Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Motocyklisty w Zabrzu 26.05.2010r


IwOnKa

Rekomendowane odpowiedzi

35-letni motocyklista zginął po zderzeniu się z bmw. Najprawdopodobniej kierowca motocykla nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków. Do tego tragicznego wypadku doszło wczoraj po 17:00 na ul. Rogoźnickiej w Zabrzu. Wczoraj tuż po 17.00 w Zabrzu na ulicy Rogoźnickiej kierujący motocyklem suzuki, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących warunków i uderzył w samochód marki BMW. W wyniku odniesionych obrażeń motocyklista zmarł po przewiezieniu do szpitala. Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśniają zabrzańscy policjancihttp://zabrze.com.pl/p,s,200120,o,listing_informacji,id_kat,27466,id_informacji,62933.html----------Niech spoczywa... [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega niech spoczywa w spokoju[']Doszły mnie też słuchy, że chyba w niedzielę, na rondzie przy granicy Zabrza z Rudą Śląską, rozwalil się Krzysiek"Chris" Młynarczyk.Nie chcę siać plotek, ale podobno urządzili sobie wyścigi na nowym, nie oddanym do użytku odcinku średnicówki.Z tego co słyszałem zdrowo grzali na tym odcinku i Chris spadł z uskoku jaki był na asfalcie.Stracił panowanie nad motocyklem, nie wyhamował i przywalił w samochód, który przejeżdżał przez rondo.Słyszał ktoś,coś na ten temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaję info odnośnie niedzielnego wypadku...Jechałem z Katowic do Zabrza do szpitala w odwiedziny. na końcu DTŚ na ostatnim rondzie widziałem rozwalony czarny motocykl, policję i ambulans. O godz. 18:45 byłem w szpitalu przed izbą przyjęć, 2 min. potem przyjechała karetka na sygnale. Oczekujące go pielęgniarki wiedziały, że wiozą chłopaka z wypadku motocyklowego. Szpital na Zamkowej 4Rondo raczej spokojne i trudno o wypadek ... ale przed nim jest ładny kawałek nie otwartej jeszcze drogi...wracając widziałem drugi wypadek. Żółty skuter wjechał w drzewo to ok. 1,5 km od szpitala.fotograf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chris też miał wypadek, tylko, że kilka dni później - dokładnie 4.06 o 20:30. Link do wiadomości i zdjęcia roztrzaskanego suzuki. http://www.zabrze.slaska.policja.gov.pl/wiadomosci/art933,tydzien-na-drogach.htmlNiestety złamał kręg kręgosłupa, ale czucie w nogach zachował. Zatrzymał się przy kapliczce Maryjki na metalowym ogrodzeniu... Info mam sprzed dobrych kilku dni, więc jak teraz się czuje, to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.