Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tychy - kolejny wypadek. 10.07.2010r. Skrzyżowanie ul. Sikorskiego z Targiela


TyskiDaro

Rekomendowane odpowiedzi

musze cie zmartwic Zygmusc rozmawialem z markiem na 2 minuty przed wypadkie pod piramida i byłem pierwszy przy samym marku z innymi którzy byli na parkingu ( jako jedyny zostalem wpuszczony na miejsce zdarzenia) niestety tym razem nie miał kombinezonu.Widzialem go bodajze pierwszy raz tak ubranym zreszta nawet zamienilismy na ten temat zdanie,i zarówna ja i jak i bedacy na miejscu znajomi mówili mu ze nie powinien tak jazdzic.No ale jakby człowiek wiedział ze sie wywróci toby usiadł nieprzewidzisz wszystkiego niestety.Teraz to juz nic nie zmieni ważne że jest lepiej i idzie ku lepszemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proponuję nie dyskutować w tej chwili na temat ubioru Marka i nie rozwlekać niepotrzebnie tematu.Teraz Justyna i Marek potrzebują dużego wsparcia psychicznego i modlitwy .Trzeba trzymać kciuki , być dobrej myśli , i wierzyć że Marek znajdzie na tyle siły żeby się podnieść fizycznie i psychicznie po tym nieszczęściu.W razie czego podaję mój nr tel.: gdyby ktoś coś wiedział o poprawie stanu zdrowia , lub gdy trzeba będzie jakoś pomóc ... śmiało dzwońcie (Justynka juz masz mój tel.)503 941 525Ja jestem cały czas myslami z Wami . Post edytowany: 13.07.2010 18:08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/wiadomosci/art2584,nietrzezwy-kierowca-zderzyl-sie-z-motocyklem.htmlPolicjanci z Tychów wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. W zderzeniu fiata z motocyklem ranne zostały dwie osoby. Kierowca auta okazał sie pijany. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu 8 lat więzienia. Do wypadku doszło w sobotę w Tychach na Sikorskiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń drogówki, 57-letni tyszanin podczas manewru skrętu nie ustąpił pierwszeństwa motocyklowi kawasaki. 32-letni motocyklista oraz jego pasażer doznali rozległych obrażeń ciała min. złamania kości twarzoczaszki, zmiażdżenia podudzi, wstrząsu mózgu, złamania kręgosłupa szyjnego. Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że kierowca fiata miał w organizmie prawie promil alkoholu. Decyzją prokuratury sprawca został objęty dozorem policyjnym. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu newt 8 lat więzienia.Kosma,trzymam kciuki za Ciebie i za pasażera !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze żeby teraz obaj doszli do siebie i zaczęli znów w miarę normalnie funkcjonować. Zdrowie jest najważniejsze. Później będzie czas, i trzeba oczywiście tego dopilnować,aby sprawca został osądzony należycie.Głowa do góry ! dużo sił !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek walcz...Walcz, bo wybieramy się do Ciebie jak tylko będzie to możliwe.Na rozprawę, jeśli tylko to będzie możliwe.. też się stawie.Załatwcie tylko "wejściówki" dla nas.Justynko... trzymaj się. Nie poddawaj.. Pomożemy, jak tylko będzie to możliwe.Łzy się normalnie cisną same do oczu. :)Post edytowany: 13.07.2010 21:31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko przez jakiegoś najebanego starego ciu... bo szkoda było mu 20 zł na taksi a na flaszka nie.Ręce opadają.Oby takich zachowań mniej:cyt.Ja na drodze spotykam 90% bezmyslnych kierowców nie mających pojęcia o możliwościach motocykli, zarówno w kwestii hamulców i co najśmieszniejsze w kwestii przyspieszenia...wsiadają w swoje nubiry, mondeo, octavie i z kowbojskim błyskiem w oku chcą sie ścigać często podjeżdzając do motocykla na kilka centymentrów... Nie wspominając o staniu na światłąch obok siebie...I gdzie tu wyobraźnia?? Wiadomo, on siedzi w dużym blaszanym potworze a przed sobą drobny dwukołowiec, którego conajwyżej zmiecie z drogi jak nie wyhamuje..Kosma jesteśmy z TOBĄ!TRZYMAJ SIĘ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.