Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hells Angels MC Poland


ZbyszekPiw

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

MC Sweden strasznie ci nie daje spać po nocach ten temat. Może powinieneś sobie znaleść jakieś hobby, na przykład motocykle :)

Po drugie jak już linkujesz do artykułu, to może do bardziej opiniotwórczej gazet niż ta Afton...

Po trzecie niewielu motocyklistów w polsce zna szwedzki, ze mną włącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzecie niewielu motocyklistów w polsce zna szwedzki, ze mną włącznie.

:) to masz z translatora :

Były lider Hells Angels jest wymagane 2700000 - są ścigani przez komornika

Były lider Hells Angels, Thomas Moller, ma nieco inną kolekcję dzieł sztuki.

Lubi podatkowe, które pobierają podatek w wysokości 2,7 mln EUR.

- To jeden z siedmiu akwarel Adolfa Hitlera, które mogą być warte swojej ceny ", powiedział źródła w komornika.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby Plus, aby przeczytać resztę artykułu Hells Angels i zobaczyć przywódca Hitler art.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przeczytałem ze zrozumieniem. Zgadzam się i się nie zgadzam.

Ludu motocyklowy zajmij się jazdą i prawdziwymi problemami, które nas gniotą - jakość dróg, opłaty za autostrady, sk...stwo TU w kwestii AC motocykla itd.

Przecież skoro Kongres nie zajmuje się Mongo, to dlaczego Mongo ma zajmować się kongresem?

Świat jest olbrzymi i zapewniam was, że jest w nim sporo miejsca dla każdego.

Ciekawi mnie bardzo jakie obroty TC plecaczek odbiera najprzyjemniej miejscem styku z maszyną? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na motocyklach nigdy nie jeżdziły panienki z kółka różańcowego na piątkowe wieczorki.

Moje dziecko ma 21 i samo decyduje o sobie.Kto chce i tak kupi narkotyki im zresztą nikt nie udowodnił ,że je rozprowadzali bo to nie grupa przestępcza tylko miłośnicy motocykli.

Ten klub akurat na przestrzeni dziejów wyznaczył pewien standard i niestety nie wolno im tego ujmować.Istnieją przeszło 60 lat ,więc jeśli byłaby to organizacja o charakterze przestępczym ,na pewno by już nie istniała.

Walczyli o wolność i swoje prawa w kraju z systemem policyjnym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na motocyklach nigdy nie jeżdziły panienki z kółka różańcowego na piątkowe wieczorki.

Moje dziecko ma 21 i samo decyduje o sobie.Kto chce i tak kupi narkotyki im zresztą nikt nie udowodnił ,że je rozprowadzali bo to nie grupa przestępcza tylko miłośnicy motocykli.

Ten klub akurat na przestrzeni dziejów wyznaczył pewien standard i niestety nie wolno im tego ujmować.Istnieją przeszło 60 lat ,więc jeśli byłaby to organizacja o charakterze przestępczym ,na pewno by już nie istniała.

Walczyli o wolność i swoje prawa w kraju z systemem policyjnym .

W dwóch kwestiach się z Tobą zgodzę faktycznie faceci na motorach mają trochę większe jaja B) ,a co do Hellsów to istnienie od 1948r.może robić wrażenie ale zauważ,że np.niektóre włoskie klany mafijne istnieją od prawie 200 lat i mają się dobrze,a raczej nie powiesz mi,że walczą o wolność i swoje prawa z policją.Hellsi byli wysokiej klasy bandziorami kochającymi motocykle i to zostało wielokrotnie udowodnione.Nie pamiętam dokładnie ilu szefów HellsAngels odsiadywało wyroki za kierowanie zorganizowaną grupą przestępcza ale co najmniej kilku,a ich podstawowym źródłem dochodu były haracze,handel narkotykami i sutenerstwo.Ciekawe czy w szeregach naszych Hells Angels MC Poland są funkcjonariusze policji,SW,BOR zgodnie z kodeksem pierwowzoru z USA nie powinni mieć tam racji bytu,a wręcz powinni być zwalczani tak samo kolorowi mieszkańcy Polski,Hellsi byli gangiem tylko dla białych.Moi synowie są jeszcze mali mają 7 i 3 lata :D więc może jestem przewrażliwiony.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zafascynowany klubami ,kocham swobodę i napewno nigdy nie wstąpię do żadnego z nich.

