Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cena wynajmu garażu.


pirx10

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Będę miał wkrótce możliwość wynajmu komuś miejsca w garażu na moto. Garaż jest murowany i z prądem. Ile mogę policzyć komuś za taki wynajem? Nie chcę się bowiem wygłupić , a nie mam w tej kwestii żadnego doświadczenia. Garaż jest w Mieście w Rudzie Śląskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rudzie Śląskiej cennik jest różny od śmiesznych $ jak płacisz np kopalni, jak dobrze pamiętam 50 na kwartał z prądem murowany jak go kupisz za 15000 :) od kogoś. Blaszak bez prądu za ogrodzeniem na prywatnej posesji 50 do 90, w ch**owym miejscu ostatnio stał garaż za 6500 murowany bez prądu ciemno, głucho nawet nie pytałem ile za grunt. W jeszcze bardziej ujowym to chciał gość ostatnio 4500 ale tam to bym nawet za darmo nie parkował.Pozdro Post edytowany: 09.08.2010 23:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ? Musze się jednak dopytać bo powstały wątpliwości. A mianowicie. Te ceny które podajecie to ceny że się tak wyraże od " łebka" np 100zł za sprzeta w garażu, a tych sprzętów może tam stać np 3 sztuki i wtedy KAŻDY płaci stówę i wynajmujący ma właśnie te trzy stówki, czy też chodzi o to że właściciel chce za garaż jako całość stówę, i nie interesuje go ile sprzętów tam stoi, czyli czym więcej tym lepiej dla garażujących bo dzielą tą przykładowo stówę na trzech czyli po 33zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak napisałeś w drugim przypadku generalnie cena wynajmu to cena wynajmu za garaż. Ja płace 50zł za grunt pod moim garażem. Wyżej gość pobiera 90 zł za garaż blaszankę ale np w jednym stoi chyba z 5 skuterów (jak się nie mylę) znajomi mają garaż na 3 za 90 na miesiąc za obiekt a nie od łebka. Więc generalnie płaci się w większości przypadków za obiekt a nie za głowę, chyba że ktoś ma inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłam garaż z ogłoszenia murowany z prądem ,kanałem i przez pierwsze 2 miesiace płaciłąm 100 zł , dopóki sie nie zgadałam z właścicielem i sie okazało że on też ma motocykl i teraz płace 50 zł, bo właściciel wstawił też swoje moto. Każdy ma swoje klucze nik nikomu nie przeszkadza a i troche kasy zaoszczędzone.A do garażu mam dosłownie przejść przez ulice :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.