Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZAGINEŁA CÓRKA MOTOCYKLISTY


mikolajmoto

Rekomendowane odpowiedzi

SZUKAM POMOCY U BRACI MOTOCYKLISTÓW TEMAT NIE JEST MOTOCYKLOWY ALE JESTEM MOTOCYKLISTĄ CHODZI MI O MOJĄ ZAGINIONĄ CÓRKĘ WYSZŁA NA PRAKTYKĘ 31 MAJA ALE TAM NIE DOTARŁA I WSZELKI ŚLAD PO CÓRCE PRZEPAD NA POLICJI ZOSTAŁO ZGŁOSZONE JESTEM OCZYWIŚCIE SZUKAM NA WŁASNĄ RĘKĘ BO POLICJA BYTOMSKA TYLKO MNIE ZBYWA JEŻELI KTOŚ Z BRACI MOTOCYKLISTÓW WIDZIAŁ BY TĄ OSOBĘ PROSZĘ O KONTAKT 511-170-499 LUB POD 997 112 TROCHĘ ŚMIGAMY PO NASZYCH ŚLĄSKICH MIASTACH MOŻE KTOŚ JĄ ZOBACZY Z GÓRY SERDECZNE DZIĘKI POZDROWIONKA MIKOŁAJ DO TEMATU DORZUCAM FOTKĘ CÓRKI I LINKA http://www.bytom.slaska.policja.gov.pl/wiadomosci/art3245,poszukujemy-zaginionej-siedemnastolatki.html de8a6cab3e89dfeb5a508794ef5ad18c.jpgbcf9a475b453e2a6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek i u mnie w pracy będzie wisiała informacja w paru widocznych miejscach. Wysłałem informację mailem do wszystkich znajomych i pracowników firmy. Postanowiłem również porozklejać informacje w Będzinie i okolicach na głównych przystankach autobusowych i tramwajowych.Dobrym sposobem będzie zamieszczenie informacji przy lokalach wyborczych!!! Tam będzie jutro przewijało się najwięcej osób.DO ROBOTY MOTOCYKLIŚCI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

i co wiadomo już coś więcej umnie poszło na NK jeśli macie konta wklejcie to też na NK czym wiecej ludzi się o tym dowie tym większe prawdopodobienstwo ze ktoś może ją zauwarzyć i rozpoznać nie wiem czy to nie bedzie głupi pomys ale myślałem aby wciepnąc to na Allegro te ogłoszenie tam tem mnustwo ludzi zagląda i wpisac w motocyklach że zagineła ale to jak wy tam uwarzaćie czym wiecej ludzi zobaczy ogłoszenie tym wieksze szanse,przekazałem moim znajomym i prosiłem aby też to wkleili do swoich NK jedynie co moge jeszcze pomuc to sie pomodlić za to aby sie pdnalazła i starac sie dac ci wiare ze bedzie dobrze bo to jest najważniejsze wiara i nadziej,wiem jak to bywa też nie raz uciekłem z domu jak byłem zakochany ale po jakims czasie wracałem,daj od czasu znac co i jak i czy sie pociecha znalazła pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bandit915 dawid86 serdeczne dzięki za pomoc sory że późno odpisuje brak było neta dalej się nie odnalazła nic nowego w tej sprawie się nie wydarzyło policja też nic nie działa więc sami z żoną szukamy na własną rękę ale na razie bez skutku mamy nadzieje że się odnajdzie jeżeli coś nowego się pojawi w tej sprawie to zaraz odpisze osobiście jak będę potrzebował pomocy to na pewno odezwę się do was i dzięki że można na was polegać w tych trudnych chwilach bo jest nam na prawdę ciężko pozdro MIKOŁAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.