Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czego wam najbardziej brakuje ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwijając cały czas forum i kończąc poprawki o które prosiliście zastanawiamy się co jeszcze możemy dla WAS zrobić. ;)Proszę więc o wpisywanie pomysłów w tym wątku, może wyjdzie coś ciekawego... Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mańki :)((((i szkoda że nie ma na głównej informacji "ostatni post" w danym dziale, np. Ogólne: temtat "abc" ostatni post "xyz" jak było w starym systemie.Ogólnie jest ok, funkcjonalność się poprawia, czytelność też, żadne błędów nie zauważyłem. Mamy unikalny skrypt forum w który włożono mnóstwo pracy, a nie instant z pliku instalacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- brakuje przy każdym poście linku do danego posta, albo chociaż numeracji postów w danym temacie;- brakuje prostego edytora tekstu, zamiast tego jakies wpisywanie [][/];- nie można zobaczyć zobaczyć żadnego profilu;- w liście tematów nie ma daty, kiedy temat został założony;- ten cały panel logowania mógłby być powyżej czegoś takiego jak 'twoje grupy' bo trzeba przewijać całą stronę, a tak przynajmniej widac czy jest sie zalogowanym;- brakuje przycisku "zobacz posty NIEPRZECZYTANE", a też by się przydał na stronie głównej (co innego posty od ostatniej wizyty, a co innego nieprzeczytane);- po wejsciu na dany temat mogło by przerzucać do PIERWSZEGO NIEPRZECZYTANEGO posta w danym temacie, a nie na początek tematu;- opcja "Ostatni post" kieruje do strony z ostatnim postem w danym temacie, ale nie do tego posta;- po napisaniu posta, strona przewija się do góry :|, zamiast wyświetlac ten post.jak mi się cos przypomni do dopiszę.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo 3 linki na każdym forum to podstawa :1. Zobacz nieprzeczytane posty .2. Zobacz nowe posty.3. Zobacz swoje posty.Jak to będzie działało należycie , to wszystko będzie O'K . Czy to tak trudno zrobić ? Pcheła , nie lej żuru , tylko popracuj nad tym , bo ludzie spierdal*ją stąd aż się kurzy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie brakuje sensu!!! jakiegokolwiek uzasadnienia umieszczania na stronie głównej forum:- 15 pozycji działów- 63 (!!!!!!????) pozycji TYCH SAMYCH DZIAŁÓW CO WYŻEJ - tylko porozpieprzanych na drobne ze to niby "moje fora"- 33 pozycji (również tych samych!!!!) w panelu bocznym że to niby "moje grupy"jeszcze ogarniam te pierwszych 15 pozycji i kolejność nawet podobna do tego co kiedys było - brakuje tylko informacji w jakim temacie danego działu był ostatni post (to co zauważył Tlusty)ale po jaką cholere ta cała reszta? juz nie wspomne o tym ze do profilu (swojego) wchodząc widze te niby moje grupy i zeby sie tego pozbyc musiałabym 33(!!!!!) razy wchodzic w kazdy temat, costam kliknąc i na główną i znów i znów i masakra po prostu.serio ale nie wyobrażam sobie tego.do wszystkiego sie idzie przyzwyczaic, do kolorów, banerów i innych bzdetów ale co z tego ze to nie "instant" tylko unikalny przerost formy nad trescią - bo i tresci (za co własnie ceniłam to forum) jest tu coraz mniej. czy to "mniej" nie wynika czasem z burdlu (abo burdelu) który zapanował? cóż sie dziwic ze się kurzy...edit:dla ciekawskich TAK! policzyłam te pozycje!!! chciało misie bo od marca patrze i oczom nie wierze i dale sie nic nie zmienia...żal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keyti masz rację, wchodzę na forum, pierwsza strona a tam jakieś dodane dziwne tematy, nikomu niepotrzebne. Pilnuje ktoś tego? Inna sprawa, chce zmienić widok na stary:Zmiana wyglądu na "stary""" 1. Przechodzisz do adresu www.motocykle.slask.pl/users/mode/option/change-profile2. U samego dołu strony zmieniasz w Szablon forum z "Nowy" na "Stary".3. Zapisujesz ustawienia.""Kaj to niby jest, ten szablon? Ja tam nic takiego nie widzę.