Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gdzie sie wszyscy podziali?


Włodar

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy którzy jeszcze zostali na tym niegdyś wspaniałym forum, kiedys to forum tetniło zyciem, codziennie pojawiały sie nowe posty, a kiedy ktoś potrzebował pomocy w jakiejś sprawie mnóstwo ludzi mu ja udzielało, po zmianie wszytsko jakby umarło , prosby o pomoc zostaja niemalże bez odzewu, nowych postów i tematów jak na lekarstwo i tutaj pojawia sie moje pytanie: GDZIE DO JASNEJ CHOLERY WSZYSCY SIE PODZIALI, NA KTÓRE FORUM SIĘ PRZENIESLI, GDZIE TERAZ MOZNA SZUKAC FACHOWEJ RADY, I POCZYTAĆ CIEKAWE TEMATY BO KIEDYS WSZYTSKIE TE RZECZY BYŁY NA FŚM A TERAZ TO FORUM PRZYPOMINA MIASTO DUCHÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, zamieszanie i zmiany "na lepsze" wymiotły całe towarzycho a ze względu na to ze chwile juz tutaj jestem (patrz numer ID) bo praktycznie od samego początku to moge sie wypowiadać. szkoda ze jednym ruchem wszystko legło w gruzach.Szczerze mówiąc forum regionalne, częstochowskie na ktorym jest nie całe 1000osob prężniej działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze od jakiegos czasu na forum 99% postow nic nie wnosilo i byly pisane przez "prawdziwych motocyklistow", ze srednia wieku 19-25 lat ktorzy rok wczesniej jeszcze dobrze motocykla na oczy nie widzieli.Obecnie udzielaja oni cennych rad na innym forum, a tutaj.. mimo ze malo sie dzieje to moze i faktycznie jest tak, ze ludzie po prostu jezdza zamiast pisac bezsensowne posty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, mylisz się, albo sam tego nie widzisz, albo chcesz wierzyć w to, co piszesz. Zobacz jak 'życie' tu umarło od 1. kwietnia. O tej porze ktoś jeździ??Ciężko cokolwiek znaleźć, nawet własne posty ;) to kto tu będzie zaglądał i sie udzielał?? Prosze Cię..a to, że czyjś numer użytkownika wynosi XX jak dla mnie może oznaczać, że miał neta już w wieku przedszkolnym, pomimo że wtedy jeździł bmx-em i jakoś tak wytrwał do tej pory. Nie klasyfikuję w ten sposób ludzi, inaczej, patrząc na poczynania zarządu tego forum...oki, wiecej bezsensownych postów już nie piszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest Michał Wiercimok??? Zna go ktoś? Czemu sie nie wypowiada dlaczego doszło do zmian?Fakt,powiem tak - jestem na tym forum dwa lata i pamiętam dobrze jak, jako początkujący motocyklista, z wypiekami na twarzy czytałem CODZIENNIE setki nowych postów zarówno latem jak i zimą wiosną i jesienią.Tazzman, chcesz powiedzieć że motocykliści też są już podzieleni na tych prawdziwych i nie prawdziwych jak wyborcy prezydentury?..Na każdym forum, czegokolwiek-hodowców chomików, miłośników rycerstwa, łowców much, fanów Depeche Mode, jest pełno chłamu i dziadostwa w postach ale tak jest właśnie z forami że do tego służą aby się wyrażać w jakiejkolwiek formie.Teraz mamy forum na którym mało kto pisze( w porównaniu ze starym)ale wierzysz, że pozbyliśmy sie "prawdziwych motocyklistów" w wieku 19-25 lat...Zapomniał wół jak cielęciem był...Ostatnio spotkałem grupę motocyklistów i zagadałem z nimi żebyśmy się zgadali na FŚM bo fajne maszyny mieli i w ogóle fajne laski z nimi były.Wyśmiali mnie, mówiąc, że już tam byli ale po zmianach odeszli bo cyt. "kupa tam teraz straszna"...Jasne, skrajne opinie zawsze są i będą, zawsze znajdzie się ktos kto ma własne zdanie i nic mu nie dogodzi. Czytając opinie o forum można dojść do wniosku, że zmiany nie były ciepło przyjęte...Przecież wszyscy na tym forum byli źli na zmiany z nimi nie konsultowane!!!!!!!!Nic to nie mówi?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę , że nic się tu nie dzieje to poco mam zaglądać.Dziwi mnie trochę zachowanie założyciela FMŚ , zlał temat , zarabia na reklamach ? Może się wypowie w temacie , bo jak tak dalej pójdzie to te forum przepadnie do końca.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motomaniaczka @ 06.07.2010 10:37prawda to ;) niestety forum umarło i tłumaczenie, że zostali tylko starzy i wierni a reszta poszła gdzieś indziej nic nie pomoże. Nic kompletnie na tym forum się nie dzieje i wielu takich którzy rzadko się logowali ale często czytali również przestali zaglądać. No bo po co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem tu już dośc długo.i musze przyznać że jak na starym forum z przyjemnością siuedziałem kiedy tylko był czas i pisalem to tu po prostu nei mam ochoty. Jak chodzi o czytelność i funkcjonalnośc to to nowe forum t kompletna porażka!Nigdy nie byłem "kłopotliwy" dla modów i administracji ale musze przyznać że to co się stalo to paranoja! ja chcę stare forum:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.