Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hells Angels MC Poland


ZbyszekPiw

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

szukasz wejścia do MC przez forum ?? To nie kółeczko różańcowe Stary . Naoglądałeś się filmów czy jak ??? Jeżeli rzeczywiście wiesz co robisz ( w co szczerze wątpię ) , to najgłupsza metoda jaką mogłeś wymyślić . To są goście z bardzo mocnymi zasadami , które trzeba poznać i ZAAKCEPTOWAĆ ,tu nie wystarczą frendzle na katanie i dwa pościki na forum . Na członkostwo trzeba sobie zasłużyć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebywam poza granicą poski i wiem co to jest hells angels a mianowicie a dani a tu dopiero sie dzieje niemcy i konflikty z banditos to jest nic w dani za samo to ze jest sie zeszonym w tym klubie policja trzepie cie jak dywanik samochodowy przynajmniej w roku ginie oficjalnie 17 osób nie oficjalnie liczba moze wzrosnąc do 50 tu w dani nie są przelewki kazdy mi odradza i jeden z hells angels dunski powiedział mi zebym wstąpił w szeregi w swoim kraju a braci bym miał na całym swiecie .....wiec spróbowałem tu u was sie czegos dowiedziec ale nie wiele mozna bo informacje są z trzecich rąk a jak mam byc w innym bractwie to kupie sobie samochód a motor w garaż wstawie bo jak byc motycyklistą to tylko w ich rodzinie , a jezeli chodzi o członkowstwo do póki walczysz jestes zwycięstą........aj ezeli nie mozecie pomódz ok ... norma ... nie wiele osób wie jak to działa moze pewnego dnia ktos mi pomoze .......... bede czkał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dozadnego klubu mc niejest tak latwo wstapic maja swoje wymagania a zato ze jestes motocyklista i za usmiech napewno nie przykmuja:d ----------czyki musisz cos dac z siebie byc jak bratem do drugiej osoby z klubu:D----------a tak poprostu pozwul sobie pojechac do klubu mc najbliszego i porozmawiaj z nimi to ci wszystko wytłumacza oni nie gryza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devil18 @ 12.11.2010 23:29kris 13thc tobie od tego thc chyba mózg gnije ty kurwa na forum piszesz o tym jak jakis dunski hells powiedział tobie o 17tu zabitych a nie oficjalie o 50ciu ty jakis jebniety jesteś jak bys był kumaty to w tej niby dani by cie pokierowali a ty na forum szukasz kontaktu żenada
Nareszcie konkretna wypowiedź ;)co Ty kurwa chcesz przecież to jest 1Procentowiec :(Post edytowany: 13.11.2010 09:32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

How do I join the Hells Angels ? As the saying goes, If you have to ask the question, you probably won't understand the answer. The key words are Motorcycle Club, which means they are true motorcycle enthusiasts and their motorcycle is their primary means of transportation. On the average a club member will ride 20,000 mile plus a year, and this means rain, snow, or sunshine. Each Charter varies in their requirement, but if you're really interested you should talk to a member in your area. And if you have to ask where the nearest Charter is to you....you aren't ready to join a Motorcycle Club.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu zakończyć temat MC, nie jest to temat na forum publiczne, dziwie się że administratorzy pozwalają na tego typu dyskusje.Może niektórzy z forumowiczów głodni wiedzy puszczą sobie "Gang dzikich wieprzy" czy inny równie ambitny film o tej tematyce i tym pozytywnym akcentem zakończą bezcelową polemikę o MC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam, tak sobie czytam i nie moglem sie powstrzymac od napisania kilku zdan w tym temacie. Mnie smieszy cala ta zabawa w Hells Angels w Polsce ... sorry ale inaczej nie moge tego nazwac po przejrzeniu strony poznanskiego HAMC. Mieszkam w Szwecji i troszeczke wiem cos na temat HA tu dzialajacych ( w sumie dotyczy to calej skandynawii), jezdze, spotykamsie z ludzmi i rozmawiam... tu nikomu nie przychodzi nawet do glowy aby na swoich stronach afiszowac sie z geba wsadzona w obiektyw aparatu (chyba ze dany brat jest "znany publicznie" np. z materialow operacyjnych psiarni-policji albo juz nie zyje lub zdjecia sa sprzed kilku lat-czyli nieaktualne). A tu prosze - poznanski HA zatrudnil chyba fotografow, stylistow, specjalistow od wizerunku i ch.. wie jeszcze kogo ... ciekawi mnie po co? Jesli maja byc prawdziwym HAMC to taka reklama nie jest im potrzebna a wrecz szkodliwa (niech sobie jeszcze pozakladaja konta na NK i Facebooku to i bedzie skarbowka miala z tego korzysc) widocznie spieszno im do puchy albo to tylko zabawa zakompleksionych ludzi ktorzy od dzieciaka mazyli zeby znalezc sie w jakiejs bandzie...

...chlopaki z Tych juz bardziej profesjonalnie podeszli do swojej strony choc i tam sa male wtopy ale ogolnie jest ok.

W Szwecji, Norwegii czy Danii za samo pstrykanie aparatem mozna dostac po gebie jesli robisz foty bez zgody osoby fotografowanej a najczesciej zezwalane jest fotografowanie plecow i to tak aby jak najmniej bylo widac szczegoly otoczenia (dupeczki fotogafuj do woli o ile sa wynajete). A wracajac do poznanskiego "bractwa" - rozjebala mnie galeria z odwiedzin domu dziecka ... co oni im tam dowoza??? Cuker puder do nosa zamiast lizakow - szukaja zbytu dla towaru ktory jest glownym zrodlem dochodow HA na calym swiecie???

Nie oszukujmy sie panowie - Polska to nie Stany, NZ, Niemcy czy Szwecja, Holandia czy Dania! To nie te klimaty, nie ta mentalnosc i jaka kolwiek tradycja motocyklowa! Zloty w Polsce czy sam Kongres MC to dziecinada! jak mozna sie spotykac z ludzmi ktorzy przecza wszelkim zasadom HAMC? jak widac na poznanskiej stronie nie ma problemu zeby bawic sie wspolnie z bylymi i "aktywnymi" psami... chyba ze sam HAMC zchodzi na psy lub nie jest swiadomy tego co sie dzieje w Polsce z jego strukturami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Nie oszukujmy sIe panowie - Polska to nie Stany, NZ, Niemcy czy Szwecja, Holandia czy Dania!To ie te klimaty, nie ta mentalnosc i jaka kolwiek tradycja motocyklowa!

...

No my jak zwykle 50 lat za "murzynami". Na zachodzie to nawet przestępcy są lepsi ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.