Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tychy - kolejny wypadek. 10.07.2010r. Skrzyżowanie ul. Sikorskiego z Targiela


TyskiDaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pasarzer jest po operacji srodstopia czeka go jeszcze operacja miednicy a pozniej czeka go wyjazd do szpitala w piekarach na operacje kregu szyjnego,zlamany 6-y kreg kierowca w stanie ciezkim.kierowca auta mial 0,7 promila.ma przejebane----------nie jest zatrzymany ,narazie stracil dozywotnio prawko----------kierowco auta jesli jestes z tychow to zacznij chodzic kanalami znajde cie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby Marek wrocil jak najszybciej do zdrowia...Jezeli Justyna potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, to daj znac.. Jezeli trzeba bedzie to przeprowadzimy zbiórkę pieniędzy (ktore jak wiadomo sie zawsze przydają) razem z Grupą Południe.Co do kierowcy samochodu, to osobiscie sie zajme tym, aby mordercy zgodnie z nowa ustawo odebrali DOŻYWOTNIO prawo jazdy.To, że oczywiście wyrok i odszkodowanie to ma pewne!W czasie rozprawy sadowej, ktora w tym wypadku odbedzie sie do 3 msc powinnismy sie stawic wszyscy i patrzec mordercy z puszki w oczy!.Marek napewno się wyliże, bo w koncu ma dla kogo i musi dokończyć temat biznesowy w Katowicach..Gdyby cokolwiek trzeba było, nr telefonu do mnie masz.A swoja droga jescze 2 dni wczesniej rozmawiałem ze znajomymi, ze ja w większości przypadków przesiadam się na taplanie w błocie, bo drzewa z podporządkowanej nie wyjedzie.. do tego sprzedaje sporta i zmieniam na przemieszczacza nakedzika bo za mało czasu. Post edytowany: 12.07.2010 00:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisaliście o ubiorze, rozumiem że riderzy moto nie byli ubrani. Nie widziałem wypadku ani jego skutków ale czy w tym przypadku ubranie faktycznie coś by zmieniło jeżeli połamane są kończyny, miednica i kręgi? Ci co widzieli zdarzenie lub jego skutki niech napiszą jak mogłoby się to skończyć z kompletnym strojem na ciele. Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy wypadku i z doświadczenia przy wypadkach powiem że strój raczej niewiele dałby .Gdyby lecieli po asfalcie to strój napewno dałby jakąs ochrone natomiast w zderzeniu bezposrednim raczej nic nie pomogłoby to tak jaby uderzyc bezposredni w mur. Troszke była za duża predkośc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ...rano przeczytałam posty i jestem w szoku.akurat znamy Marka ... nie wiem co mogę napisać , jak możemy pomóc , ale Justynko możesz być pewna , że możesz liczyć na naszą pomoc jeżeli takowej potrzebujesz . Trzymamy za Marka mocno kciuki , silny z niego facet więc na pewno pokaże jeszcze wszystkim na co go stać .Teraz życzę Wam Justynko duzo siły .W razie czego jesteśmy do dyspozycji ...Pozdrawiamy gorąco i 3mamy kciuki ... BĘDZIE DOBRZE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku! Przed chwilą dostałem maila od Justyny i dzwoniłem do niej. Nie zaglądam ostatnio na forum, a z Markiem byłem w piątek rano na kawie w Katowicach i do teraz nic nie wiedziałem, co się dzieje!Jeżeli będzie potrzebna jakakolwiek pomoc- jestem do dyspozycji (Tazz i Justyna- macie mój nr). Jestem przekonany, że Marek się wyliże- przecież chłop z niego jak dąb! Tak że módlmy się o jego szybki powrót do zdrowia!P.S. Jeżeli chodzi o ten kombinezon- to strzelam w ciemno, że był w niego ubrany. Kilka razy gadałem z nim na ten temat i zawsze podkreślał, że jeździ tylko w kombiku, nawet jak jedzie tylko na myjnię, czy do sklepu, bo miał kiedyś już przygody i bez kombika nie wsiada na moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.