Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Pretendent 2010


BURDY
 Share

Recommended Posts

przecież zawody zostałe odwołane, miał być robiony jakiś wyścig na pocieszenie "dla chętnych" ale w końcu nie wiadomo było czy będzie on w piątek czy w sobotę, dzialo się coś wogóle w sobotę na Modlinie ?

Link to comment
Share on other sites

Były wyścigi Rookie kilku zagranicznych i od nas brało udział ale mało w sumie chyba ok 6 osób potem w tej klasie puchary rozdali a Superstocki już odowołane zostały. Ale wszystko padło ponoć w sobote jak ustalili że będą wyścigi ale już bez punktów wtedy większość team'ów wycofała się i w sumie kto chciał to mógł próbować sił ...Myślałam że udało Ci się wystartować w piątek przynajmniej warunki były lepsze.

Link to comment
Share on other sites

Już w środę dostałem informacje od kolegów z BMW Cup, że "tor" z zasadzie jeszcze nie istnieje a nawierzchnia jest w fatalnym stanie, w czwartek rano jeszcze nie był poskładany do końca "tor" i już padały teorie, że zawody wogóle się nie odbędą. Totalna porażka, mam nadzieję, że dla dobra polskiego sportu motorowego, po takiej wpadce nikt nie da juz kiedykolwiek komukolwiek jakiejkolwiek szansy na powtórzenie takiego blamażu. jestem tak zniesmaczony, że wybieram sie na Brno, nie ma tam niestety Pretendenta więc rzucę się na pożarcie wyjadaczom i pojadę w Rooki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.