Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hells Angels MC Poland


ZbyszekPiw

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj miałem okazję gadać z jednym z Hells'ów osobiście. Konkretny gość. Nie jestem w temacie, więc nie wiem czego dokładnie się obawiacie, ale ten "dziadek mróz"(pierwsze skojarzenie) z Krakowa zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie :Dedit: uruchomiłem wikipedię i jakoś nie wydaje mi się, żeby gang(jak opisuje ich wiki, choć "dziadek mróz" unikał tego określenia) liczący w Polsce kilka osób mógł uprzykrzyć życie wszystkim motocyklistom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymel @ 18.04.2010 11:19... i jakoś nie wydaje mi się, żeby gang(jak opisuje ich wiki, choć "dziadek mróz" unikał tego określenia) liczący w Polsce kilka osób mógł uprzykrzyć życie wszystkim motocyklistom...
a ja czekam tylko do pierwszego "ALE" kongresu i zjazdu Hell's z całej Europy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymel to nie jest kilka osob w Polsce.Owszem w Polsce sa tylko dwa oddzialy (i kilka supporterowych klubow)ale sa to juz oddzialy o pelnych barwach i pelnych prawach klubowych ,wiec na kazdy telefon lub gdy bedzie dzialo sie cos zlego masz natychmiast wszystkich Hellsow w danym miejscu. ato juz nie przelewki i kluby zrzeszone w kongresie(zwlaszcza MC) maja tego swiadomosc ...wiec lekko mowiac maja problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie, więc nie będę się wypowiadał więcej. Do wczoraj nawet nie wiedziałem o ich istnieniu, dopóki nie miałem okazji pogadać z jednym z członków. Swoją drogą, to czy Hellsi są jedynym gangiem w Polsce..? Chyba nie, więc po co się spinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że wszystkie kluby MC są nastawione na robienie kasy, prospekci zapier..., a szefostwo zbija kase. Myślę, że w Polsce raczej nie będzie nigdy takiego bandyctwa jak w Stanach ale fakt faktem, osoby ze znaczkiem MC na plecach zawsze chodzą z zadartym nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruby666 ważyłbym słowa, to forum jest publiczne i możliwe, że „oni” je czytają. Z tego, co się orientuję to nowy szef RR jest osobą bardzo impulsywną… resztę doczytaj między wierszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gruby666 pojechales.....Mniemam ,ze masz wiadomosci z pierwszej reki bo w przeciwnym razie....Mario dosc delikatnie dal Ci do zrozumienia...ze tak sie nie wypowiada.Byles w RR i co juz nie jestes...?MC to jak wiadomo goscie dosc radykalni i nikt i nic nie zmusza potencjalnych kandydatow na uczestnictwo w takim klubie>wiec po co te wywody albo chcesz tam byc albo nie.Proste jak budowa kosy.A Heelsi ktos zadal pytanie co u nich.no co sa i juz Kongres tez juz to przyjal do wiadomosci i tyle.Poki co jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba krótko jeździsz na motocyklu Panie Otis i mało widziałeś. Ku ścisłości nie jestem zwolenników RR ani żadnego MC. Bliżej mi do idei No rulez. Temat jest dość niewygodny, raczej nikt z MC nie zabierze tu głosu a ci co znają temat też nie będą sie tu wypowiadać. Kto jest zainteresowany klubami MC i wszystkim co się z tym wiąże znajdzie drogę do źródła wiedzy... Pan Gruby666 bezpośrednio uderzył do szefa RR i to w jego życie osobiste( a znaleźć kogoś po IP i nie tylko jest wbrew pozorom dość łatwo, jeżeli ma się dojścia). Właściwie nie ma sensu ciągnąc tego wątku dłużej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.