Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Interkom Cellular Line/ Scala Rider


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Nie testowałem osobiście Cellular'a jednak porównywałem Scala Rider i Midland BT2. Przewagą Midlanda jest czystość dźwięku - jest on jak z komórki, w Scali jest jakby przez krótkofalówkę (chociaż oba pracują w technologii bluetooth). Natomiast Scala bije na głowę zasięgiem Midlanda... Żeby się dobrze wyrazić, ten dźwięk to nie jest wada, jest on po prostu inny. Najlepiej z resztą przyjść i się samemu przejechać. Tak więc zapraszam na dni komunikacji w moto-akcesoria.plhttp://www.moto-akcesoria.pl/testujemy_komunikacje.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Minal rok od ostatniego wpisu i moze ktos moze podzielic sie opinia? Zastanawiam sie miedzy Scala raider Q2 a Midland BT2 kolega w realu zdecydowanie odradza Scale ktora wsadzil do szafy a kupil Midlanda i jezdzi z nim 3 lata ale on mial scala raider team pro wiec to starszy model, scala ma o wiele wiekszy zasieg i juz sam nie wiem co wybrac , cenowo sa one w tej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kuzynek ma najnowszego Scla Ridera. Nie narzeka. Zasięgu Ci nie potwierdzę ponieważ on jeździ z plecaczkiem i zasięg nie jest mu potrzebny. Mówi że do 70 km/h można rozmawiać. Powyżej już nie ma sensu... To co mi się nie podoba to CENA.

Ja zrobiłem z krótkofalówek PMR. Zasięg ok 1 km w mieście!!! Jakość dobra. Cena ok 200 zł na dwa kaski !!! Trzeba wykonać kilka przeróbek ale nie ma w tym żadnej filozofii...

Mam nadzieję że wniosłem coś do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś miesiąc temu kupiłem scale rider teamset pro ( motofactory.pl/pl/c/Komunikacja-intercomy/32), a wiec zasięg 10m, wróciłem z żoną z dłuższej trasy i to co mogę powiedzieć to ze jest to fantastyczny produkt, wart swojej ceny.. naładowane baterie rano, spokojnie starczały do końca dnia.. rozmawia się płynnie, bez trzasków, piśnięć itp.. nawet przy prędkościach ponad 100km/h można normalnie się porozumieć ! zestaw scali jest wyjątkowo wygodny.. podpięty do kasku, łatwo słuchawkę wypiąć, duże przyciski (funkcja radia, czy podpięcia się pod navi w telefonie nokii, i słuchamy gdzie jechać) super kompatybilność :)

scala dodatkowo posiada zestawy o zasięgu 700m i aż 1.6km oraz możliwość dobrania słuchawek kabelkowych to kasków integralnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.