Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gdzie sie wszyscy podziali?


Włodar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Statystyka w PDF-ie jest podana dla okresu przed zmianami. Jaki sens ma wyświetlanie reklam na tak nieaktywnej stronie (portalu, forum, jeden pieron) jak obecnie?Sporo osób "odeszło" również w ten sposób, że nie mogą się zalogować, więc albo poczuli się "odrzuceni przez system", albo nie wiedzą, co z tym zrobić. Są wśród nich i tacy, którzy nie chcą założyć nowego konta, bo na starym już mieli avatar, ksywkę. Za to jest kolejny temat do rozmów w prawdziwym życiu dla tych, którzy jeszcze życiorysu do sieci nie przenieśli - wspominanie starego FŚMTroszkę wizualnie pomaga ustawienie w panelu "szablon forum" na "stary", przynajmniej się czyla trochę lepiej przy tym kontraście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manka @ 08.07.2010 00:45cóz.. ze wzgledu na ludzi.. przywróciłabym stare forum.. ale nie mam na to wpływu, a szkoda.. bo faktycznie brakuje tego... no ale cóz...Szefu zadecydował i ...tak musi być :)
Ja rozumiem że mozna poprawić grafikę lecz psuć przy tym funkcjonalność??? To jest strzał w oba kolana za jednym razem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefiunio zadecydował ze robimy zmiane szatki graficznej + dowalamy reklamy, nie zapytał nikogo o zdanie tylko to zrobił. Tak to niestety wyglada jak jakies zajecie z hobby przeistacza sie w maszynke do robienia hajsu.Wszedłem tu po pol roku absencji i zastałem tu straszny krajobraz ksiezycowy i bezład. Szkoda ze zabito to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety...forum umiera...śmiercią tragiczną ponieważ umarł duch tego miejsca...trzyma to tylko respirator pod nazwą "jeszcze sie może coś poprawi na lepsze"...ale niestety...Takie miejsca działają tylko wtedy gdy tworzą je ludzie...ale gdy zaczyna kontrolować to człowiek to wiadomo że nic z tego nie będzie...administrator nie ważne dlaczego, zmienił coś bez kontaktu z głównymi zainteresowanymi czyli nami no i efekty widać...dużo ludzi uciekło, wielu się zniechęciło i nie piszą. A trzeba było zapytać i wprowadzać zmiany powoli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

skoro większość użytkowników jest za przywróceniem starego forum, a za funkiel nowym cudeńkiem (tfuu...!!!) opowiada się tylko "szefunio", który nota bene gdzieś zaginął w odmętach sieci i nie ma na ten temat nic do powiedzenia, to może jakieś małe obywatelskie nieposłuszeństwo przekonałoby szefa, ze nie warto wprowadzać zmian bez porozumienia z głównymi odbiorcami "produktu" i ze "zwykły szary użytkownik" też ma coś do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie . Podejrzewam ,że nasze marudzenie nic nie wniesie w aspekcie powrotu do starego kodu . Sposób reklamowania na tym kodzie jest efektywniejszy niż na tamtym . Więc sprawa jest przesądzona . To forum jest dla kogoś sposobem na zarabianie ( i tak ma być ) . Więc albo zaakceptujemy to co jest albo możemy olać to forum . Ja też , jak pisał chamsin ewakuowałem się na "swoje markowe" forum i podejrzewam że większość tak właśnie zrobiła niestety . Zaglądam tu raz dziennie i próbuję rozkręcać co nieco , ale pisanie na siłę to bezsens . Na to inne "nowe" forum które powstało gdzieśtam zajrzałem kilka razy , nawet się tam zalogowałem i napisałem tam dwa posty ale po reakcji stwierdziłem że to nie dla mnie . Więc może spróbujmy się wpasować w to co tu jeszcze mamy , bo to forum ma potencjał . Organizuje się tu sporo ludzi i imprez a szkoda zwyczajnie by było żeby to zdechło , tak myślę . Przecież z tą czytelnością nie jest już aż tak tragicznie jak było na początku . ps . a ty Pcheła ,żyjesz tam jeszcze ?? Bo sam widzisz co się dzieje , popracuj jeszcze nad paroma sprawami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak,jestem z tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z motocyklem (chociaż naście lat miałem ostatnio w poprzednim tysiącleciu ;-))) )nie należę też do najaktywniejszych forumowiczów - nie tylko tutaj, ale i na innych forach poświęconych zupełnie odmiennej tematyce.ludzie! - nie znalazłem innego "takiego" forum. posty tutaj pisane pomogły mi naprawdę w wielu kwestiach. fakt, nowe nie działa jak powinno "delikatnie mowiąc", ale naprawdą szkoda byłoby stracić takie miejsce...osobiście uważam, mam nadzieję, że po wakacjach wszystko wrćci do normy.naprawdę warto!pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.