Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MOTOAUTOSTRADA - Co po Warszawie?


Saszka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

była akcja, już po akcji. oddźwięk był, jaki był - chyba wszyscy śledzimy media. ciekawi mnie tylko co teraz? jest jakiś nowy plan, pomysł na jakieś nowe protesty? dajcie znać, jeśli macie pomysły na przekonanie ministerstwa do obniżenia opłat!

Już to zrobili, na państwowych będzie 10 gr/km dla moto a 20gr/km dla samochodów, teraz działają z prywatnymi koncesjonariuszami. Śledzić media dokładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obniżą stawki na A-4 tylko czekają na oficjalne kroki rządu, bo w tej chwili to jest projekt. Umowa koncesyjna jest tak sporządzona, że SE nie może wyrwać się przed szereg. Opłacało się jeździć na bramki, szkoda tylko że pod koniec było już tak mało chętnych. Ale i tak fajnie, bo widać że poza górnikami ktoś w tym kraju potrafi jeszcze coś wywalczyć. Teraz czas na kierowców TIR ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tak odświeżając temat byłem na bramkach z wami a le w puszce :) wytrzymałem i wytrwałem kilka godzin. Ale przyznam, że przybyło sporo przeciwników motocykli po Naszym blokadowym wystąpieniu

Tak odświeżając temat, bo widze Piotreq jesteś daleko w lesie z wiadomościami - tak więc dla wszystkich, których to interesuje to spontaniczne blokady 2 lata temu przekształciły się ostatecznie w Stowarzyszenie http://www.motoautostrada.pl/ , które działa, z tego co wiem prężnie. Temat był na bieżąco prowadzony bodajże pod nazwą "Ja tam autobaną nie jeżdzę ale.." coś takiego chyba, potem to forum poszło "w pizdu" jak to mówią i teraz nie wiem gdzie tego szukać. Ale pamietam, że były organizowane wyjazdy do Warszawy na rozmowy z SE i rządem, ostatecznie jest w tej chwili Stowarzyszenie i jak sobie przejrzysz stronę to znajdziesz to wszystko co ja napisałem i sporo więcej, widziałem że motocykliści pojechali ostatnio do Warszawy na jakies spotkanie z ministrem, a w zeszłym tygodniu byla jakas akcja w Krakowie z rozdawaniem ulotek i jazdą pomiędzy samochodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Moim zdaniem jednorazowe akcje nic nie dadzą. Najlepszym rozwiązaniem było by niezbyt mocne ale stałe nękanie.

Proponuje więc aby każdy motocyklista jadący autostradą za każdym razem przy wjeździe i wyjeździe z autostrady płacił 200zł.

Sprawe proponuje nagłośnić. Wjazd na autostrade grupy 10, 12 motocyklistów da już małe zamieszanie.

Spowoduje to także że w kasach będzie znajdowała się znaczna kwota pieniędzy co pociągnie za sobą konieczność większej ochrony a co za tym

idzie kosztów. Zarząd autostrady będzie też miał zarysty tego co się stanie gdy zorganizuje się akcję pod nazwą:

"Dzisiaj pędzimy autostradą i płacimy tylko Zygmuntem Starym". Na wydawanie reszty będą musieli przenieś jakiś średniej wielkości bank

do punktu poboru opłat. Poza tym akcje powodują potężną blokade autostrady co za tym idzie bardzo duże nizadowolenie kierowców

"puszek" co nam nie służy. Ciągła akcja płacenia 200zł spowoduje dłuższe oczekiwanie na bramkach a złość kierowców skieruje się

na operatora autostrady.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moim zdaniem jednorazowe akcje nic nie dadzą. Najlepszym rozwiązaniem było by niezbyt mocne ale stałe nękanie.

Proponuje więc aby każdy motocyklista jadący autostradą za każdym razem przy wjeździe i wyjeździe z autostrady płacił 200zł.

Sprawe proponuje nagłośnić. Wjazd na autostrade grupy 10, 12 motocyklistów da już małe zamieszanie.

Spowoduje to także że w kasach będzie znajdowała się znaczna kwota pieniędzy co pociągnie za sobą konieczność większej ochrony a co za tym

idzie kosztów. Zarząd autostrady będzie też miał zarysty tego co się stanie gdy zorganizuje się akcję pod nazwą:

"Dzisiaj pędzimy autostradą i płacimy tylko Zygmuntem Starym". Na wydawanie reszty będą musieli przenieś jakiś średniej wielkości bank

do punktu poboru opłat. Poza tym akcje powodują potężną blokade autostrady co za tym idzie bardzo duże nizadowolenie kierowców

"puszek" co nam nie służy. Ciągła akcja płacenia 200zł spowoduje dłuższe oczekiwanie na bramkach a złość kierowców skieruje się

na operatora autostrady.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.