Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

problem ze wzrostem


poczatek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jestem zainteresowany zakupieniem jakiegos fajnego motocykla jednak mam problem ze wzrostem 166,5 cm. Wiadomo pierwszy motocykl nie moze byc bardzo mocny dlatego z tymi o mniejszych pojemnosciach nie ma problemu jedank wieksze stanowia problem i chce sie dowiedziec czy dam rade jezdzic na:1) R1 2) Kawasaki Ninja ( ale jakis wiekszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz, pytanie jak i jak długo.Odradzam na pierwsze motocykle..ale skoro se chcesz coś udowadniać to kupuj..nawet i Hajke

poczatek @ 09.08.2010 23:01z tymi o mniejszych pojemnosciach nie ma problemu
tak Ci sie tylko zdaje, jesteś w wielkim błędzie... w pale Ci sie nie mieści co moze z Toba zrobic 600, no ale.. Ps. Jeśli o wzrost chodzi :D ja sięgam palcami jednej nogi :D i daje rade :) Jeśli oczywiście chodzi o wielkośc motocykla, wysokośc siedzonka, a nie o jego koniki :)to dasz rade :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motomaniaczka @ 10.08.2010 10:55kolejny debilny post...czy mnie się tylko wydaje czy coraz więcej jest ludzi którzy z pasją do motocykli mają niewiele wspólnego. Niemal w każdym dziale są albo durne pytania albo durni ludzie zaczynający od hayabusy....świat się wali...
no hehehe :D poradzcie jakie moto kupic - na któym będę ładnie wyglądała...
malaxxx1 @ 02.08.2010 21:15Witam. właśnie zapisałam się na prawo jazdy na motor. obecnie mam 4500zł. jeszcze jestem w trakcie zbierania na motocykl, więc myślę że będzie więcej. mam 20 lat. nie mam nikogo kto jeździłby na motorze w rodzinie. czy mógłby mi ktoś doradzić w miare tani motocykl a taki na którym ładnie wygląda kobieta i który mógłby dalekie trasy jeździć? jaki model, marka... tak orientacyjnie... z góry wam bardzo dziękuję;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keyti @ 10.08.2010 12:06motomaniaczka @ 10.08.2010 10:55kolejny debilny post...czy mnie się tylko wydaje czy coraz więcej jest ludzi którzy z pasją do motocykli mają niewiele wspólnego. Niemal w każdym dziale są albo durne pytania albo durni ludzie zaczynający od hayabusy....świat się wali...no hehehe :D poradzcie jakie moto kupic - na któym będę ładnie wyglądała...malaxxx1 @ 02.08.2010 21:15Witam. właśnie zapisałam się na prawo jazdy na motor. obecnie mam 4500zł. jeszcze jestem w trakcie zbierania na motocykl, więc myślę że będzie więcej. mam 20 lat. nie mam nikogo kto jeździłby na motorze w rodzinie. czy mógłby mi ktoś doradzić w miare tani motocykl a taki na którym ładnie wygląda kobieta i który mógłby dalekie trasy jeździć? jaki model, marka... tak orientacyjnie... z góry wam bardzo dziękuję;)
Jak masz zielone oczy to zielona kawa,jak niebieskie to tylko jamaha! jeśli w niedziele czerwone to ino dukata!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to co napisal poprzedmik. wiem ze na pierwszy motocykl nie mozna brac nic duzego jak sie nie ma doswiadczenia i nie planuje na ten pierwszy nic ponad 500 (no moze 600;p) a z tym ze z mniejszymi pojemnosciami daje rade to chodzi o to ze jestem w stanie dostac do ziemi jak sie zatrzymuje i nie wiem czy dam rade to samo zrobic na wiekszych jak te co tam napisalem. Dlatego sie pytam czy majac 166 cm dostane do ziemi i utrzymam taka yamahe na swiatlach bo wiem ze obecnie zapanowac nad czyms takim to nie mam szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.