Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tychy - kolejny wypadek. 10.07.2010r. Skrzyżowanie ul. Sikorskiego z Targiela


TyskiDaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie znam faktów i okoliczności śmierci Marka, tzn obrażeń, ale sądzicie że z takim podejściem "lekarze" zrobili naprawdę "wszystko co w ich mocy"?Cholera, przecież to sie w głowie nie mieści! Jak ktoś kto ma ratować chorych może powiedzieć, że dobrze że ktoś zmarł! Gdyby to ode mnie zależało zakazałbym takiej szmacie wykonywania zawodu, bo w pysk strzelić to mało... Aż sie zagotowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka nie mozna bylo w jego stanie przetransportowac gdzie indziej. A Pasazer podrozuje z Piekar do Tychow i tak wkolo.Przysiegam, ze tak bylo!Sama bylam swiadkiem traktowania w szpitalu.Tylko chyba strach przed konsekwencjami prawnymi blokuje mnie przed pelnym ujawnieniem tego co dzialo sie w dniu smierci Marka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierze Ci Justyno!.Miałem wypadek, byłem kpl ubrany, układ identyczny jak wypadek Marka.predkość w momencie kolizji 30 na godzine, noga całkowicie połamana(czyt. wszystko co sie dało).. Marek nie zapierdalał, to był facet z głowa na karku, nie miał szans z fiatem bedac nieubranym. Nie musiał jechać nawet 50! wystarczyło mu 30 km/h Z informacji ze szpitala Marek miał niewydolność oddechową jak i krązeniową, amputacja nogi. Potem OIOM, Fakty sa takie że doznał obrazen wewnetrznych organizmu.Cała atmosfera w szpitalu:Sobota, godz ok 10Przywieźli 2 motocyklistów z wypadku:ubrany w krótkie spodenki i t-shirt..dalej scenariusz polegał juz na głuchym telefonie, z karetki pogotowia powiedział gość ze sprawca był pijany, któraś z pielegniarek podsłyszała i poszła fama że motocyklista był prawdopodobnie po piwku..potem po opisie ubioru nastepne osoby omawiając sytuacje powiedziały, ze pewnie na jednym jechał, przy takich obrazeniach napewno 200..tak rodziły sie krzywe plotki o całym wypadku z soboty..Sadze że nie ma sensu oskarżac szpitala, tam pracuja tez ludzie, obraz polskiego społeczenstwa, nie sa nieomylni, przykre jest jedynie to ż e nawet szpitale nie sa miejscem wolnym od plotek i kpin.Kolega Marka lezał pocżatkowo na 5tym pietrze na urazowym w TychachPasażer został przetransportowany do szpitala do Piekar slaskich w celu operacji kregosłupa (peknięte kręgi)Obecnie wrócił do szpitala wojewódzkiego i jest problem pod tytułem że nic sie nie zrasta i nie goi. Dowiedziałem sie także że lekaze podejżewaja jakąs bakterie, lub infekcje która powoduje ten stan rzeczy.Co do samego sprawcy i samobójstwa..Czasami w zyciu sa takie sytuacje w których psychika człowieka sobie nie radiz.. mozliwe że sprawca wytrzeźwiał i po pewnym czasie dosłżo do niego co sie stało, z epozbawił zycia młodego chłopaka a drugi nadal sie leczy!Zdał sobie sprawe ze czekac go może więzienie i konsekwencje prawne, utrata prawa jazdy. Byćmoże późniejsze odszkodowanie lub wypłata renty.. Czy stchurzył?Mysle że sprawca poprostu nie podołał temu ciężarowi. Całkiem nie na miejscu jest pierdolenie w tym temacie o piciu, jeździe po kielichu. Dla rodziny Marka i pasazera w tamta sobote wydazyła sie tragedia, nie zapominajmy że sprawca pomimo iz zrobił co zrobił tez ma rodzine, dla której napewno jest to wielka trauma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie... zawsze