Jump to content
Sign in to follow this  
BURDY

Pretendent 2010

Recommended Posts

* czarna * @ 23.04.2010 14:43Ja jade ale prawdopodobnie dopiero w sobote z rana także można się jakoś dograć.
ale klasa Pretendent ściga się w piątek. Nie wiem czy zostanę na sobotnie Superbike'i bo startują dopiero popołudniu.

przecież zawody zostałe odwołane, miał być robiony jakiś wyścig na pocieszenie "dla chętnych" ale w końcu nie wiadomo było czy będzie on w piątek czy w sobotę, dzialo się coś wogóle w sobotę na Modlinie ?

Były wyścigi Rookie kilku zagranicznych i od nas brało udział ale mało w sumie chyba ok 6 osób potem w tej klasie puchary rozdali a Superstocki już odowołane zostały. Ale wszystko padło ponoć w sobote jak ustalili że będą wyścigi ale już bez punktów wtedy większość team'ów wycofała się i w sumie kto chciał to mógł próbować sił ...Myślałam że udało Ci się wystartować w piątek przynajmniej warunki były lepsze.

Już w środę dostałem informacje od kolegów z BMW Cup, że "tor" z zasadzie jeszcze nie istnieje a nawierzchnia jest w fatalnym stanie, w czwartek rano jeszcze nie był poskładany do końca "tor" i już padały teorie, że zawody wogóle się nie odbędą. Totalna porażka, mam nadzieję, że dla dobra polskiego sportu motorowego, po takiej wpadce nikt nie da juz kiedykolwiek komukolwiek jakiejkolwiek szansy na powtórzenie takiego blamażu. jestem tak zniesmaczony, że wybieram sie na Brno, nie ma tam niestety Pretendenta więc rzucę się na pożarcie wyjadaczom i pojadę w Rooki.

15 - 16 również jestem w Brnie może się na miejscu gdzieś spotkamy ale życze w takim razie powodzenia w Rooki i napisz potem jak wyniki w tej klasie.Co do całej 1 rundy nie wyszło zobaczymy co PZM zadecyduje dalej.