Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kostkowice 3-4 Lipiec Zlot na dziko i już!


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej: jak co roku dłuższa jest lista atrakcji których NIE zapewniamy:-brak znaczków zlotowych-brak pań które nie zrobią tego za darmo-brak organizatora (jest nim każdy z nas)-brak wszystkiego tego za co płaci się na bramce-brak bramki Będzie się działo tyle ile każdy ma fantazji. Będzie ognicho, śpiewy, %%%%%%, ranne kąpiele, (ranne zwierzęta), darmowe pole namiotowe, jezioro, doborowa obsada, kawałek świeżutkiego nie śmiganego asfalciku. Kto był i czuje bluesa ten nie żałuje. Temat jeszcze uzupełnimy, wpisywać się, pytać i pojawiać na parkingu pod Urzędem Miasta w Zawierciu w godzinach popołudniowych (koło 16.00) w sobotę 3 lipca. Zabrać należy kilo kiełbasy, dwa kilo wódki, zapałki i wiadro piwa. Spotykamy się bez względu na ilość ochotników i ilość wody w powietrzu.P.s. Mile widziany: -operator siekiery-różdżkarz-prowodyr walk w kisielu-kobieta topless w stroju astronautyJOŁ! Post edytowany: 19.06.2010 19:31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie za tydzień o tej porze będziemy chyba jeszcze trzeźwieć :),bo w tym roku zapowiada sie, że bedzie dużo więcej ludzi i pogoda bajer :)Więc spotkanie tylko dla prawdziwych hardcorowców hehe.Dodam tylko, że music bedzie też na żywca (gitarska przy łogniu!!!) czyli jam session do rana ;)Spotykamy sie o 17tej przy Urzedzie Miasta.No i to by było na tyle.Pozdrawiam i dozobaczenia :)Borys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borys @ 27.06.2010 18:18W takim razie za tydzień o tej porze będziemy chyba jeszcze trzeźwieć :),bo w tym roku zapowiada sie, że bedzie dużo więcej ludzi i pogoda bajer :)Więc spotkanie tylko dla prawdziwych hardcorowców hehe.Dodam tylko, że music bedzie też na żywca (gitarska przy łogniu!!!) czyli jam session do rana ;)Spotykamy sie o 17tej przy Urzedzie Miasta.No i to by było na tyle.Pozdrawiam i dozobaczenia :)Borys.
Słowo się rzekło, jak nie weźmiesz swej bałałajki to Ci utopimy sprzęta w stawie;)Przyjedzie też kilku kumpli którzy nie mają konta na tym forum, także Borys, będzie komu grać:) Dokładnie w miejscu planowanej imprezki rozstawił się bar na okres letni. Zapewne tak jak w zeszłym roku właściciel potrzyma knajpkę otwartą dłużej ze względu na nas. Są też ławki pod parasolami. P.S. Dual pozdrawia CB! Kajś Ty jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie z miejsca planowanej imprezki i rozmawiałem z właścicielem plenerowego lokalu pod chmurą. Będzie miał otwarte co najmniej do północy. Menu ma niezbyt skomplikowane, ale kiełbasa i browar są żelazną pozycją. Browar po 4 polskie złote, także względnie. Najważniejsze że jest kupe ławek, parasole i !!UWAGA!! Parkiet pod namiotowym dachem, jakby kogo na tańce zebrało. Możemy zapuścić swoją muzykę z mp3. A jak nam się znudzi- uruchamiamy Borysa z gitarą i nasze gardła. Koło 10 osób potwierdziło swój udział telefonicznie także powinno być nas więcej niż w zeszłym roku. Warunki cieplarniane AllinClusive !! Już zacieram ręce. %>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za chaotyczny wpis ale spałem 3 godziny:) Coraz lepsza frekwencja z roku na rok napawa optymizmem. Imprezkę zaliczam do udanych.Szacunek dla CB1 za to że się pojawił a nie mógł.Szacunek dla Street Beast za przybycie pełnym składem.Szacunek dla tych wszystkich którzy zaryzykowali i pojawili się w Kostkowicach po raz pierwszy(mam nadzieję że nie ostatni)P.S. Albo mam takiego neta albo nie da się na tym g(...)ie dodać zdjęć. TRUDNO:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...byłem wczoraj u znajomego w Myszkowie i postanowiłem zawitać do Kostkowic, jednak nie znam za dobrze tych rejonów i nie bardzo wiem gdzie dokładnie byliście. Pokrążyłem koło jeziorka ale nikogo nie widziałem na moto :/. Jak wracałem w kierunku Zawiercie około 18 z minutami widziałem trzy sprzęty śmigające 78 w kierunku Kostkowic może to jedni z Was?No cóż za rok może uda się przybyć na czas pod UM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwowarek @ 05.07.2010 00:02...byłem wczoraj u znajomego w Myszkowie i postanowiłem zawitać do Kostkowic, jednak nie znam za dobrze tych rejonów i nie bardzo wiem gdzie dokładnie byliście. Pokrążyłem koło jeziorka ale nikogo nie widziałem na moto :/. Jak wracałem w kierunku Zawiercie około 18 z minutami widziałem trzy sprzęty śmigające 78 w kierunku Kostkowic może to jedni z Was?No cóż za rok może uda się przybyć na czas pod UM.
Podałem do siebie numer, szkoda że nie przekręciłeś- zostałbyś dokładnie poinstruowany. Mogłeś nas nie widzieć, bo mieliśmy miejscówkę na skraju lasu i namioty i moto stały pomiędzy drzewami w cieniu. Do zobaczenia za rok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamChciałem pozdrowić wszystkich. Zajrzałem do was na chwilkę z plecaczkiem. Byłem tam pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Miejsce i towarzystwo bardzo doborowe. Następnym razem posiedzę dłużej i zabiorę parę sprzęta ze sobą. Na koniec zdążyłem zaliczyć jeszcze glebę w piachu ale mi ani sprzętowi nic się nie stało.Do następnego. Lewa w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.