sie jakoś z tym liczyłem i w pewnym sensie przyzwyczaiłem, że ludzie NAS po prostu nie lubią, że są dla nas złośliwi (na drogach), źle o nas mówią itd itp... ale nigdy bym nie pomyślał, że można w ten sposób "traktować"... heh... PONIŻAĆ(!) ludzi za ich pasje?! to sie po prostu w głowie nie mieści!!Dojdzie to tego, że w przypadku drobnego skaleczenia, urazu czy też czegoś innego - strach będzie zgłosić sie z tym do lekarza i przyznać że to "przez" motocykl...:-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyzszy czas aby ludzie którzy sie wypowiadaja mieli podany numer tel adres i podstawowe dane w profilu imie i nazwisko .Bo zaczyna sie robic motłoch wchodza buraki z jakims porabanym nickiem i szpanuja co to oni nie sa .Najwyzszy czas skonczyc z takim i nie dopuszczac ich do forum . jest adres ip moze tam trzeba zablokowac takich małolatów bez imienia zreszta moze czas weryfikowac wypowiedzi i niedopuszczac ludzi którzy nie maja nicka i swoich danych.Moze kazdy forumowicz powinien miec cos takiego jak np:gwiazdki i czym wiecej ich ma tym wieksze zaufanie natomiast takim co wchodza na forum na kilku minut powinni miec zablokowane dodawanie komentarzy do czasu az beda mieli wiekszy staz na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę konkretnie do Hajabuza.Nie moge uwierzyc w to co piszesz, aż sie nogi podemna ugieły, jestem w szoku, jak juz pisałam wczesniej należe do słuzby zdrowia i w głowie mi sie nie mieści takie traktowanie to nie zwierzęta tylko ludzie!!!!!! chociaż i zwierzeta nie zasługuja na takie traktowanie.... poprzewracało im sie wszystkim w dupach że sie tak wyrażę, nie wiem co ma powiedziec jak przepraszać. Nigdy jednak nie zostawiajcie takich sytuacj bez słowa istnije cos takiego jak prawa pacjenta. A z tago co czytam to wiekszośc personelu zpomina o tych [prawach i zapomniała jakie jest ich zadanie nieść pomoc przede wszystkim nie oceniać czy oczerniac ale po to aby nieść i jeszcze raz nieść pomoc i ukojebnie dla chorych!!!!Przykro mi, że sie z takim traktowaniem spotkałaś mam nadzieję, że bóg odpowiednio wynagrodzi te osoby....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że sie z takim traktowaniem spotkałaś mam nadzieję, że bóg odpowiednio wynagrodzi te osoby....
ten osobnik jest ponoć miłościwy , więc twa prawdziwie katolicka nadzieja że spotka ich kara może się nie spełnić . Jeżeli to co pisze Justyna to prawda można złożyć pozew zbiorowy i dopominać się oficjalnych przeprosin ze strony szpitala . Tylko co to da ? Obawiam się że tylko pogorszyło by to sprawę nie tylko postrzegania ale również traktowania nas przez tych kilerów ( pracowałem kiedyś 4 lata na karetce to wiem co tam się dzieje i zapewniam was że gadanie to nie wszystko ) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cybek1984 @ 29.07.2010 18:39Czego jest Ci żal? myślisz że powiesił sie z względu na swoje sumienie jak wszyscy piszą? Zrobił to by uciec przed konsekwencjami, wybrał najłatwiejsze rozwiązanie.
a skad ty to kurwa mozesz wiedziec? nawet chłopa na oczy nie widziałes a pierdolisz jak potrzaskany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos byl zainteresowany:14.08.2010, godz. 18.30 (sobota) - odbedzie sie msza w 30 dni po smierci Marka.----------

bart_b @ 01.08.2010 16:53a skad ty to kurwa mozesz wiedziec? nawet chłopa na oczy nie widziałes a pierdolisz jak potrzaskany.
