Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek na ulicy Ks. Pojdy - Książenice 21.07.2010


Łysyy

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale nadszedł czas i na mnie... W dniu 21 lipca ok. godziny 12 wybrałem sie z moim ukochanym plecaczkiem na basen, jadąc ulicą Ks. Pojdy zauwazyłem na przeciwnym pasie ruchu roboty drogowe, znacznie zwalniając do prędkości ok. 50km/h i znajdując sie na wysokości samochodu specjalistycznego wykonujacego roboty drogowe nagle, wyskoczył mi na czołówke mężczyzna jadący Toyota. Nie mając drogi ucieczki zjechałem maksymalnie do prawej strony wjeżdzając na pobocze, lewą strona motocykla przetarłam cały jego bok, poczym wyrzuciło mnie w prawo i uderzyłem czołowo motocyklem, a następnie głowa w znak drogowy, Moj plecaczek na szczescie przeleciał góra i wpadł do rowu.W jej przypadku skończyło sie na licznych śiniakach, zadrapaniach i potluczenich. Ja miałem mniej szczęscie.. Wylądowałem w szpitalu w Orzepowicach ze złamanymi dwoma kręgami. Na moje szczescie rdzeń nie został uszkodzony. Z Orzepowic zostałem przewieziony do Piekar Śląskich na operacje, gdzie poskręcali mój kręgosłup szescioma śrubami. Aktualnie zaczynam powoli chodzic i wracac do zdrowia. Policja uznała ewidentnie wine kierowcy jadacego Toyotą, który wymusił pierszeństwo omijając przeszkode wjeżdzając na mój pas ruchu. Dziekówa za pomoc robotnikom i motocykliście, który zatrzymał się przejazdem! Szrokosci, lewa w górze, uważajcie na kierowców puszek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.