Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jastrzębie-Zdrój (ZLOT) ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jestem nowy i młody ale posiadam motor i od dziecka pasję wiec uważam, że sie zaliczam do rodziny motocyklistów. A więc tak, planuję zrobić jakiś zlot, impreze, wyjazd w Jastrzębiu-Zdroju. Bo w moim mieście mało tego, jedynie jak otwarcie/zamknięcie sezonu się tu coś dzieje. Na początku chciałem zrobić coś koło domu bo mam spory plac, żeby coś wykroić ale jednak to nie wypali. Myślałem o jakimś wyjeździe do Czech, konkretnie do Karviny albo ZOO OSTRAVA. Ewentualnie może coś innego, młody jestem i jeszcze nie mam wprawy w takich sprawach ale ważne, że ambicję są. Chcę żeby ktoś więcej niż garstka motocyklistów z Jastrzębia usłysząło o tym wspaniałym miejscu. Jest tu dużo fajnych krętych dróg szczególnie takich wiejskich.Jeśli możecie to pomóżcię, a może coś fajnego skleimy z tego wszystkiego. Podajcie jakieś daty, jakiegoś szczególnego dnia w roku, w którym wiekszość z was będzie miała wolne.Ja do tego czasu sie postaram doprowadzić moją Hanie do ładu. Potrzebuje jeszcze lusterek, kierunkowskazów, przedniej lampy i hamulców tył. Jakoś dam radę. A jeśli nie to pojade na motorynce heh..Więc czekam na wasze propozycję.PS:TAK NA MARGINESIE, CHCE SIĘ Z WAMI PRZYWITAĆ, MICHAŁ JESTEM ;) DOKŁADNIE TO MICHU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Michalku.nie masz sie co obrazac ale sam powiedz czy ktos kto ma moto 1100,albo 1500 pojedzie z toba na jakis zlot 100 km.?jak szybko jechales na swoim sprzecie? ja jezdze ostroznie ale setke czesto przekraczam ,a ty?czesto mozna spotkac grupe kumpli na skuterach .jechalismy do czestochowy na msze i spotkalismy bardzo fajnych chlopakow na skuterkach,dolacz do nich (bez urazy)rozmawiallismy na wesolo z mimi.jak bedziesz na jakims zlocie z mila checia mozemy pogadac, wypic kawe,i nie tylko ja ,motocyklisci sa bardzo fajnymi ,milymi,usmiechnietymi ludzmi.pozdrawiam(p.s. nie zniechecaj sie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Victory nie zniechęcam się, z miło chęcią bym chciał mieć jakąś 600 np cbr f2 z 94r. Ale no rodzice.. Może nie przekraczam 100km/h ale 80-90 jezdze cochwile po wiejskich drogach bo jeszcze narazie lampy nie mam. Tez jestem chętny zeby na zlocie pogadac, nawet sam Ci postawię tą kawe czy tam piwo. Co do kumpli od 'skuterków' to sorry ale nie, nie kręcą mnie automaty tzw "kible". TO tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu94 @ 18.06.2010 13:50...ale 80-90 jezdze cochwile po wiejskich drogach bo jeszcze narazie lampy nie mam...
Jak na mój gust za te 90km/h i wiejskie drogi to jesteś dla mnie gigant, ale ta lampa mnie po prostu "rozwaliła". Ja po wiejskich drogach jadę góra 100 bo już nie jeden traktor widziałem który zza jakiegoś krzaka, 10m przede mną wyjeżdżał na całą szerokość drogi. I powiem szczerze że moje hamulce z trudem dały sobie radę z takim wyzwaniem. Nie wyobrażam sobie takiej jazdy na Twoim sprzęcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego drogi wczytaj się dobrze w nasze jastrzębskie forum www.livetoride.eu a zauważysz ze był już pomysł zlotu który notabene zawiesiliśmy do przyszłego roku aż "sami się poukładamy".Swoją drogą Kris skąd wiedziałeś o naszej stronie?? Pytam z czystej Mojej wścibskiej ciekawości :) Pozdrawiam koledzy i koleżanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.