Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

W smoleńsku rozbil sie Prezydencki samolot TU-154 . Wszyscy zgineli.


kosma

Rekomendowane odpowiedzi

nie żyje w Afryce ani nigdzie indziej... ale chodziło mi o to że po tej tragedii gdzie duża ważna częsc naszej władzy wykonawczej zginęła jesteśmy krajem osłabionym... wiem że są zastepcy ale to nie to samo...wiem ze wiele osób by mnie tu chciało zlinczowac i wgl ale to tylko moja opinia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko teraz uważajcie co zrobi pogrążony w żałobie brat . Wcale mnie nie zdziwi jak otumaniony naród wybierze go na prezydenta . Obym był złym prorokiem tfu , tfu . Na cały wypadek z samolotem też mam swoją teorię , coś mi się widzi że pilot tak sam z siebie nie zaryzykował lądowania w takich warunkach . Ktoś , komu się spieszyło na imprezę nakazał mu delikatnie - " długo tak będziesz Dziadu krążył ? Ląduj ! Nie mam czasu na latanie na inne lotnisko ! " No ale oczywiście dowiemy się , że winny był biedny pilot , bo nie posłuchał ostrzeżeń z wieży i zaryzykował . Kto się zakłada ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie pewnie tak bylo z tym ladowaniem.Moze nie pamietacie ale raz juz tak bylo ze pilotowi kazali ladowac na sile (bylo to w Iraku) wtedy pilot sie uparl i odmowil mimo prosb i grozb vipow.Potem mial nieprzyjemniosci ale byc moze ocalil wiele istnien ludzkich.I teraz na bank bylo tak samo.Zal Zal Zal....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. na P.Gosiewskim jeszcze niedawno psy wieszali, że sobie wybudował prywatny dworzec we Włoszczowej. J.Kurtykę odwoływali chyba ze 3 razy, że niby się nie nadaje bo "polityczny". Z.Wassermann stał jak "kość w gardle" niejednemu z komisji hazardowej... kawały o Prezydencie Kaczyńskim i jego Małżonce to już klasyka. a tutaj zaraz niektórzy zrobią z nich świętych męczenników .... :-/
Najprościej w świecie, z powodu losu jaki ich spotkał, teraz nie powinno się źle mówić i śmiać z tych osób. Dopóki żyły i robiły co robiły i było im z tym dobrze, można się było z tego śmiać.Trzeba też oddzielić sferę publiczną i prywatną.W gdybanie się z Wami nie bawię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak pomyślałem o tym, że pewnie VIPy chciały wylądować koniecznie, stąd 4 podejścia do lotu. O ile można ufać, że wieża faktycznie ich odsyłała na inne lotnisko. Tak, czy siak- przykro mi z powodu tych ludzi. Tym bardziej, że może to nie będzie popularna opinia, ale lubiłem tego chłopa, którym był nasz Prezydent.Cokolwiek by się mówiło, teraz mamy bardzo trudną sytuację polityczną w naszym kraju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twarda walka o wpływy i kasę, o ukrycie lodów przy każdym przekręcie nakazywała ośmieszanie P. Kaczyńskiego. Teraz gdy zabrakło tego mądrego i bardzo patriotycznego człowieka - wielu odetchnęło z ulgą. Katyń zabrał ( jak dawniej) najlepszych synów Narodu !!!kto został? Niesiołowski, Palikot? ... z czego się, głupcy cieszą?Teraz nowe "elyty" sobie kupią najnowsze i najlepsze samoloty a nam podniosą podatki i ....... opłaty za autostrady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi nadal w to trudno uwierzyć... [*]Co do wyborów... Mam cichą nadzieje, że prezydentem nie zostanie nikt z PO choć po tym co się stało Komorowski nie ma żadnego groźnego kandydata.Uważam iż prezydent i premier powinni pochodzić z różnych obozów politycznych tak aby jeden drugiemu patrzył na ręce ale również aby byli to ludzie umiejący się porozumieć. Wiadomo, że kiedy urząd prezydenta i premiera sprawują ludzie z jeden partii do tego partia ma większość w sejmie to w politykę wkrada się patologia gdyż wszystkie stanowiska w państwie są obsadzone ludźmi z jednej opcji politycznej i nikt wtedy nie będzie mógł ich kontrolować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi się bo skoro mają obsadzone wszystkie stanowiska swoimi ludźmi to mogą robić co chcą niekoniecznie zgodnie z interesem państwa i nikt ich nie skontroluje ręka rękę będzie myła a jeżeli jest jakaś silna opozycja to zawsze istnieje ryzyko ze zostaną nakryci.Chociażby afera hazardowa, gdyby nie Kamiński prawdopodobnie nic by nie wyszło na jaw.(nie jestem tu sympatykiem pana Kamińskiego :) )ale coś w tej aferze musi być bo takich rzeczy nie można sobie od tak po prostu wymyślić. Naszym polityką brakuje klasy obojętnie z której są partii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twarda walka o wpływy i kasę
to akurat było zawsze i P.Kaczyński nie był tu święty . Że tą "selekcję naturalną" PiSowcy wykorzystają do ostatniej kropli , to chyba nikt nie wątpi . Czekaj jak ci mistrzowie propagandy zaczną za tydzień dwa pieśń pochwalną .
...nakazywała ośmieszanie P. Kaczyńskiego.
sam się ten człowiek ośmieszał nie raz . Przez szacunek dla zmarłego nie będę tu nic cytował .
... z czego się, głupcy cieszą?
a kto tu się cieszy ?? Warto tylko nie popadać w paranoję z tym święceniem tych co tam zginęli .My Polacy uwielbiamy takie szopki , to jedyne co nas potrafi łączyć , umiemy pięknie cierpieć . Polityków żadnych mi nie żal za bardzo , nawet tych z PO , Lewicy a najmniej PiSowców .To są wszystko szuje pierwszej wody ! Bardziej by trzeba płakać nad domami dziecka , czy emerytami umierającymi z głodu . Ludzie teraz pochylają się nad nimi jak nad swoimi widząc w nich człowieka . W drugą stronę było by inaczej ( nie raz było) . Ta kasta karierowiczów ma ludzi gdzieś głęboko . Żal mi bardziej generałów , a już najbardziej członków rodzin Katyńskich i społeczników .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nostradamus: "I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałoba, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy"Tak więc to mnie w tym wszystkim martwi najbardziej a gesty ze strony putina śmierdzą mi na odległość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też zastanawia, czy smierć L.Kaczyńskiego pod Smoleńskiem nie spowoduje jakiegoś zwrotu w stosunkach z Rosjanami. świat wreszcie zauważył Katyń, Rosjanie w większości dowiedzieli się co tam faktycznie się stało (inna sprawa ilu w to wierzy)... to byłby jakiś "chichot Historii" gdyby tak się stało, że ten który najbardziej z Polaków uosabiał rosyjskie kompleksy przyczynił się do zmiany wizerunków Polaków i Rosjan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.