Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chorwacja 12-20 czerwca - chętni pisać !


Grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjazd do Chorwacji w terminie podanym wyżej. Jazda bez męczeństwa, spokojna, 100-140 km/h połączona ze zwiedzaniem czy choćby oglądaniem ciekawych miejsc, których po drodze nie brak. Przejazd przez Słowację czy jak komu bardziej pasuje, przez Czechy, Austrię (Alpy - przegląd hamulców wskazany!!!), Słowenię na wybrzeże Adriatyku i dalej, w zależności od czasu, umiejętności czy ochoty autostradą lub Jadranską Magistralą na południe. Noclegi - namioty na campingach (taniocha-wiem, bo jeździłem), a przy tym człowiek nie uwiązany, trunki miejscowe wyborne ile wlezie i ogólnie luz, słońce i woda. Jedynymi punktami sztywnymi są Chorwacja i termin (urlop), reszta do uzgodnienia, z modyfikacjami trasy po drodze, miejscami noclegów czy sposobem na spędzenie czasu włącznie. W Chorwacji przy okazji takich wyjazdów najlepiej sprawdza się prowizorka, a wspomnienia są najlepsze. Jeżeli ktoś ma ochote się przyłączyć i pasuje mu czas - pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys kolego mial urlop od piatku <11-ty czerwiec> to moglibysmy razem leciec, przynajmniej droge w jedna strone, zawsze to razniej.My wyjezdzamy 11-go wlasnie, w dwie pary, na xx i deauvile. Tylko, ze od niedzieli mamy zaplacony 7-mio dniowy pobyt na Brać'iu z biura podrozy. W kazdym razie wyjazdzamy 11-go, chcemy dojechac w ten dzien do sloweni, w sobote do zadaru i w niedziele do splitu. To jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa, trochę inaczej to planowałem ale jeszcze się zobaczy. Co gorsza może zmienić mi się termin urlopu o tydzień później i pewnie wyjadę 19 czerwca. Ale jeszcze się odezwę, jak tylko się coś wyjaśni. Normalnie jak po grudzie. Nie bardzo mi się chce jechać solo więc może jednak znajdzie się ktoś chętny albo ja się do kogoś podłączę. A gdybyśmy się nie spotkali to życzę udanego wyjazdu. Chociaż nieudane do Chorwacji się raczej nie zdarzają. Na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Też fajnie. Może akurat się na siebie napatoczymy. Wyjeżdżamy ostatecznie w poniedziałek 14 czerwca rano. Czechy, Austria (Alpy), Słowenia a potem od Rijeki Jadranską Magistralą na południe aż do Dubrovnika. Powrót do Polski 23.06.. Jeszcze nic straconego - kto chce może się podpiąć, będzie weselej. W razie potrzeby podam wszystkie szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapiszon @ 07.06.2010 09:07Startujemy z małżonką 10.06.2010.Trasa przez Słowację,Węgry.Nocleg nad Balatonem.Mało autostrad,dużo lokalnych dróg,Chorwacka stara jedynka przez Gracac,Knin,Split.Szybkość średnia (Harley).Punkt docelowy Riwiera Makarska.Jeżeli komuś to pasuje to zapraszam.Kapiszon
ja tą trasa bede wracał...ale najpierw zjade w dól od Rijeki do Czxanogóry...;)szerokosci i bezpiecznaj wyprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.