzie ładnie znów śmigam do cieszyna a najprawdopodobniej później pod Ostrawę na pokazy lotnicze NATO.

Wiadomo jazda wiochami i tempo patrolowo - wycieczkowe :) Jakby ktoś coś to piszcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tempo spacerowe raczej i frunę do cieszyna , mam do zrobienia zakupki :)  794 909 646 dzwoń

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja dzisiaj byłem w Załęczańskim Parku Krajobrazowym.Fajne okolice i fajne traski.Skromne 280km wpadło.

Ciś na jutro planujecie??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Wicher napisał:

Ja dzisiaj byłem w Załęczańskim Parku Krajobrazowym.Fajne okolice i fajne traski.Skromne 280km wpadło.

Ciś na jutro planujecie??

Jest to w okolicy wielunia?

co jest tam do zobaczenia?

nigdy nie bylem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, to okolice Wielunia. Dzisiaj byłem tylko na rozeznaniu terenowym, nie skupiałem się na atrakcjach turystycznych, ale z tego co zaobserwowałem z drogi, to rowerzyści, miłośnicy kajaków i jazdy konnej znajdą coś dla siebie. Jest tam trochę jaskiń do zwiedzenia, meandry rzeki Warta, Góra Zelce z której możesz zobaczyć panoramę Warty, podobno fajne są Granatowe Źródła. Ja bardziej skupiałem się na drogach. Dużo lasów, fajnych wiosek, cichych i spokojnych, a ostatnio lubie takie klimaty do jazdy.

Na 100% tam wrócę, żeby trochę połazić po lokalnych atrakcjach, bo rejony wydają się naprawdę ciekawe, ale to już chyba w przyszłym sezonie.

Zdjęć nie robiłem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta