Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

TOH Party Ortowice


Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie bedzie okazja zeby sie spotkac z Tobą i starymi znajomymi, którzy zawsze odwiedzają Ortowice.... mam nadzieje , ze ekipa z Tychów dopisze jezeli ktos sie wybiera w piatek to proponuje 17.30 moze na Smarcie*Stoczniowcow* co Wy na to .....??????? Post edytowany: 07.07.2010 23:13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chłopaki z TOH, zlot znow byl nieziemski. Wreszcie pogda dopisala a konkurs narciarski przejdzie do historii :)Moze w przyszlym roku znaczek zamiast koszulki? Jak zerknalem dzis do szafy to mam same Wasze koszulki od pierwszego zlotu haha , ba nawet 40 dukatow w spodniach znalazlem. Moze na 2o zlocie bede mogl za nie cos kupic, wszak to juz bedzie historyczna waluta.Jeszcze raz pozdrawiam i dzieki za znow udany zlot, jak Wy to robicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska kolejny raz dzięki Wam chce się organizować nastepne TOH Party. Jesteście wspaniali.Jak zwykle. Zdjęcia powolutku spływają , dzięki Izie - troszkę fotek znajdziecie w jej galerii.Kilka filmików już na youtubie.NA stronie klubowej www.toh.pl sukcesywnie będziemy zamieszczać więcej fotek.A co do szamanów -zostali wylani-za sprowadzenie skaru na zlot.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będziecie wiekszą ekipą :> i super że się podobało .Nie często piszę na forach ale przyznam że ostatnie Party było dzięki Wam i entuzazmowi ,dla mnie osobiście zdecydowanie przyjemniejsze. Tak mam nadzieję będzie i za rok że polecimy Wszyscy jeszcze wyżej i z pełnym usmiechem na ustach Pozdrawiam uczestników TOH Party 2010 PS: Jeszcze Was widzę wszystkich bo emocje nie opadły a zmeczenie sie odzywa ,głos juz wraca do normy wiec jest ok :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle rewelacja !!!!!!Będe się powtarzać ale atmosfera na waszym zlocie nie ma sobie równych to był MÓJ 3 zlot i znowu było SUPER !!!!! Znajomi , których zabrałam ze sobą byli pod wielkim wrażeniem i od nich także podziękowania ....Buziaki Dla wszystkich TRoopersów z którymi nie zdązyłam sie pożegać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było SUUUPER - jak co roku zresztą (bo to był już mój 4 Wasz zlot), no i wróciłam z nowym kaskiem, który na pewno się przyda - dzięki wielkie organizatorom za zlot na najwyższym poziomie i mojej publice, dzięki Wam mam ten kask Kochani, aha no i mam nowego chłopaka - Romana - też daje radę ;-) Dziękuję Wszystkim raz jeszcze i do zobaczenia znów gdzieś w sezonie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.