moze i nie znal. Ja osobiscie z facetem spotkalam sie 2 razy, stalismy obok siebie i nawet "przepraszam" nie bylo. Choc skinac glowa mogl a nie obracac sie na piecie i odejsc jak od kasy w hipermarkecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do użytkownika Hajabuza - zajebiście trzymam kciuki żeby się to wszystko udało co tutaj piszesz - ogołnie jest przejebane. TEJK YOUR TIME.Co do twojego spotkania z tym Panem - więcej dodawać nie trzeba, pokazał gośc klasę - nie bedę oceniać bo nie POznałem i nie będę miał tej NIEPRZYJEMNOSCI.Co do użytkownika DANVIELD - stary ty to masz pecha odnośnie jakichś troli buców i debili po 8 klasach którzy prześladują to forum no ale mówi się trudno jak ktoś nie zna klawiatury.PS.Noga się naprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wypadek jak sie okazuje to mniejsze zło, potem dopiero zaczyna sie biurokracja, walka o odszkodowanie, latanie po ubezpieczalniach i cogorsza czekanie aż "sprawce" wezna za dupe (jak sam sie nie przyzna), zapadnie wyrok, bo inaczej żadnego odszkodowania. Czasami mam wrazenie że "sprawca" ma większe prawa jak poszkodowany.P.s.Noga sie w pełni naprawiła,tego dnia jechałem ubrany inaczej byłoby o wiele gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajabuza- nigdy nie było takiego czegoś w szpitalu o czym piszesz(napewno nie z pasażerem) on ma fantastyczną opiekę i nikt go tam nie obraża pielęgniarki są miłe latają koło niego w koło więc prosze nie pisz bzdur bo nic takiego nie ma tam miejsca!!!!!!!jak by było tak żle jak piszesz to napewno jego żona by go przewiozła do innego szpitala on jest traktowany jak inni ludzie i krzywda mu sie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart_b @ 01.08.2010 16:53cybek1984 @ 29.07.2010 18:39Czego jest Ci żal? myślisz że powiesił sie z względu na swoje sumienie jak wszyscy piszą? Zrobił to by uciec przed konsekwencjami, wybrał najłatwiejsze rozwiązanie.a skad ty to kurwa mozesz wiedziec? nawet chłopa na oczy nie widziałes a pierdolisz jak potrzaskany.
Opamiętaj się - co i gdzie piszesz ?Trochę powagi w tym temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mala pojawiasz się nie wiadomo skąd i piszesz ze ktoś wypisuje bzdury a wygląda na to ze to ty je piszesz broniąc ten śmieszny personel a dlaczego tak sadze bo pojawiasz się z nienacka i nikt cie nie zna a od razu rzucasz oszczerstwa na osobę którą akurat znam i powiem ci tyle ze bylem w szpitalu gdy po skończonej operacji wywozili Marka na oiom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała @ 03.08.2010 14:39Hajabuza- nigdy nie było takiego czegoś w szpitalu o czym piszesz(napewno nie z pasażerem) on ma fantastyczną opiekę i nikt go tam nie obraża pielęgniarki są miłe latają koło niego w koło więc prosze nie pisz bzdur bo nic takiego nie ma tam miejsca!!!!!!!jak by było tak żle jak piszesz to napewno jego żona by go przewiozła do innego szpitala on jest traktowany jak inni ludzie i krzywda mu sie nie dzieje.
Mała ty chyba z choinki się zerwałaś - tak jak pisze Matey wzięłaś się nie wiadomo skąd i prawdopodobnie wypisujesz bzdury. Mimo że nie znam Hajabuzy osobiści a tylko z forum wzbudza we mnie zaufanie i wiem że szczerze pisze o tym co się zdarzyło. Tak więc jeśli chcesz w tym przeszkodzić - to ci się to nie uda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.