Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

chcę otworzyć serwis


cario14

Rekomendowane odpowiedzi

Na terenie Śląska nie wiele widzę takich konkretnych serwisów. Co myślicie o takim serwisie ? Jaka to inwestycja ? Z tego co się orientowałem to dużo taniej niż serwis samochodowy. Poszukać dobrego fachowca i można działać. Dajcie znać co o tym myślicie - mam na myśli miasto Rybnik albo Tychy.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie mylisz bo na ślasku jest bardzo duzo konkretnych serwisów - to po 1sze.Po 2gie nie zdajesz sobie sprawy z tego jak ciezko znalesc dobrego fachowca ktory w dodatku bedzie "brdzuił" rece dla Ciebie za psie pieniadze.Po 3, biorac pod uwage p.1 musialbys najpierw wyrobic sobie opinie zeby motonici zaczeli do Ciebie jezdzic - a tymczasem sam nie potrafisz zrobic biznesplanu siasc i pomyslec - nie wiem jak Ty ale ja z takim czlowiekiem interesow bym nie robila a juz tymbardziej nie oddałabym w łapska motóra.Samym pomyslem na taki temat sie spaliłes - jaki bylby z Ciebie kierownik, skoro zeby podjac decyzje musisz sie podpierać opiniami zupelnie obcych i anonimowych ludzi? Mysle ze to bylaby kiepska inwestycja bo kierujac sie takim tokiem myslenia (mamona, mamona) a nie (mam umiejetnosci, pomoge, bede sie zajmowac tym co mnie fascynuje i wiaze sie z moja pasja) daleko nie zajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w imieleniu, w tychach, ratka na mikolowie, w rybniku slyszalam tez o jakims dobrym, pitstop w sosnowcu - juz nie wspominajac osoby ktore same "szkubia" i zrobia to za pol ceny (znam mechanika ratki ktory szkubie "po godzinach" - a ceny sa calkiem calkiem - nie dajcie sie zwiesc pozorom, to nie jest reklama ;P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pantherMXR @ 10.05.2010 22:49Jest w imieleniu, w tychach, ratka na mikolowie, w rybniku slyszalam tez o jakims dobrym, pitstop w sosnowcu - juz nie wspominajac osoby ktore same "szkubia" i zrobia to za pol ceny (znam mechanika ratki ktory szkubie "po godzinach" - a ceny sa calkiem calkiem - nie dajcie sie zwiesc pozorom, to nie jest reklama ;P )
Dominika.... w tychach nie ma ani jednego, w mikolowie tez nie IMO oczywiscie, rybnik to juz troszke dalej jak i sosnowiec zreszta mozna by jeszcze dolozyc damir z wodzislawia ale tez daleko od tychow.Z czystym sumieniem mowie ze w okolicach tychow nic godnego uwagi nie ma ;) nie liczac domowych mechanikow :) i imielina bo tam nie bylem :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kosma @ 11.05.2010 16:18pantherMXR @ 10.05.2010 22:49Jest w imieleniu, w tychach, ratka na mikolowie, w rybniku slyszalam tez o jakims dobrym, pitstop w sosnowcu - juz nie wspominajac osoby ktore same "szkubia" i zrobia to za pol ceny (znam mechanika ratki ktory szkubie "po godzinach" - a ceny sa calkiem calkiem - nie dajcie sie zwiesc pozorom, to nie jest reklama ;P )Dominika.... w tychach nie ma ani jednego, w mikolowie tez nie IMO oczywiscie, rybnik to juz troszke dalej jak i sosnowiec zreszta mozna by jeszcze dolozyc damir z wodzislawia ale tez daleko od tychow.Z czystym sumieniem mowie ze w okolicach tychow nic godnego uwagi nie ma ;) nie liczac domowych mechanikow ;) i imielina bo tam nie bylem :>
A Junkol na Serdecznej? Moim zdaniem konkret i w dobrej cenie, może mało słyszałem ale jakoś nie spotkałem nikogo kto narzekał na wykonaną usługe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na terenie Śląska tzn w Będzinie są dwa serwisy. jeden w centrum, drugi w mniejszej dzielnicy (Łagisza) - chłopaki w Łagiszy robią szybko, dokładnie i tanio. Mają dobry dostęp do części, ogólnie ok. co do serwisu w centrum Będzina to się nie orientuję.Dlatego także jestem zdania, że serwisów jest już wystarczająco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na porządny serwis trzeba dużo hajsu zainwestować !Bo choć byś był złota rączka jak mówi stare porzekadło mechanika bez narzędzi się nie tykam ...Ja sam tak dla własnych potrzeb sam sobie rozbudowuje warsztat taki mały a i tak są to duże koszta choć połowa z nich (ta droższa) to jak narazie plany .Wiesz nie sztuka nakupić sprzętu za grube pieniądze po to by on na nas nie pracował i leżał w garażu strata kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już trochę tych serwisów - nie wiem jak wygląda w Waszych rejonach bo nie pojade do Tychów z jakąś duperelą do zrobienia ale w Gliwicach na przykład jeszcze 2-3 lata temu nie było ANI JEDNEGO SERWISU NA 200 TYS MIESZKANCOW I ANI JEDNEGO SKLEPU ZEBY NP KASK KUPIC ALBO KOMINIARKE ZA 10 ZLOTYCH (nie wspomne o czyms bardzo skomplikowanym typu filtr powietrza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.