Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam!


Ramboo

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś pół godziny temu jadąc z dziewczyną samochodem,zauwarzyłem wypadek na trasie początek Katowice - Mysłowice,motocyklista jechał na czarnym ścigaczu,chciał wyprzedzić z prawej i na to wyglądało,że odbił sie od samochodu.Jak jechaliśmy,to była już Policja,motor leżał na boku ulicy,ale właściciela nie było widać,może wiecie już coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mijałem ten sam wypadek, dla mnie to wyglądało na zwykłe wymuszenie puszki która wyjeżdżała z AE, Lanos miał ślady uderzenia na przednich i tylnych drzwiach po lewej stronie,Kierowca motocykla gdy zabierało pogotowie ruszał się...Moto mocno rozbite Może ktoś ma jakieś bezpośrednie info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkichOpisany wypadek dotyczył niestety mnie.Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim którzy pomogli mi w tej sytuacji i zatrzymali się aby pomóc i dowiedzieć się co się stało. Niestety nie pamiętam twarzy ani imion, żona ma jakieś namiary więc postaram się odezwać.Dziękuję wszystkim za liczne SMS-y telefony i odwiedziny w szpitalu z życzeniami powrotu do zdrowia. Niestety Ramboo muszę cię rozczarować nigdzie mi się nie spieszyło co wykazało dochodzenie policji co do mojej prędkości a do tego wszystkiego byłem jeszcze trzeźwy.(Ale fajnie że przyklejasz taką etykietę do wszystkich jeżdżących na szlifierkach)Tak jak opisywali to znajomi powyżej kobieta jadąca lanosem wymusiła mi pierwszeństwo włączając się o ruchu z podporzadkowanej . niestety samego wypadku nie pamiętam ocknąłem się dopiero na jezdni gdy ktoś zaczął do mnie krzyczeć i mnie wywoływać. Pełną świadomość odzyskałem dopiero w karetce.Na szczęście nic mi nie jest. Mam tylko wielkiego siniak na prawej stronie. Żadnego złamania ani pęknięcia, żadnego szycia. Dziś zostałem wypisany ze szpitala i jestem już do domu 7.08.2010Ja jestem cały motor niestety wygląda gorzej.Dlatego panie i panowie jeździcie w stroju ochronnym to naprawdę zwiększa wasze bezpieczeństwo, wiem to z własnej praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyb3rm4n @ 07.08.2010 20:24wracaj do zdrowia ,z moto cos bedzie ? czy niestety.....
Dzięki za życzonkaNie wiem jak ocenie rzeczoznawca Z tego co zobaczyłem to do wymiany wszystkie plastyki,kierownica złamana, dekle silnika poprzecierane, lusterka, wydech, kierunki tylne światło, tylna półka, nie wiem jak wygląda rama bo moto nie dostało szlagu czołowego tylko koziołkował co z silnikiem to nie wiem bo jeszcze nie odpalałem. Zobaczymy.Mam nadzieję ze w tym sezonie jeszcze wrócę na szosę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramboo @ 09.08.2010 11:54Drogi Misiek,bardzo sie ciesze,że nic poważnego sie nie stało w tym wypadku i przepraszam za moją negatywną ocenę tego zdażenia oraz za brak prawdziwych informacji wypadku,wracaj szybko do zdrowia,pozdrawiam.
Ok Ramboo nie mam żalu. Mam nadzieję że kiedyś się spotkamy na 2oo na bezalkoholowym :)Pozdrawiam i szerokości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.