Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tychy - kolejny wypadek. 10.07.2010r. Skrzyżowanie ul. Sikorskiego z Targiela


TyskiDaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Przy skrzyżowaniu Sikorskiego z Targiela (obok Tawerny) był wypadek. Auto, które skręcało w lewo w ul. Targiela wymusiło pierwszeństwo i motocyklista z pasażerem (jadący od strony Piramidy) się w niego wpakował, odbił się od auta i poleciał na barierki. Kierowca Fiata najprawdopodobniej przeżył, motocyklista i pasażer - nie, chociaż nie mogę tu być opiniotwórczy, bo opieram się tylko na tym, co mówili ludzie, którzy byli świadkami. Kierowca Fiata zawinił, bo to on wymusił pierwszeństwo, ale motocyklista musiał pędzić bardzo szybko. Więc UWAŻAJCIE NA SIEBIE!!!Pozdrawiam. Edit:Dodam jeszcze, że motocykl to był bodajże czerwony Kawasaki (chyba nowy). Post edytowany: 10.07.2010 15:54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Apeluje by nie pisać czegoś opierając sie na domysłach... tak sie składa, że przejeżdżaliśmy obok (12 motocykli) i każdy z nas widział że jeden żył i był przytomny. Co do drugiego - nie wiadomo, aktualnie go operują, ale wszyscy trzymamy kciuki (o modlitwach nie wspomne). Jak coś będzie wiadomo, na pewno poinformujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierujący po operacji, stan ciężki... Następne 24h powiedzą wszystko. Na bieżąco śledzę temat, bo mam znajomego w Szpitalu.Pasażer ponoć w lepszym stanie, ma mieć tylko zabieg z tego co mi wiadomo, choć informacja nie jest pewna.Tożsamości kierującego nie ujawniam, bo nie wiem czy wypada....Trzymajcie kciuki za naszych kolegów i uważajcie na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie moze troche bardziej powściągliwie piszcie, takie szczegóły jak opisuje tyskidaro są nie na miejscu. Nie kazdy może chce takie oisy czytac a tym bardziej ktos z bliskich. Zarówno kierowca jak i pasażer żyją .Kierowca w gorszym stanie ale jest po operacji wiec miejmy nadzieje że z tego wyjdzie.Pasażer operowany jest teraz ale jego stan było lepszy wiec napewno bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.