Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam z Katowic :)


Agniesia_88

Rekomendowane odpowiedzi

Agniesia_88 @ 23.08.2010 10:49zllew @ 23.08.2010 07:04Witam i zapraszam na latanie z nami :) Ja na mojej fazie latam sam więc mogę Cię kiedyś zabrać jako "plecaczka" ;)pozdrdziekuje bardzo :P)) z mila checia sie wybiore z Toba :P))
Jak widzisz śmigam na fazerze 600 więc będziesz miała okazję spróbować :D Może Ci przypadnie do gustu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zllew @ 23.08.2010 11:00Agniesia_88 @ 23.08.2010 10:49zllew @ 23.08.2010 07:04Witam i zapraszam na latanie z nami :D Ja na mojej fazie latam sam więc mogę Cię kiedyś zabrać jako "plecaczka" ;)pozdrdziekuje bardzo :P)) z mila checia sie wybiore z Toba :)))Jak widzisz śmigam na fazerze 600 więc będziesz miała okazję spróbować :D Może Ci przypadnie do gustu
oby Mi przypadla :P ale zapewne tak bedzie.. ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manka @ 23.08.2010 13:40Ale Esterko, Ty pośmigywałaś też czymś innym :) a wyjść z zerowymi umiejętnościami z kursu i wsiąść na 100 konne moto.. no średnio to widzę.a i pytanie jak komu idzie przyswajanie umiejętności.. nie czarujmy się, czasem można chcieć, ale nie wychodzi...
dlatego ja lekko z fazerem nie mialem... jakies 15 tys zajelo mi zanim poczulem sie w miare pewnie na fazerze. Poczatki byly masakra i mając porównanie miedzy fazerem z 2001, a fz6 fazer z 2002 to ten drugi zdecydowanie spokojniejszy i poreczniejszy. poza tym czasami az reka swedzi i zdrowy rozsadek mimo obecnosci odchodzi na drugi plan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od motoroweru Romet Ogar w wieku lat 13, potem sukcesywnie mniej więcej co rok zmieniałem moto, przez Simsony, MZ-ty, Jawy 350 i inne wynalazki okresu PRL-u aż do mojego obecnego moto czyli XJ6N - trochę to trwało bo prawie 10 lat :) Ale uważam że dobrze jest zaczynać od lekkich i w miarę spokojnych moto, jeździ się bezstresowo bo jest się świadomym że ogarnia się sprzęt. Może by tak na początek coś mniej niż 600cm3 ? I mniej niż 200kg ? Ale to tylko moja sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkforever1 @ 23.08.2010 20:19 Ale uważam że dobrze jest zaczynać od lekkich i w miarę spokojnych moto, jeździ się bezstresowo bo jest się świadomym że ogarnia się sprzęt. Może by tak na początek coś mniej niż 600cm3 ? I mniej niż 200kg ? Ale to tylko moja sugestia.
No i ja też tak uważam!Ja zaczynałam od GS 500 i zeszłam na CB 250 :(moc masa i wysokość mnie przerosły!!Mam 164 cm i ciężko miałam,ale wiem że teraz jak już któryś tysiąc nawinęłam to bym sobie poradziła.Tak więc w przyszłym sezonie chce dosiąść coś mocniejszego :)Żałuje że te moje motocykle nie były kupione w odwrotnej kolejności!No i witam serdecznie :Dpzdr Eve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manka @ 23.08.2010 13:40Ale Esterko, Ty pośmigywałaś też czymś innym :P a wyjść z zerowymi umiejętnościami z kursu i wsiąść na 100 konne moto.. no średnio to widzę.a i pytanie jak komu idzie przyswajanie umiejętności.. nie czarujmy się, czasem można chcieć, ale nie wychodzi...
no masz sluszna racje.. Ja takie nie chce.. zobaczymy jak to wszystko bedzie wygladalo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manka @ 23.08.2010 13:40Ale Esterko, Ty pośmigywałaś też czymś innym :P a wyjść z zerowymi umiejętnościami z kursu i wsiąść na 100 konne moto.. no średnio to widzę.a i pytanie jak komu idzie przyswajanie umiejętności.. nie czarujmy się, czasem można chcieć, ale nie wychodzi...
No i dlatego napisałam , że gdybym chciała lekkie i poręczne moto to kupiłabym coś innego :)Mi się dobrze na tym jeździ choć moje umiejętności były zerowe jak go kupowałam bo kilka przejażdżek w ciągu 4 lat posiadania prawka to jest nic, no chyba, żeby wziąć pod uwagę plecakowanie wieloletnie - wtedy można się chociaż napatrzeć i przyzwyczaić do siedzenia i jakiejś tam reakcji. Nikogo nie namawiam do zakupu fz6 czy Fazera 600 na pierwsze moto, porównałam tylko te 2 motocykle.Mowa była o Fazerach to powiedziałam co miałam do powiedzenia o Fazerach.Tyle :)I witam nową koleżankę na forum , bo wcześniej jakoś mi uleciało :)Witaj :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równierz serdecznie witam Nową Koleżankę :-)Mam do sprzedania moją Diverkę, szczegóły w linku: http://allegro.pl/show_item.php?item=1160150740Mimo zakończonej aukcji, moja oferta jest nadal aktualna,Cena do negocjacji :-)Ps. zaczynałam na tym moto i jest to już mój 4-ty sezon na tym sprzęcie, dał mi on sporo frajdy z jazdy, a dodam, że mam 160 cm wzrostu i ważę koło 55 kg ;-) i spokojnie daję sobie na nim radę :-)Polecma go bardzo na początek :-), na pewno nie znudzi Ci się po 1-dnym sezonie :-)Jakby co to zapraszam na PW ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.