Jednak podobają mi się klimaty lat 60 i tu czuję nostalgię, choć dopiero sie wtedy urodziłem.

Wiem ,że może pewne sprawy odbywały się na krawędzi ale w te czasy chciałbym się przenieść!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autentyczni Hellsi w najlepszym okresie. Sony i jego przyjaciele w filmie Hells Angel 1969.

W tym okresie byli naprawdę siłą i mieli zajebiste poparcie społeczne.Mieli proste i skuteczne sposoby na rozwiązywanie problemów.

Film tego nie oddaje ,odsyłam do literatury.

Mój link

fajny ten film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zafascynowany klubami ,kocham swobodę i napewno nigdy nie wstąpię do żadnego z nich.

Jednak podobają mi się klimaty lat 60 i tu czuję nostalgię, choć dopiero sie wtedy urodziłem.

Wiem ,że może pewne sprawy odbywały się na krawędzi ale w te czasy chciałbym się przenieść!!!

jesli odrzucic handel bronia, narkotykami, streczycielstwo, morderstwa i reszte rzeczy za ktore groza wysokie wyroki to pozostaje luzacka jazda ze znajomymi i wieczorne pogaduchy przy piwie po dniu spedzonym z bakiem miedzy nogami, tylko ze do tego nie potrzeba klubu Hells Angels.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jesli odrzucic handel bronia, narkotykami, streczycielstwo, morderstwa i reszte rzeczy za ktore groza wysokie wyroki to pozostaje luzacka jazda ze znajomymi i wieczorne pogaduchy przy piwie po dniu spedzonym z bakiem miedzy nogami, tylko ze do tego nie potrzeba klubu Hells Angels.

Fazzi68 - masz racje, taki klub nie jest ci potrzebny ...chyba ze razem ze znajomymi chcesz podczas podróży po Polsce odwiedzić i zwiedzić Poznań (a nie-daj boże przyszło wam do głowy jeździć w jakiś jednolitych strojach czy elementach ubioru). W/g najnowszej dyrektywy HAMC Poznań - takie "odwiedziny" muszą być zgłoszone do nich i zaakceptowane - jeśli nie to wpierdol tak jak było to z "Zółtymi" którzy aspirowali do tego aby "kumplami" HA ... Panie marianking co ty na to ... może się mylę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazzi68 - masz racje, taki klub nie jest ci potrzebny ...chyba ze razem ze znajomymi chcesz podczas podróży po Polsce odwiedzić i zwiedzić Poznań (a nie-daj boże przyszło wam do głowy jeździć w jakiś jednolitych strojach czy elementach ubioru). W/g najnowszej dyrektywy HAMC Poznań - takie "odwiedziny" muszą być zgłoszone do nich i zaakceptowane - jeśli nie to wpierdol tak jak było to z "Zółtymi" którzy aspirowali do tego aby "kumplami" HA ... Panie marianking co ty na to ... może się mylę???

Policjanci na motocyklach mają dosyć jednolite stroje ;) Ciekawe czy proszą szanowny gang HA o pozwolenie na przejazd :) czy też może od razu dostają wpierdol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjanci na motocyklach mają dosyć jednolite stroje :D Ciekawe czy proszą szanowny gang HA o pozwolenie na przejazd :D czy też może od razu dostają wpierdol.

A co się dzieje jak HAMC spotykają na drodze Blue Knights MC? :D Albo jak Blue Knights MC Poland spotkają się z HAMC Poland? :D Może ktoś wie? Kto kogo wali po głowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.