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi starego dobrego układu forum, by było znowu tak czytelne jak dawniej, brakuje przejrzystości jak juz powyżej napisano jest za dużo nawalone na głownej stronie w starym układzie forum wszytsko było duuzo bardziej przejrzyste, brakuje emotek, moze jeszcze wprowadzić cos w stylu licznika postów tylko nie pokazującego liczby napisanych postów lecz jakis zabawny wymyślony status uzytkownika uzależniony od jego aktywności jak to bywa na innych forach, fajnym w starym forum było rownież informacja ile i jakie osoby w danym momencie czytają danego posta aha brakuje mi mojego avatara ;p a nie moge dodać go z jakis niewiadomych powodów. probowalem na roznych przegladarkach (opera, explorer) i w operze nie moge nawet kliknac na przegladaj bo nic sie nie dzieje a w explorerze da sie otworzyc okno po kliknieciu przegladaj ale na tym sie konczy bo jak wybiore obrazek to nic sie dalej nie dzieje, ktoś wie czym to może być spowodowane i jak sobie z tym poradzić? Post edytowany: 04.06.2010 21:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzystego forum.tu mam problemy z logowaniem bo raz chce hasła a raz ryczy że złe.shit na maxa.Brak przenoszenia do ostatniego postu podczas klik tematu.Beznadziejny interfejs to podstawa.Teraz wchodze raz na kilka dni.A zawsze kilka razy dziennie.Staraciło to dla mnie mnóstwoA gdzie użytkownicy widziani od lat?Olali ten burdel.A szkoda.....Sory ale zjebaliście to forum na maxa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pcheła @ 04.06.2010 15:43giemul @ 01.06.2010 13:341. Zobacz nieprzeczytane posty .2. Zobacz nowe posty.3. Zobacz swoje posty.Możesz rozwinąć jak by to miało wyglądać ? bo nie do końca rozumiem ...
Już wspominałem ,że brakuje opcji "zobacz swoje posty" - np; 10 ostatnich. Teraz trzeba wchodzić do profilu ,żeby zobaczyć swoje ostatnie posty a i tak później otwiera na pierwszej stronie. Wszystko trwa w pizdu dłużej zanim człowiek się dostanie tam gdzie chce. Powinno być tak jak na starym forum. Wszystko było dostępne i szybkie. To fakt ,że jest postęp przy tym nowym forum jednakże do funkcjonalności starego jeszcze brakuje i brakuje... i obawiam się ,że sobie już z tym nie poradzicie ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno większość poszła na inne forum.Wie ktoś na które?Na pw podeślijcie jak można..Też bym poszedł bo ktoś tu poleciał na kasę i się zbyt kasa....zachłysnął. Post edytowany: 13.06.2010 00:02juszh mam,znalazłem.dziękujemy "Pani" pcheła i zajrzymy wkrótce ... chyba .... za kilka dni.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje sortowania użytkowników: alfabetycznie, data przyłączenia, skąd itp.do tego nie widzę własnych postów ;) żenua *****!! co mnie obchodzą 4 ostatnie, jak chcę widzieć wszystkie??? może mam sklerozę?? może mnie interesuje dany temat, ale nie widzę go w nieprzeczytanych, a znaleźć coś tutaj to rzecz niewykonalna.nie piszcie, że tyle czasu zajmuje poustawianie takiej śmiesznej stronki, w poprzedniej wersji wszystko to było, tu nie ma nic.dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wymieniłem całą listę błędów, z tego co się orientuję nic się nie zmieniło. Ale przyszedł mi jeszcze jeden do głowy, właściwie rozwinięcie. Przycisk "zobacz wszystkie" powinien nazywać się "zobacz nowe" i po jego naciśnięciu powinna pokazać się lista nowo edytowanych/napisanych tematów. Jeśli nie wszystkich to przynajmniej 50. Jeśli chcę zobaczyć wszystkie to i tak wciskam zakładkę "forum" u góry strony. Po co dwa tak samo działające przyciski? Reszta tak jak napisałem w innym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.