Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

IV Zlot Motocyklistów Wodzisław Śląski - 2 maja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, niestety chłopak od Stuntu , zaniemógł mi bardzo - wczoraj się dowiedziałam że nie da rady pojawić się w niedzielę :/ więc jakiegoś wielkiego pokazu Stuntu nie bedzie , natomiast koledzy od "zadymki" dadzą radę z efektownym paleniem gumy ;) mam nadzieję , że to nie zniechęci Was do udziału w Zabawie , Pozdrawiam :)Syla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję w imieniu Wodzisławskiego Centrum kultury oraz w imieniu naszej firmy : Damir-Team , za tak liczny udział w IV zlocie motocykli w Wodzisławiu Śląskim .Przede wszystkim dziękuję chłopakom z klubu WRM MC za pomoc w trakcie imprezy - Wielki Szacun i ukłony.Wielkie dzięki dla Chłopaków Supermoto : Marcina Kołoczka i Patryka Cudnowskiego - myślę , że niektórzy uczestnicy zlotu dzięki temu zwrócą uwagę na to , że tuz obok nas mamy takie talenty i że należy dbać o rozwój każdej dyscypliny sportów motorowych :) Wielki ukłon w stronę załogi Motoambulansu - Dziękujemy za wizyte i za świetny pokaz ratownictwa ;) Cieszymy się , że impreza się podobała, szkoda że potem nagle sporo osób sie urwało i zespół MR Blues musiał grac dla zaledwie kilku osób. Wydaje mi się , że to przez te ciemne chmury które naciagnęły nad Rynek po 18-stej - w efekcie i tak nie padało ;) Przepraszam wszystkich tych , z którymi nie miałam czasu zamienić słowa podczas imprezy , ale obowiązki wzywały i sukcesywnie nawijałam kilometry biegając po Rynku i doglądając organizacji.Pozdrawiam serdecznie , jak tylko ogarnę kilka rzeczy - wrzucę foty :) SylwiaDamir-Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.