Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot "MAMMOTH" Żywiec - Iron Elephants Mc Poland 13-15 Sierpień 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Brak wejściówek jednodniowych? :/ ... planowaliśmy ze znajomymi podjechać w jeden dzień (niektórzy musza pracować w sobotę), ale w takim wypadku trzeba będzie co najwyżej pośmigać po górach.PS. Byłem na sporej ilości różnych imprez kilkudniowych (akurat nie motocyklowe) i pierwszy raz się spotykam z tym, że karnet 1-dniowy to jakiś problem - wszędzie takie wejściówki są praktykowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otas @ 13.08.2010 15:47Brak wejściówek jednodniowych? :/ ... planowaliśmy ze znajomymi podjechać w jeden dzień (niektórzy musza pracować w sobotę), ale w takim wypadku trzeba będzie co najwyżej pośmigać po górach.PS. Byłem na sporej ilości różnych imprez kilkudniowych (akurat nie motocyklowe) i pierwszy raz się spotykam z tym, że karnet 1-dniowy to jakiś problem - wszędzie takie wejściówki są praktykowane.
Na którym zlocie w tym sezonie było cos takiego praktykowane ? Byłem również na wielu zlotach i nie słyszałem nic o jednodniówkowych wejściówkach więc kolego jakbys mógl rozwinąć temat byłby zobowiązany.Piszesz że wszędzie takie wejściówki są praktykowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udany zlot, poza powrotem miedzy błyskawicami ;-) Jeden mały mankament że jedzonko z talonu było do odebrania nie na grilu, tylko poza zlotowiskiem. Nie było by w tym nic złego, poza tym że dowiedzieliśmy się o tym przy grilu w sobotę wieczorem chcą je zrealizować. A rano robiąc tam wycieczkę już nie było tam nikogo kto by coś wydawał. Po prostu informacja o talonach mogła by wisieć przy grilu i tyle to można by było zaplanować w sobotę zrobienie sobie obiadku. A tak kolega Szymon K. był niepocieszony że mu przepadło, a wieczorem nie był w stanie odbyć tak długiej trasy ;-) z przyczyn obiektywnych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.