Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tychy - kolejny wypadek. 10.07.2010r. Skrzyżowanie ul. Sikorskiego z Targiela


TyskiDaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Burst @ 17.07.2010 22:37I tylko to się liczy. Będziemy! A to czy ksiądz pozawala nasza obecność czy nie podejrzewam, że nie tylko ja mam w dupie....
radziłbym jednak liczyć się ze zdaniem księdza, a przede wszystkim uszanować wole rodziny, a ta - z ważywszy na fakt samej uroczystości - z pewnością nie będzie chciała "drzeć kotów" z księdzem jeżeli ten miałby jakieś obiekcje...Czekamy na dalsze informacje. Post edytowany: 17.07.2010 23:24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela22 @ 18.07.2010 11:16chlopaki co powiecie by zrobic jakis filmik o Marku tak na pamiatke i umiescic go tu?
Ile Ty masz lat? 12? Kazdy kto zna Marka wie jaki był, i choc to dosc popularny sposób na "uczczenie" czyjes pamieci mysle ze przysporzylby na obecna chwile wiecej cierpienia bliskim Marka. Przyjdzie czas na wspominanie, narazie trzeba sie jakos pozbierac i przyjac to do wiadomosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pantherMXR @ 18.07.2010 22:25Ela22 @ 18.07.2010 11:16chlopaki co powiecie by zrobic jakis filmik o Marku tak na pamiatke i umiescic go tu?Ile Ty masz lat? 12? Kazdy kto zna Marka wie jaki był, i choc to dosc popularny sposób na "uczczenie" czyjes pamieci mysle ze przysporzylby na obecna chwile wiecej cierpienia bliskim Marka. Przyjdzie czas na wspominanie, narazie trzeba sie jakos pozbierac i przyjac to do wiadomosci...
Filmik w takiej chwili? chyba nie na miejscu-koleżanko!należy współczuć rodzinie a nie dodawać jej bólu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzeb odbędzie się nie wcześniej niż w środę.Najpóźniej dzień wcześniej będzie informacja.Tak jak zostało wcześniej napisane.Proszę uszanować oddanie ostatniego hołdu Markowi. Bez palenia gumy, głupkowatych uśmieszków, robienia zdjęć, filmików i wrzucania na YoutubeZ Krakowa będzie większa grupa motocylistów, którzy znali Marka.Kto może zająć się z Tychów lub okolic zbiórką pieniędzy na wieńce od nas ze śląska i z krakowa?Proponuję aby lokalizacja zakupu wieńca była jak najbliższa cmentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje kwiaciarnie która znajduję się zaraz przy kościele...Zadzwońcie: Kwiaciarnia "Konwalia"ul. Rynek 343-100 Tychytelefon (032) 227-66-44; 696-757-747I umówcie się na odbiór przed pogrzebem... myślę, że nie będzie problemu z załatwieniem wieńca bez żadnej zaliczki...Sorrki ale PW nie umiało się wysłać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOSMA [*] BYŁEŚ JESTEŚ I BEDZIESZ PRAWDZIWYM MOTOCYKLISTĄApropos tematu chętnie przeprowadzimy zbiórkę kasy na wieniec w Tychach.potrzebne są szybkie decyzje.czekam na info!! Post edytowany: 19.07.2010 22:30w sumie nie ma na co czekać. jeżeli ktoś chce może się dołożyć do zakupu wieńca. za zebraną kasę kupimy wieniec od naszego i południowego forum.jutro zajmę się zamówieniem wieńca oraz mogę zapewnić jego ewentualny transport.wszelkie info 516027445.bardzo proszę nie nie doszukiwać się w moim poście przesłanek komercyjnych. po prostu łatwiej zebrać kasę w sklepie niż na klatce czy na osiedlu. Post edytowany: 20.07.2010 09:28nr konta39175000120000000011177972Motoplaza Sc. Sromek Łukasz,Rębilas Zbigniew43-100 Tychy ul.Żwakowska15w tytule napisz proszę o co chodzi.będę drukował potwierdzenia wpłaty a Ci co wpłacą osobiście będą się podpisywać na liście. póżniej się dołączy rachunek za wieniec i będzie do wglądu dla tych co wpłacali. zeby było jasne i klarowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też postaram się być bo miałem okazje poznać Kosme. Mam taką małą propozycje. Czy podczas przegazówki da rade aby ktoś bardziej organizacyjny np Tazzman albo ktoś równie znany dawał znaki kiedy i jak kręcimy manetą? Moim zdaniem dużo bardziej profesjonalnie wyjdzie kiedy wszyscy równo pulsacyjnie zaczniemy przegazówkę i równo skończymy niż jak każdy zrobi samowolkę. Słyszałem obie wersje i bez dwóch zdań ta druga jest o niebo lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegazówka i tak przecież będzie bo ktoś pisał że w jednym momencie mamy zrobić, wiec niech będzie porządek a nie jakiś syf... Zluzuj pory człowieku, pogrzeb ma być godny, duży piękny wieniec (a nie byle jaki)oraz przegazówka kontrolowana a nie piknik jak to wspomniales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.