Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CROSSowe jazdy w chorzowie


Rekomendowane odpowiedzi

;-) dzis znów była niedziela, i znów śmigaliśmy ale ... dziś skupieni byliśmy na "górce za garażami" to góra gdzie wraz z dzisiejszym dniem wjechało z naszej ekipy i kumpli tylko 13 osób a w załączniku filmik... szkoda że filmiki nieoddają rzeczywistośc a wierzcie mi jest tam stromo.(troche marna jakość filmu bo bylo ciemnawo ale cos widac)http://www.youtube.com/watch?v=U3llMZXhs30http://www.youtube.com/watch?v=5I0aApZqIrw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vraf dobre pytnie gdzieś w Piekarach Śląskich, sprawdze na mapie jaka tam jest ulica i Ci podam, bo podjazd naprawde fajny :-) pozatym moze na nastepną niedziele dołączysz do nas bo do piekar masz chyba blisko, a z tego co wiem to na DSD gonią...pozdrawiam Post edytowany: 20.09.2010 09:35vraf te garaze to w Piekarach Śląskich przy ulicy Lotników 8GPS 50.366785,18.970548 Post edytowany: 20.09.2010 20:33musze tu dopisac PS... więcPSpanowie w zeszłą niedzielę rozstaliśmy sie bo wydawało się że teren niektórych z nas przerósł, ale powiem tak: niema sie co poddawac za tym mostkiem bylo juz spoko HOP przetrał szlak i było łatwo wiec na drugi raz niweymiękajmy! trzymajmy sie do konca wkońcu musimy budowa pewny zespół taki ze mozemy na siebie liczyc (kurcze). Mam nadzieje ze pokonamy jeszcze kiedys to miejsce RAZEM!!!, a swoją drogą i tak nył fajnie - jak zawsze fajnie wiec zapraszam na nastepna niedziele !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swierq bylo ciezko ale dalismy rade ja bez 2 biegu ale jakos poszlo,,,niestety w ta niedziele sie nie widzimy panowie w mojej suzi skrzynia calkiem padla ledwo dotarlem do domu trzeba rozebrac moto aby zrobic skrzynie,,,pozdrawiam wszystkich i prosze o filmy z tej niedzieli co mnie nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jezeli bedziesz na malym torze na ajsce o 13.30 to cie zgarniemy po drodze,,zawsze jedziemy tam troszeczke poskakac i potem trasa BRZEZINY I PIEKARY,,, a moze w tym tygodniu bedzie cos nowego nie wiem zobaczymy,,,zapraszamy wszystkich jest naprawde super ekipa spoko pelna pomoc i duzo zabawy i adrenaliny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE- w ta niedziele spotykamy sie o 11,00 u hopa na placu jest samochod ciezarowy na zapakowanie naszych maszyn i wyjazd na trase - TRACHY - TWOROG MALY - SOSNICOWICE czyli haldy i wszystko co nadaje sie na jazdy w terenie,wszyscy wiedza gdzie sie spotykamy a kto nie wie niech bedzie na ajsce na malym torze ktos podjedzie po was i was z tamtad wezmie,,,,SZYKUJE SIE SUPER ZABAWA NOWE TERENY I NOWI LUDZIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.