Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mniejszośc Panie na moto!


Kysiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,To forum jest dość spore a ja chciałabym tu znaleźć miejsce w którym zobaczę Nas Czyli płeć piękną, przecież moto też nasza pasja. A Panowie chętnie się ucieszą.. bo przecież ich świat zaraz po 1 miłości (moto) to my.Mam nadzieję że są tu jeszcze jakieś Moto Maniaczki, ale nie tylko.. Sporty samochodowe tez cieszą się dużą ilością Pań stojących w cieniu Tuningowców.Czy wy też czujecie się na drugim planie czy wręcz przeciwnie?Dziewczyna na moto fajnie ale jeśli chodzi o sprawy techniczne.. to uważają, że się nie zna... faceciuwielbiam motocykle i jak tylko zaczyna się sezon to już się nie mogę doczekać pogody.. Kocham tez sport samochodowy chętnie poznam Kogoś kto też jest tak uzależniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym jeździsz?Ja tam nie czuję się na drugim planie. Zawsze jest sensacja jak kobitka zaczyna jeździć motocyklem, więc nie widzę powodu żeby tak twierdzić. Na mechanice rzeczywiście średnio się znam, ale to mój pierwszy sezon. Wszystkiego można się nauczyć. Kobieta czy mężczyzna dla mnie bez różnicy, wszystko zależy od częstotliwości korzystania ze swojego mózgu :P Ja nie spotkałam się w śród motocyklistów z czymś takim, żeby ktoś mi ubliżał, że się nie znam bo jestem "babą". Ale też nie ukrywam, że dopiero się uczę i niewiele wiem. Mimo wszystko oszukać też się nie dam i jeśli mechanik mówi mi, że coś jest do wymiany to zawsze któryś kolega motórzysta pomoże mi sprawdzić, czy rzeczywiście jest do wymiany na tyle ile jest to możliwe do sprawdzenia w warunkach garażowych oczywiście :) Sprawami technicznymi mojego auta nie ja się zajmuję więc nie wiem jak to wygląda.Tyle ode mnie, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tinula @ 15.09.2010 12:28Nigdy nie poczułam, żeby ktoś ewidentnie coś mi dociął tylko dlatego, że jeźdże, choć są mężczyźni którzy uważają, że kobietom które jeżdżą na motocyklu urosły jaja...Ale zawsze są wyjątki :)
Tak jest wielkie owlosione cojones...Lewa w gorze, Tak na powaznie to chyba stwierdzenie jezdze bo lubie (niezaleznie od plci) jest w tym temacie na miejscu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kysiu @ 02.09.2010 23:08Witam,To forum jest dość spore a ja chciałabym tu znaleźć miejsce w którym zobaczę Nas Czyli płeć piękną, przecież moto też nasza pasja. A Panowie chętnie się ucieszą.. bo przecież ich świat zaraz po 1 miłości (moto) to my.Mam nadzieję że są tu jeszcze jakieś Moto Maniaczki, ale nie tylko.. Sporty samochodowe tez cieszą się dużą ilością Pań stojących w cieniu Tuningowców.Czy wy też czujecie się na drugim planie czy wręcz przeciwnie?Dziewczyna na moto fajnie ale jeśli chodzi o sprawy techniczne.. to uważają, że się nie zna... faceciuwielbiam motocykle i jak tylko zaczyna się sezon to już się nie mogę doczekać pogody.. Kocham tez sport samochodowy chętnie poznam Kogoś kto też jest tak uzależniony.
Na Forum jest jedna Motomaniaczka..ostra jak brzytwa (pozdro Karolina)Po co wprowadzać podziały na facetów i dziewczyny na motocyklach? Ktoś jest lepszy? Gorszy? Mnie widok "płci pięknej" na moto wcale nie dziwi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawior ZX9R @ 19.09.2010 18:17Kysiu @ 02.09.2010 23:08Witam, ja chciałabym znaleźć miejsce w którym zobaczę Nas najlepiej bedziecie wygladać w kuchni przy garach, Post edytowany: 19.09.2010 18:21
Nie no bez przesady kolego... co może za chwile pojedziesz komuś bo ma gorszy, starszy lub słabszy moto??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos @ 18.09.2010 20:33Na Forum jest jedna Motomaniaczka..ostra jak brzytwa (pozdro Karolina)Po co wprowadzać podziały na facetów i dziewczyny na motocyklach? Ktoś jest lepszy? Gorszy? Mnie widok "płci pięknej" na moto wcale nie dziwi..
odwalić się proszę ode mnie :-Dja się tam z z nikim nie integruję ;-p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kysiu @ 02.09.2010 23:08Czy wy też czujecie się na drugim planie czy wręcz przeciwnie?
I tu sie skompromitowałaś, bo gdybyś kiedykolwiek przyjechała na moto w męskie grono nie pisałabys takich głupot (co potwierdzaja posty poprzedniczek).Podsumowywując - forumowicze, daliście sie podpuścić... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.