Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zaklad motocyklowy w Gliwicach-Brzezince


Ciplik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowicze! Zastanawia mnie czy znacie mechanika ktory specjalizuje sie w motorach, a jego zaklad jest w Gliwicach, dzielnica Brzezinka, przy ul. Kozielskiej.Z mojej strony polecam!Przerabialem tam swoj motorek i nie bylo problemow z zalatwianiem czesci ktore trzeba bylo dorobic albo mechanik sam poddawal pomysl co mozna lepiej zrobic.W moim moto bylo robione w tym warsztacie: zmiana ramy na inna, zmiana cliponow na szeroka kierownice (dorobienie wiezyczek), przerobienie czachy na owiewke ktora sie skreca wraz z kierownica (pospawanie stelaza pod zegary i lampe + malowanie) oraz inne takie jak wymiana napedu, tylnej opony, zalozenie wiatraka na chlodnice (moj motor oryginalnie nie mial) i duzo innych =)Znajomy ze swoim V-starem byl ustawiac gazniki i rowniez byl bardzo zadowolony. Czyszczenie, regulacja i zmiana filtra wyszly go bardzo tanio, a mowi ze motor po regulacji pieknie cyka.Wy macie jakies doswiadczenia w tym zakladzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Jako że mieszkam od tego warszatu około 500m to tam własnie serwisuję sprzęta. Andrzej to gość godny polecenia: uczciwy i rzetelny fachowiec. Tak jak kolega wyżej napisał ceny bardzo konkurencyjne, sprowadzenie części i fachowy serwis!W moim przypadku: zdjęcie blokady mocy, czyszczenie i synchro gażników, wymiana opon, filtrów, oleju, wymiana napędu. W 1000% godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem, czy taki godny polecenia. Mi wymieniał, raczej prostował lagi i spawał set plus do tego kilka drobnych rzeczy. Robił to jakieś 2 tygodnie. Wtedy zapłaciłem 900zl!!! Wszystko niby było w porządku. Tego samego dnia wracałem z Brzezinki do centrum i nagle motor zaczął się dusić. Myślę sobie, co jest oddałem motor z prawie pełnym bakiem, a tu sahara!!! Niby nic, a jednak mógł szanowny pan uprzedzić, że wyjeździli całą benzynę (dodam, że w CB500, nie ma wskaźnika paliwa). Na drugi dzień nagle coś mi motor zaczął kiepsko hamować, patrzę, a tu lagi się pocą. Niby było po wymianie nowych uszczelniaczy. Do tego zaczął się lać olej spod silnika. Zajechałem więc do szanownego serwisu wymienili uszczelniacze. Tym razem dostałem rzeczywiście nowe i nowy olej. Oczywiście jeszcze sam musiałem za to zapłacić 300 zł. Jakby nie było drugi raz. W sumie mamy 1200!!! I by było wszystko w porządku, gdybym motoru po pół roku nie oddał do innego serwisu, żeby zmienić opony, a oni mi dzwonią, że mam lagi krzywe. Myślę sobie, jak to, miały być zrobione. Ale nie były, albo były zrobione w stodole na imadle!!! Tak się zakończył serwis u tego pana, że w następnym serwisie musiałem zapłacić za prostowanie 1 lagi i wymianę drugiej na nową 350 zł, a nie tak jak w Brzezince 900!! Do dziś nie usłyszałem słowa przepraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe wnioski wyciągasz kolego!a) Lag się nie prostuje.:) Setów się nie spawa.c) Kranik ustaw w pozycji ON.Jeżeli zastosujesz się do powyższych "wydaje się, że mało znaczących rad" w przyszłości unikniesz wielu podobnych problemów.W ramach dopierdolenia się:Słowa przepraszam? Niezdrowym jest zakładać, że ktoś ma inna hierarchie wartości na podstawie w/w informacji, a sam już wydźwięk ostatnich Twoich słów jest po prostu niesprawiedliwy.było zlecenie,była robota,było zapłacone,było pokwitowane,Nie widzę tu miejsca na czułości :)Jeżeli chodzi o sam serwis to nie miałem okazji - wyprzedzając wspomnę, że nie znam ani właściciela ani mechanika.BONUS RADY (całkowicie za friko!)c) Nie sprawiaj motocyklowi prezentu w postaci 2,3 letniego ogumienia, kupuj pełne komplety, które pasuja do Twojego motocykla.d) Zanim zrobisz ^ zastanów się, bo może już dość odpychania się nogami, a wiadomo, że cebuli trzeba pomóc :)Post edytowany: 24.07.2010 22:37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odp.a Jeśli chodzi o lagi to nie była moja decyzja tylko mechanika gdyż lagi nie były w takim stanie żeby się nie dało wystarczył tylko profesjonalny sprzęt i by było ok.odp b. Nie chodziło o cały set tylko o stopkę akurat w takim śmiesznym miejscu pękła że trzeba było spawaćodp c. Jak oddajesz motor z całym bakiem to po co ustawiać no ON skoro wiesz ze masz pełnym bak???A co do pokwitowania, paragonu, faktury nie było takiego czegoś.Co do opon to nie wiem skąd to wytrząsałeś zakładałem nowy komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

A ja dzisiaj odebrałem moto z Brzezinki i jestem bardzo zadowolony. Wszystko działa jak nalezy ( w końcu), poinformowali o innych niedociągnięciach znalezionych podczas serwisu (nie narzucali naprawy u nich i koniecznie), obniżyli cene za zwłokę i co najlepsze;rozmawialismy o poprawie manetek i kabli i zaproponowali że podejdą pod moja pracę,wezmą naprawią i odstawią z powrotem. Dla mnie plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

SPIDI OPOWIADASZ JAKIES BZDURY WYSSANE Z PALCA CHCIALBYM CIE POZNAC . A CO DO PRACY ANDRZEJA MOZNA MIEC EWETUALNIE JAKIES SKARGI CO DO TERMINU ALE NIE DO WYKONANIA NAPRAWY !!! . CENA ZA NAPRAWE LAG TEZ JAKAS Z KOSMOSU :) ZNAM CENNIK USLUG TEGO WARSZTATU I MA SIE TO NIJAK DO TWOJCH OPOWIESCI POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze koles zna sie na naprawie ale bylam tam kilka razy i byl na kapie mowa tu o dniach pracy wiec niewiem czy ktos kto jest pijany wie co robi z motorem troche to ryzykowne przyznacie sami to dwa kola a nie cztery godziny pracy to tak jak mu sie chce chyba wstac .ale mozna pogadac z chlopakiem ktory tam tez pracuje zrobil na mnie dobre wrazenie doradzil mi w kilku sprawach dotyczacych motorku i jestem zadowolona

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.