Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

80km/h


flashar

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie.... Jak już będzie tak blisko, wybierzemy kilka najbardziej ciekawych obiektów, ich lokalizacje wbije się w gps i wio :-)

Póki co to musimy poczekać z takim wyjazdem na całkowite ocieplenie - bo jak znam życie, nie wszystkim rześkie powietrze będzie odpowiadać.

Na razie nadrabiam zaległości, montuję ubiegłoroczne materiały video...

Na szybciora zmontowany ciekawy filmik z ubiegłorocznego Tour de Pologne z udziałem motocyklistów:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam po małej przerwie.

Wstępnie planujemy w kilka osób zrobić objazdówkę w weekend poprzedzający Burą Sukę w Jastrzębiu - tj.  14, 15 marca po fortyfikacjach szlakiem Warownego Śląska - jazda naprawdę lajtowa, spokojna - tak pokręcić się po naszym pięknym Śląsku. Wbijemy w GPS kilka ciekawych miejsc wartych zwiedzenia i będziemy sobie je spokojnie zwiedzać - trasa lajtowa, każdy będzie mógł coś zaproponować. Wstępna trasa to Świerklaniec, T. Góry, Gliwice, Rybnik, Mikołów, Tychy, Mysłowice, D. Górnicza, Pyrzowice... objedziemy Aglomerację Śląską dookoła :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Elo, jak się będziecie gdzies wybierac to dajcie tu znac bo ni ma z kim jezdzic  btw. znacie kogos kto ma jakiegoś zabytka?

Ej no sąsiad ;) ja tu ostatnio chciałem Cię namierzyć, bo mi moja jaskółka prosi się o jakąś przejażdżkę. Nie szukaj za daleko. Tu jest Twój ksiądz, tu Twoja parafia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli ktoś ma ochotę to jutro (sobota, 06.06) jedziemy w kilka motocykli do Krakowa. Wyjazd z Chorzowa o 8.45 (MC na Tysiącleciu) i po drodze zwijamy o 9.30 moto w Tychach (stacja orlen zaraz obok browaru Tyskiego). 
Tempo spokojne :) Na miejscu kawa czy coś i powrót jakoś na 15-16 w okolice Kato ;) (jak ktoś chce szybciej to zawsze może wracać Autostradą).

 

Jak coś to dawać znać na Priv to podrzucę mój nr tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.