Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZDECYDWANIE ODRADZAM !!!


maJk 'cbr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Wiec jeśli nie chcecie się w... i generalnie traktujecie swój motorek jak własne dziecko ;) zdecydowanie OMIJAJCIE !! MOTOR-OK, RybnikDlaczego?..Historia nie dotyczy bezpośrednio mnie ale znajomego który oddal tam moto na typowy serwis, przyjechali zabrali moto wszystko cacy. I okazało się ze .. po odbiorze w domu brak śrub z owiewek "4szt" i wgnieciony bak.. oczywiście właściciel nie poczuwa się do odpowiedzialności bo po co...WIEC ZDECYDOWANIE ODRADZAM..ps. i oczywiście cenią sobie usługi jak top salon.. heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema i tyle. Wymieniałem wczoraj u nich olej w Tenerze i wszystko ładnie. Miałem być o 13.00 przyjechałem o 12.00 po 5 min zajęli sie sprzętem. Wszystko na zewnątrz serwisu pod moim okiem, ostrożnie i profesionalnie (wewnątrz stały inne sprzęty bardziej rozbebeszone). Bez spośpiechu ale też i bez niepotrzbnego pie.....nia sie ze sprzętem zrobili co trzeba. 100% zadowolenia, cena 30zł za robocizne :) - miałem swój olej i filtr zakupiony na allegro. Polecam całkowicie. Mam taką zasadę, że nie zostawiam sprzeta na tydzień w serwisie tylko jeśli to możliwe to czekam na miejscu aż zrobią. To mój 5 motocykl i jak do tej pory jeszcze się nie naciąłem na nich więc wiem co mówię. Serwisanci pełen szacun dla Was. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Nie zgadzam się opinią maJk 'cbr. Serwisuje u niego kilka lat. i zawsze było OK (chociaż za drugim razem zrobił więcej niż miał) ale nie skasował ani grosza więcej - nawet opóścił z uśmiechem na twarzy. Pełna kulturka, super robotka a obsługa to najwyższa klasa. Pretensje wynikają raczej z tego że Włodek się starzeje - ha ha ha :):D - i może nie pamietać co zrobić. Ogólnie rzecz biorąc jest to w zgodnej opini BRACI MOTOCYKLOWEJ Z OKREGU RYBNICKIEGO najlepszy serwis w okolicy. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpyrol sie fest staro ( mechanik ). Młody synek jest, ale mo zacięcie i je dokładny.

Wiem że hubert to hubert ( pół rodziny u niego serwisuje... ), no ale nie zdo mi sie ze szpyrol partoli ;) A co do samego włodka to niestety mom mieszane uczucia. Kupilech u niego kiedyś między innymi lusterka, co mi się rozsypały podczas jazdy ( wracalem z krakowa, 2 dzień posiadania lusterek ) - jedno spadło ( gówniana chińszczyzna jakaś ). Wlodek stwierdzil ze moze mi sprzedać 3cie z 5% rabatem - więc dziękuję dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.