Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tychy - kolejny wypadek. 10.07.2010r. Skrzyżowanie ul. Sikorskiego z Targiela


TyskiDaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jesteście tacy świętobliwi, nie chcecie robić cyrku i widowiska to nie przyjeżdżajcie na moto tylko w czarnym garniaku... co za płytkie myślenie... Równie dobrze ja mógłbym powiedzieć, że robicie cyrk bo przyjeżdżacie na motocyklach przez które Kosmy już nie ma wśród nas. On na pewno by chciał przegazówkę, ja bym chcial - nie wiem o co wam teraz chodzi. Post edytowany: 20.07.2010 22:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie, tak się oddaje cześć... W kościele cisza podczas konwoju cisza ale z tego co było i pewnie będzie zawsze to przygazówkę robi się w momencie kiedy jest zakopywana trumna. Jak to było na stronie poprzedniej. Wiemy że to nie widowisko ale motocyklistom tak oddaje się cześć. Tak wyglądał pogrzeb mojego kolegi która zginął rok temu

i jak dla mnie chciałbym aby mój też tak wyglądał...PS. czy wiadomo na jakim cmentarzu odbędzie cię pochówek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młodzi ludzie macie mnóstwo pomysłow ale ja dalej twierdze ze to pogrzeb i trzeba sie zachowac godnie. wiecej SZACUNKU dla marka. sailus chcesz przygazówke robic a nawet nie wiesz gdzie pogrzeb. Tu nie chodzi chyba o to kto głosniej przygazówke robi tylko o to aby naszemu koledze i jego rodzinie oddac czesc ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy umiera strażak wyją syreny, gdy wojskowy oddawana jest salwa, gdy motocyklista robiona jest przegazówka. Nie należy zapominać, że jest to chwila cierpienia rodziny i pożegnania zmarłego. Nie róbmy z tego spotkania, po to aby zrobić hałas... Nie mówię, że ktoś tak to odbiera, nie wiem przecież co kto myśli więc proszę wstrzymać się od ataków w moją stronę, bo ja do nikogo nie pije... Osobiście słabo znałem Marka, ale nie jadę tam po to aby się pokazać, czy coś w tym stylu. Czuje się częścią motocyklowej rodziny, do której należał Marek i jako członek tej społeczności chcę go pożegnać. Mam nadzieję, że reszta zrobi to samo i z powagą i rozsądkiem odda mu cześć. Ponadto nie róbmy tutaj w temacie walki oraz kłótni, która może nas poróżnić. To napewno nie jest okaz szacunku dla Kosmy i dla rodziny. Nie po to jest ten wątek, aby się przekrzykiwać, kłócić i pokazywać kto jest najmądrzejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam tam dzis na "wizji lokalnej"cały cmentarz jest otoczony murem, gdzieniegdzie są okratowane prześwityz moich informacji wynika ze Marek pochowany będzie w tylniej części cmentarza - jest tam dojazd od ulicy norwida - parking w okolicy szkoły powinien nas pomiescic, jednak na koncert nad grobem sie nie nastawiajcie. pisząc o tym kilka postów wcześniej miałam na mysli raczej po prostu uruchomienie silników podczas opuszczania trumny do grobu - to trwa kilka sekund i zadnego cyrku z dyrygowaniem nie będzie.o 10:30 zbiórka na rynku w Tychach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K*** Mac! Oddajemy hołd naszemu koledze!Tak jak Keiti napisała, o 10:30 zbiórka na rynku w Tychach, przejeżdzamy spokojnie na teren cmentarza.Jesteśmy cicho i w spokoju, pogrążeni w żałobie.W momencie, gdy trumna będzie chowana odpalamy motocykle i żegnamy go przegazówką - nie będzie żadnego dyrygowania, nie będzie błazenady. Po prostu niech nas usłyszy ten ostatni raz i tyle!Jeżeli ktoś ma zamiar jechać nie na pogrzeb, bo Marka nie znał tylko na miejsce, gdzie będzie fajny zlot to niech lepiej niech nie przyjeżdża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wczesniej wspomniano i napisano:10.30 zostanie przywieziona do kosciola sw MARII Mgdaleny urna z prochami Marka. Od tej chwili bedzie w kosciele rodzina zmarlego i Ci, ktorzy chca zmowic przed mszą modlitwe czy posłuchac gry na organach.o 11.00 - rozpocznie się mszaPo mszy urna zostanie przewieziona na cmentarz przy Norwidzie.Msze zalobna odprawi ksiadz Darek - znany motocyklista.Rodzina wyraza zgode na uczczenie "po motocyklowemu" momentu wkładania urny do grobu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również dołączam się jedynie modlitwą za Marka choć nie znałem osobiście.Niestety nie mogę być na jego pożegnaniu. Kondolencje dla rodziny i spoczywaj bracie w spokoju. Mam tylko nadzieję, że nie pojawią się dresy na moto, po to tylko by się pokazać, Tazzman myślę dopilnuje młodych,[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmę poznałem w zeszłym roku przy okazji "Akcji Autostrada". Zdeterminowany, uparty, rzucający pomysłami... Ostatni raz widzieliśmy się na akcji w Warszawie z miesiąc temu. Tak jak napisał Filip na Forum Grupy Południe - będzie nam go brakowało. Co do dyskusji odnośnie pogrzebu to może zabrzmi to trochę nie fajnie, ale standardem podczas pogrzebów motocyklistów jest przegazówka na maxa w momencie spuszczania trumny do grobu. Dla mnie jest to hołd i godne pożegnanie Kosmy, którego on sam na pewno by chciał. Sam jako motocyklista życzyłbym sobie tego jak najbardziej. Niestety w smutnych okolicznościach, ale do zobaczenia jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justynko jak to dobrze,że wrzuciłaś właśnie takie zdjęcie Marka uśmięchniętego i tryskającego humorem ja własnie takiego go zapamiętam... nie z blokad ale z wspólnych przejażdżek i imprez... I właśnie w tym miejscu chciałabym zaproponować,żeby te osoby , które nie mogą być z nami dzisiaj na pogrzebie i te, którym Marek był bliski- na spotkanie w sobotę 24.07.2010 r.- to akurat będzie 10 dzień kiedy Marek odszedł.1. o 18 na cmentarzu przy kościele Św. Marii Magdaleny2. potem przejdziemy do Red Routa i tam powspominamy Marka takim jakim każdy go zapamiętał..... Post edytowany: 22.07.2010 09:27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim tym, którzy dzisiaj z nami byli, dziekuje za wspolna modlitwe i oddany hołd Markowi. Z pewnością patrzył tam z góry i szczerzył do nas zęby:)Nie byłma w stanie obiąć Was wszystkich wzrokiem dlatego dziekuję ponownie wszystkim razem i każdemu z osobna!Nie zapominajecie o nim i nie pozwólcie na zszarganie jego imienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.