Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Obstawa weselna CHORZÓW - 17 lipiec 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie ! 17 lipca (za tydzień w sobotę) nadeszła dla mnie wiekopomna chwila ! Wraz moim plecaczkiem postanowiliśmy powiedzieć sakramentalne TAK ! Chcielibyśmy ten uroczy dzień spędzić z wszystkimi i wszystkim, co w naszym zyciu nadajważniejsze ! W związku z tym faktem, proszę wszystkich znanych mi osobiście z FSM jak i wspólnych miłośnikow 2oo o pomoc a własciwie wsparcie już obecnych na naszej obstawie weselnej. Zbiórka o godz. 12:10 w Chorzowie Batorym, na ul. Stefana Batorego - STATOIL. Przejazd ok. 5 km, msza w kościele NMP w Chorzowie Batorym.Liczę na Wasze wsparcie. Niech moc tłoków i zapach gumy w tym dniu, będzie z nami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer z którego próbujesz pobrać plik jest chwilowo niedostępny. Spróbuj później lub pobierz ten plik z serwera Premium! :-( Może załóżmy konto na picassa specjalnie dla FŚM? Wszystko byłoby dostępne non stop ładnie posegregowane :-)Ja musiałem się niestety dość szybko zwijać, więc po wystartowaniu spod kościoła poleciałem już na autostradę. Dzisiaj miałem mieć też swoje kawalerskie, ale mnie wszyscy wystawili (fakt, że za późno się zająłem organizacją), więc przynajmniej tyle miałem z dzisiejszego dnia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich i na wstępie chcieliśmy wspólnie z małżonką serdecznie podziękować za przybycie, obecność, orszak i ... tak długo by wymieniać. Sczerze przyznam, że takiej obstawy nawet przez chwilę sobie nie wyobrażałem :) Było ZAJEBIŚCIE ! Nie wiem czy wszyscy byli w kociele, dlatego powiem, że nawet ksiądz był w ciężkim szoku, kwitując obstawę słowami "myślałem, że to 3 wojna światowa, albo jakieś samoloty. Czegoś takiego jeszcze nie doświadczyłem i z pewnoscią zapiszecie się w mojej historii."Jak tylko dostanę zdjęcia, oczywiście udpstępnię Wam wszystkim !Raz jeszcze nasze słowa uznania dla Was za całokształt !POZDRAWIAMY !Tomek i Klaudia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.