Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wrocławska patologia


michal_mazur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam mały problem co do tego co sie u mnie dzieje... jade sobie dzisiaj z kumplem (ja kawą i on etz 150) do lasu a tu przy lesie zatzrymuja nas znajomi i ostrzegaja nas zebysmy wiecej po lesie nie jezdzili bo "ryjemy" teren i to idzie na nich a oni przeciez na spokojnie jezdzą... powiedzieli tez ze doszly ich słychy ze ktos chce linki miedzy drzewami rozwieszacNie powiem ze mnie to wkur.iło bo zawsze zwracałem uwage żeby zostawić po sobie dobrą atmosfere w lesie np. widze ludzi zwalniam i zachowuje szczegolna uwage uwazam na zwierzeta itp. teraz jak o tym myśle to już chyba nigdy tam nie pojade z czystego strachupozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię serio takich rzeczy sie dowiedziałem a wy sobie jaja robicie... Ja sie tego naprawde wystraszyłemdodatkowo powiem że w tym miejscu już z drogi zdejmowałem butelki które ktos na odcinku około 100m co 10 m na srodku drogi poustawiał były tez gałęzie pożucane przez środek i to nie jedna ale np po trzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD.Michał_Mazur sam jestem od zawsze motocyklistą oraz mysliwym i strażnikiem łowieckim .Wiec kolego powinieneś wiedzieć że jest zakaz wjazdu pojazdów mechanicznych do lasu, po drugie jak cie złapie staż leśna masz 500zł na dzień dobry ,po Trzecie kolego jak ty byś się czuł jak ktoś by wjechał na twoje podwórko i jeżdził po nim ryczącym motorem ,las jest domem zwierzyny dziko żyjącej .Po czwarte masz szczęście ze nie trafisz na mnie :-).Michałku do crosu są Polne drogi oraz specialne trasy.Jeżdząc Po lesie rzykujesz łamiesz prawo i postempujesz nie etycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pszczółka66 @ 18.04.2010 19:26AD.Michał_Mazur sam jestem od zawsze motocyklistą oraz mysliwym i strażnikiem łowieckim .Wiec kolego powinieneś wiedzieć że jest zakaz wjazdu pojazdów mechanicznych do lasu, po drugie jak cie złapie staż leśna masz 500zł na dzień dobry ,po Trzecie kolego jak ty byś się czuł jak ktoś by wjechał na twoje podwórko i jeżdził po nim ryczącym motorem ,las jest domem zwierzyny dziko żyjącej .Po czwarte masz szczęście ze nie trafisz na mnie :-).Michałku do crosu są Polne drogi oraz specialne trasy.Jeżdząc Po lesie rzykujesz łamiesz prawo i postempujesz nie etycznie.
Nic dodać. Po lesie się nie jeździ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.