Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot "MAMMOTH" Żywiec - Iron Elephants Mc Poland 13-15 Sierpień 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!W imieniu klubu IRON ELEPHANTS MC POLAND mam przyjemność zaprosić Was na nasz zlot MAMMOTH 2010, który odbędzie się jak co roku w Żywcu, w dniach 13, 14 i 15 sierpnia.W programie wiele atrakcji:- koncerty- konkursy z fajnymi nagrodami- parada motocykli na rynek w Żywcu- około północy atrakcyjna "niespodzianka"I standardowo już "w ofercie": zimne piwo, smaczne jedzenie i świetny klimatAktualne informacje na naszej stronie zlotowej: http://www.zlotmammoth.plJeśli macie pytania służę pomocąJeszcze raz serdecznie ZAPRASZAMY!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I ZNÓW PRZYKLEJONY ZLOT NIE UMIECIE SŁONIE CZEGOŚ SAMI ZORGANIZOWAĆ ,LUDZIE CHCĄ NA ZLOTY JEŹDZIĆ A NIE NA FESTIWAL KWAŚNICY I CZUĆ SIĘ JAK MAŁPKI W ZOO .A W DODATKU W TYM ROKU JESZCZE FEEL NA SCENIE TRZEBA BYŁO OD RAZU PROGRAM ZLOTU LINKIEM DO FESTIWALU PODAĆ BYŁO BY DLA WAS PROŚCIEJ http://www.kwasnica.pl/2b3349a0fc02c77531e34274dd69fa77.jpgplakat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje ,że lepiej się człowiek bawi na bardziej kameralnym zlocie niż na takiej poklejonej imprezie. Lady pank na zlocie jeszcze zrozumiem ale żeby bawić się na zlocie przy PapaD albo Feel? To że Kupicha kupił sobie motocykl to mamy zmieniać orientację( muzyczną)? Bez urazy ale to żenada pełną gębą. Jesteście jednym z nielicznych klubów który naprawdę darzę sympatią ale zloty które organizujecie ostatnio w ogóle mi nie pasują. Zalatuje to totalną komercją i pójściem na łatwiznę.A przecież można by zorganizować zlot - może skromniejszy ale za to z DUCHEM. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajper_Tango4 @ 23.07.2010 11:27Dragstar i v-roadSpokojnie - w poniedziałek będą nowe informacje i prawdopodobnie będziecie mieli taki "kameralny zlot" Ale poczekajmy do poniedziałku ;-)Pozdrawiam i udanego weekendu życzę
Spoko czekamy na wiadomości a póki co lecim na PRUDNIK nie obraźcie się ale najlepsze zloty to lata Pławniowic i tez zlot w Kokotku no i skałka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku zlot będzie odbywał się w nowym miejscu, ok 1km od starego miejsca. Piękny ośrodek "Dębina", ul Kopernika 4 w Żywcu.Zapewniamy murowane sanitariaty (wc, umywalki, prysznice), dostęp do plaży, boisk do siatkówki. Będzie możliwość postawienia motocykli przy namiotach. Na dawnym terenie zlotowym będzie odbywało się MotoExpo Mammoth 2010 - wstęp bezpłatny.Mam nadzieję, że teraz wszyscy którzy skarżyli się na podpinanie zlotu pod Festwial Kwaśnicy będą mogli bawić się na kameralnym zlocie - tak jak sobie tego życzyli, a Ci co zawsze dobrze się u nas bawią na pewno będą się dobrze bawili też w tym roku.Więcej informacji na stronie: www.zlotmammoth.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak samo zawitam. Jak GreyWolfes współorganizują to musze zobaczyć rylo jabcoka bo go lata świetlne nie widziałem.----------A pytanie co do wsptępu... 60zł kierowca i 40 pasażer...Nie dyskutuje czy to mały czy dużo bo wg. mnie jak dostęp do wszystkiego i wszelkie atrakcje z parkiem linowym i paintball'em to nie wiele faktycznie ale co jeśli ktoś będzie chciał przyjechać np. na koncert tych Led Zeppelin(orginał ściągnęliście?:)) bo na tyle mu czas pozwala czyli ewentualnie dowiedzić gawiedź na 2-3 godzinki to co też cena ta sama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Baza @ 08.08.2010 21:03No to niestety ale stracicie masę pieniędzy bo gro jest ludzi którzy chcą przyjechać.Zjeść kiełbaske posłuchać muzy i spieprzać do domu.
Nie obraź się, ale jeśli Ci ludzie mają ochotę na grila to mogą sobie pojechać na dowolny festyn. To jest zlot motocyklowy, a te najczęściej trwają kilka dni.Pomijam już aspekt techniczny wejściówek jednodniowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronce www.zlotmammoth.pl dodaliśmy plan zlotu z rozpiską na dni i godziny, zaktualizowaliśmy zawartość pakietu startowego oraz pojawili się nowi sponsorzy i firmy wystawiające się na MotoEXPO Mammoth.Zapraszamy! Do zlotu zostało tylko 2 dni! ----------My za chwilkę wyjeżdżamy szykować zlot. Gdyby ktoś miał problem dzwońcie na nr podany na www.zlotmammoth.plZapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.