Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hayabuse....


azi46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Poszukuje osoby która udostepniłaby (może być odpłatnie) taki motocykl na przejazd prawie nieużywanym odcinkiem autostrady A1 Gliwice-Rybnik.O co mi chodzi?? O spełnienie marzenia.... czyli przekroczenie 3oo km/h.Nie jestem napalonym osiemnastolatkiem bez prawka, który dotychczas jezdzil Jawa 350. Prawo jazdy kat A mam od 7 lat, jeżdze superbikami, aktualnie GSXR-600, bo taki motocykl najbardziej mi odpowiada, dostateczna moc, zwinnosc i porecznosc. Jednak na takim motocyklu nie przekrocze tej mojej wymarzonej bariery z trójką z przodu (max speed 265 km/h)Pozdrawiam i czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pie**ole czy tutaj są jacyś normalni ludzie? po co chcesz osiągać 300? to jest ciężkie do zrobienia a tym co pokazuje licznik nie za bardzo sie można kierować, mnie w grze motogp też pokazało ponad 300 i jakoś sie nie podniecam tym, wiec nie kumam po co ten temat a chyba nie spotkasz tutaj nikogo kto by Ci pozyczył sprzeta na bicie rekordów prędkości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luuuuuuuuuuuuuudzie..... witki mi opadły. Znajdzie się na forum ktoś kto odpłatnie pozyczy mi motocykl do spełnienia marzenia? chce nauczyć się gumować i trochę stuntu zasmakować...jeżdżę na thundercatcie i ma pełne pomalowane plastiki i wolnej gumy na nim nie zrobie z uwagi na konsekwencje połamania owiewek. Sarkastyczne ale równie idiotyczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon @ 03.08.2010 20:05Sprzedaj GSX-Ra i kup sobie Haykę... uwierz, warto.
Z tego co oglądałem, ciężko jest dostać "Haykę" w dobrej cenie że już o dobrym stanie i "pewnych rękach sprzedającego" nie wspomnę. Na forum chyba tylko raz udało mi się znaleźć wątek w którym ktoś próbował sprzedać swoją "Haykę".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba_Rozpruwacz @ 03.08.2010 20:21Dragon @ 03.08.2010 20:05Sprzedaj GSX-Ra i kup sobie Haykę... uwierz, warto.Z tego co oglądałem, ciężko jest dostać "Haykę" w dobrej cenie że już o dobrym stanie i "pewnych rękach sprzedającego" nie wspomnę. Na forum chyba tylko raz udało mi się znaleźć wątek w którym ktoś próbował sprzedać swoją "Haykę".
No pewnie, że dobrej Hayki za 7 tyś, nie kupisz.Ale za 17-18tyś tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon @ 03.08.2010 21:04No pewnie, że dobrej Hayki za 7 tyś, nie kupisz.Ale za 17-18tyś tak.
Oj... tu już nie chodzi o to żeby za 7patyków kupić ale chodzi o to że po wspomnianych cenach ok.18tyś PLNów :( chodzą Hayki które z oryginału mają tylko wpis w dowodzie że to faktycznie Hayka, a każdy detal jak się przyjrzeć z owiewkami, naklejkami, farbą oraz wszystkim tym co cierpi przy lądowaniu na wszystkim tylko nie na kołach, jest "ulepione" a nie wymienione na nowe że o oryginale nie wspomnę. I takie zdegradowane sprzęty są w cenach ja na mój gust za np. 10letni sprzęt kosmicznych. Wtedy to już chyba bardziej opłaca się kupić nówkę na firmę i odliczyć sobie trochę tego VATu.Wspomniany kolega z forum (nie pamiętam już kto dokładnie) sprzedał swojego "szybkiego turystę" w takiej cenie ale z daleka było widać że zadbany, a jak się szuka w serwisach internetowych to nic ciekawego znaleźć nie można. A kupić sprzęt i mieć wrażenie że się solidnie przepłaciło to nie ma sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatkało mnie!!! Autostrada nie służy do pobijania własnych życiowych rekordów. Na tor jedź i tam sobie poszalej!!! Jak zaliczysz glebę to sobie kuku zrobisz, a nie komuś innemu!!!Sprawdź czy Ci się takie małe czerwone światełko, oznaczające w tym wypadku brak oleju w głowie, nie przepaliło!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba_Rozpruwacz @ 03.08.2010 21:45Jak tym "ciańkim" 300 poleci to gość będzie miał większego "schiza" niż na Hayabusie ;P hehe
:( uwierz mi..w TYM ciankim to przy 140 jest już "shiza"zadna haya tych emocji nie dostarczy. mam "przelotowy" wydech a do tematu...w zyciu warszawy bym moto nie pozyczyła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwowarek @ 03.08.2010 21:54Autostrada nie służy do pobijania własnych życiowych rekordów.
Ci... to bardzo fajny odcinek szosy :) w dodatku blisko...Polecam wjechać zjazdem od Knurowa i szpula w kierunku zjazdu na Rybnik. W razie jakby coś się miało wydarzyć, trasa na razie jest prawie nie uczęszczana, tak jak A4 zanim została otwarta na Wrocław. 3 pasy, a po horyzont często ani jednego samochodu - coś pięknego. Trzeba tylko uważać. Czasami występują nieoczekiwane oraz mocne podmuchy wiatru i co gorsza raz po raz zmieniają kierunek. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba_Rozpruwacz @ 03.08.2010 21:21Oj... tu już nie chodzi o to żeby za 7patyków kupić ale chodzi o to że po wspomnianych cenach ok.18tyś PLNów :( chodzą Hayki które z oryginału mają tylko wpis w dowodzie że to faktycznie Hayka, a każdy detal jak się przyjrzeć z owiewkami, naklejkami, farbą oraz wszystkim tym co cierpi przy lądowaniu na wszystkim tylko nie na kołach, jest "ulepione" a nie wymienione na nowe że o oryginale nie wspomnę.
Bez przesady, ja swoją w zeszłym roku sprzedałem za 17,5 tyś (I to pewnie jest ta, o której mówiłeś, że była na forum do sprzedania, no i jeszcze Spider przedawał swoją).Zapytaj Shoguna w jakim jest stanie.Szukajcie a znajdziecie.I czasem warto zapłacić 1-2tyś wiecej jak się ma pewność sprzęta, niż potem płakać. Post edytowany: 04.08.2010 10:18 Post edytowany: 04.08.2010 14:12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon @ 04.08.2010 10:17Bez przesady, ja swoją w zeszłym roku sprzedałem za 17,5 tyś (I to pewnie jest ta, o której mówiłeś, że była na forum do sprzedania, no i jeszcze Spider przedawał swoją).Zapytaj Shoguna w jakim jest stanie.Szukajcie a znajdziecie.I czasem warto zapłacić 1-2tyś wiecej jak się ma pewność sprzęta, niż potem płakać.
Hayka ma sie dobrze a przyjemnosc z jazdy nie do opisania :) Niestety bede musial ja w tym roku sprzedac wiec jak ktos szuka pewnej sztuki to ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.